Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kritika webu pro švédskou společnost

 1. Dobrý den,
  chtěl bych znát Váš názor na web, který jsem tvořil pomocí wordpressu pro jednu švédskou firmu zabývající se prodejem určitého vybavení do restaurací a hotelů. Je mi jasné, že nebudete hodnotit texty, ale chtěl bych vědět jak na Vás stránka působí a co byste popřípadě zlepšili.Zde je odkaz na web.
  Děkuji za každou radu nebo tip,
  Haza

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Klasická free šablona - nenadchne ani neurazí.

  Víte Vy byste tady měl dát k hodnocení Vaši práci a Váš přísnos na tom webu, ale vzhledem k tomu že šablonu jste si stáhnul tak Váš přínos se zdá být minimální, co potom od nás chcete hodnotit?

 4. to muselo být mastný pro švédy, nebo je to z jejich pohledu bráno jako outsourcing do anglicky mluvící země podobné indii?

 5. Super, hlavne obsahove podstranky jsou takove ciste :) - http://www.gaspo.se/var-service/

 6. Zdravím,

  možná bych u toho hledání změnil följ oss på, tedy přidal vyloženě tu předložku na "najdete nás na". U většiny webů to tak mají, třeba i Ikea. ;) Jinak designově jednoduchý přehledný web, nic méně, nic víc, plní svůj účel. ;)

 7. - male pismo
  - menu je otrasne

 8. Horní lišta jen kvůli logu FB zbytečná, celkový dojem barev a písma nenadchne. Na http://www.gaspo.se/katalog/ jsou ty jpegy nějaké mázle skoro jakoby je někdo zvětšoval ze zmenšených obrázků. Horní menu je nejen malé a hnusné, ale ty rozjíždějící se položky jsou přímo děs běs. Dále třeba fotky na http://www.gaspo.se/bildergalleri/ obsahují datum, které bije do očí. Moje rada: Smazat, zjistit si, jak chce daná společnost působit a udělat něco na míru pro ní, hezky od počátku.

 9. Nevim jestli je to chyba designu ale na kazde podstrance je jen par vet a dva obrazky .. Celkove to vypada ze by se to dalo navrhnout jako jednostrankovy web.

 10. Děkuji Vám všem za příspěvky do diskuze. Dám vědět do Švédska, aby se vymyslelo a napsalo více textů, zvětším písmo na webu. O té liště na facebook, pokud ji odstraním, kam byste vložili odkaz na facebook stránku? Stránku katalog udělám jinak. Máte prosím nějaké nápady jak zlepšit to menu? Jako jednostránkový web si to nedokážu představit, s takovou spoustou poddruhů prodůktů atd. si myslím, že by to nebylo možné..

Hostujeme u Server powered by TELE3