Poptávka e-shopu pro síť pizzerie
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Kritika webu pro seznamovací služby

 1. Zdravím,

  prosím o konstruktivní kritiku k webu - https://datein.virtii.com/ - hlavně k textům obecně, UX.
  Registrační formulář vyskakuje na hlavní straně úmyslně, to v ostrém provozu samozřejmě nebude.

  Díky.

  PS: Víme o pár překlepech co se opraví, pojízdný menu bude tenčí a ve formuláři nebude u věku dávkovač (jde o testovací verzi)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mně se hrozně líbí, že ten registrační formulář zakryje toho chlapa na pozadí :-)

  Na slevové kódy bacha, spoustu lidí odrazují (Proč já mám platit plnou cenu?). Je dobré to dělat přes cookies nebo z webu nepřístupnou stránku.

  Jak to funguje/O nás a Jak to funguje/FAQ u obou bych hledal podobný obsah. Nyní bych to asi nechal, pak bych podrobně sledoval chování uživatele. Jak to funguje ti vede na stejný odkaz jako Řekni mi jak. Asi bych dva odkazy nahradil jedním velkým (na místě toho řekni mi jak v nějaké pěkné grafické podobě). Blog projektu nepovažuji za významný, asi bych ho odstranil nebo nahradil nějakými fake success storkami. Na druhou stranu chápu, že nemůžeš všechno z horní lišty vyházet, aby nebyla prázdně hnusná.

  Ohledně o nás, je fajn, že jsi ochotný dát na web svojí fotku, ale no zrovna na tenhle typ webu bych ji nedával dostupnou z hlavního menu.

  Kontaktní formulář je dole, kde nepřekáží, asi bych odstranil e-mail z patičky (nač dublovat stejnou funkcionalitu?)

  Registrační formulář je poměrně dlouhý, asi bych vyhodil jeden mail, checkboxy dal defaultně zaškrtnuté (pro líné uživatele jako jsem já) a odkud znáš datein hodil na nějakého pokračování formuláře s tím, že když to uživatel neodklikne, stejně už bude registrovaný.

  A abych jen nekritizoval, tak barevné ladění je krásné :-)

 4. Design je fajn, rozložení stránek se mi taky líbí, jen jsem se nějak nic nedočetl v o nás?

  Fotku dole si klidně nech, alespoň je vidět, že to nepořádá žádný úchyl. (sranda)

  Do blogu bych určitě psal jak například probíhala jednotlivá setkání, co o tom říkají lidé (a asi bych si to pak dal i do referencí). "Díky této stránce jsem našla toho nejúžasnějšího" vždycky zabere :D

  Co se týče registračního formuláře, sprav si tlačítko na načítání věku. Máš tam předvyplněno 18, ale pokud zmáčknu šipku dolů, tak mi tam skočí -1.
  Kontakt pro předání protějškům * - toto bych nedával povinně a dopsal tam, že pokud má být jiný, než registrační e-mail.

 5. Díky za reakce...

  Slevové kódy nechám jak jsou, budou se rozesílat zúčastněným + vůbec na začátku k nim bude snadný přístup, tak aby se lidi dozvěděli, že mají tu možnost.

  Na blog chci psát různé "story" ze zákulisí, ohledně nápadu, vývoje, jednotlivých setkání apod. Prý je to super pro SEO...
  Žádné fake články ani reference typu "Díky DateIn jsem našla toho pravého!" zveřejňovat vůbec nechci, působí to na mě příliš uměle a samotného by mě to spíš odradilo.

  Co se týče fotek - jde o studentský projekt určený pro studenty. Beru jako plus, že tam budeme mít tváře (i pěkná slečna), protože si lidi uvědomí, že to pořádají lidé v jejich věku, a do toho by se mi taky chtělo jít víc.

  S délkou formuláře jsem se snažil dělat co šlo, ale kvůli určitým "kritériím výběru" tam prostě musí být to větší políčko navíc. Kontakt pro výměnu taky zvlášť, protože je pohodlnější si někoho přidat na FB než kontaktovat přes mail - k tomu chci taky nabádat.
  Dokonce bych tam spíš přidal zaškrtávací tlačítko (nebo jiný způsob, ale nenapadá mě jaký) "Jsem fanoušek na FB (x % sleva)", které přiměje všechny zájemce dát like na FB stránce.

  "Kdo za tím je?" nejspíš přejmenuju na "O nás" nebo něco podobného, každopádně to sladím s horním menu, díky. Tam bude u každýho stručně jen nějakej příběh, proč jsme do toho šli - delší storky o vývoji apod. budu cpát do blogu a na FB.

  Tlačítko u věku zmizí úplně.

 6. Je vám jasné, že nemáte jeden jediní pekný obrázok. Všetko je také boostrapové.
  Všetko je temné, zamlžené, na rýchlo spečené.

 7. Díky za reakci, ale napsat něco takového zvládne každý. Barvy mi temné rozhodně nepřijdou, můžete napsat konkrétně, co se vám nelíbí?

 8. Citace Původně odeslal souteh Zobrazit příspěvek
  Díky za reakci, ale napsat něco takového zvládne každý.
  O tom to tak trochu je, no.

  Já nechápu hned na začátku ten formulář, kterej zakreje vše a já ani nevim, na jakým webu jsem a hned se mám někam přihlásit a vyplnit vysokou školu.
  První slide webu se mi líbí, když sjíždím níž, tak se mi to líbí míň a míň, fotka zakladatele dole je tam jak pěst na oko.

 9. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Já nechápu hned na začátku ten formulář, kterej zakreje vše a já ani nevim, na jakým webu jsem a hned se mám někam přihlásit a vyplnit vysokou školu.
  kdybys cetl hned prvni prispevek tak by ses dozvedel, ze na ostrem provozu nic vyskakovat nebude...

 10. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  kdybys cetl hned prvni prispevek tak by ses dozvedel, ze na ostrem provozu nic vyskakovat nebude...
  Vidiš, to jsem nějak přeskočil.

 11. Význam záložek s fotkami jsem popisoval výše, docela si za tím stojím. Pěstí na oko myslíš přímo její přítomnost nebo saturaci barev? Sytost půjde stáhnout...

 12. Spíš ty barvy, výraznost oproti mdlejšímu středu webu.

 13. Souhlas, trochu to stáhneme.

  Co říkáte na slogan "Zapomeňte na online seznamování" na hlavní stránce a na text pod tím, jaký to dělá první dojem?

 14. 1. Dal bych větší mezery mezi znakama, je to dost blízko u sebe
  2. V tlačítku bych změnil text, tohle mě na první přečtení zarazilo, chvíli sem přemýšlel, co to je

 15. Text tlačítka předěláme, ty znaky uvidím. Díky všem za připomínky.

  Pokud by k tomu někoho ještě cokoliv napadlo, budu rád, když se tady nebo do PM ozvete.

Hostujeme u Server powered by TELE3