AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu

Výsledky hlasování: Které logo se Vám líbí více?

Hlasující
27. Nemůžete hlasovat
 • První varianta (složitější)

  11 40,74%
 • Druhá varianta (jednodužší)

  16 59,26%
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

2 verze loga - které vybrat?

 1. Zdravím,
  mám k dispozici 2 verze loga a nemůžu se rozhodnout, které použít.

  Jedná se o logo pro hudební kapelu.

  První logo je složitější a na první pohled vystihuje DNA.
  Druhé logo je jednodužší a více umělecké. Člověk se musí zamyslet, DNA není jasné hned na první pohled.

  Které logo se Vám líbí více?

  První varianta
  Název: dna-finalni-barevny-navrh.png
Zobrazení: 444
Velikost: 228,4 KB

  Druhá varianta
  Název: D-N-A-color-circle.png
Zobrazení: 440
Velikost: 258,1 KB

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Etotnost nabízí: Tvorba animací, postprodukce videí
  PetraVit poptává: Vypracování loga
  Palo974 poptává: Nákresy - grafické práce
 3. Mne osobne sa viac páči druhý variant.
  Skôr som z neho vycítil že ide o kapelu, ako pri prvom :)

 4. Také se přikláním k druhému logu, navíc první působí jako by se pokoušelo něco sníst

 5. Druhé - zaujme, první mi přijde jako bonbon.

 6. Prvni. Druhe jako DNA nevypada, spise jako parohy

 7. Varianta č. 1, šroubovice se mi líbí a jasně se mi spojí s názvem. Zkusil bych to udělat stejně masivní jako č. 2.

 8. První je lepší. :-)

 9. Pokud je DNA rock/metal kapela, tak bych jednoznačně zvolil druhou variantu, která je mnohem kreativnější, originálnější na rozdíl od sterilního prvního loga. U té druhé varianty, jde vidět, že autor více přemýšlel a snažil se dát logu určitou osobnost a jedinečnost. Pokud skupina hraje opravdu rock/metal, zapřemýšlel bych o symbolickém a skrytém zabudování tohoto symbolu. (Buď do první varianty doprostřed, nebo do té druhé varianty na bok, to už je na autorovi co bude vypadat kompozičně lépe i vzhledem k čitelnosti. Je to jenom myšlenka, dopředu sám nevím jak to bude vypadat.) :)
  http://1url.cz/8tQXy
  Naposledy upravil Izmirus : 19.07.2016 v 09:57

 10. První jasně vypadá jako DNA, druhé připomíná 3 dlaně – 2 směřují vzhůru, jedna dolů. Nejde o žádné "více se zamyslet", prostě to tam vidět není. Sice tomu napovídá název, ale je to asi jako kdybys nahoře bylo napsáno Kočka a pod tím obrázek psa, taky si člověk neřekne "ahá, to má být asi kočka". :) Na druhou stranu, pokud by se to dotáhlo tak, jak píše Izmirus, bylo by to super.

  Každopádně mě pobavilo, že první je "složitější". Logo jsi překryl neskutečně komplexní chaotickou bitmapovou texturou a hrotíš složitost jednoduchého symbolu. :D Plus doporučuji logo prezentovat v menší velikosti. Spousta lidí ukazuje loga gigantická. V téhle velikosti to bude možná tak někde na plakátě, ale na webu a dokonce i na albech bude logo menší, než jak jej tu prezentuješ. V menších velikostech se lépe hodnotí čitelnost a vůbec dojem, jakým logo působí.

 11. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  První jasně vypadá jako DNA, druhé připomíná 3 dlaně – 2 směřují vzhůru, jedna dolů. Nejde o žádné "více se zamyslet", prostě to tam vidět není. Sice tomu napovídá název, ale je to asi jako kdybys nahoře bylo napsáno Kočka a pod tím obrázek psa, taky si člověk neřekne "ahá, to má být asi kočka". :) Na druhou stranu, pokud by se to dotáhlo tak, jak píše Izmirus, bylo by to super.

  Každopádně mě pobavilo, že první je "složitější". Logo jsi překryl neskutečně komplexní chaotickou bitmapovou texturou a hrotíš složitost jednoduchého symbolu. :D Plus doporučuji logo prezentovat v menší velikosti. Spousta lidí ukazuje loga gigantická. V téhle velikosti to bude možná tak někde na plakátě, ale na webu a dokonce i na albech bude logo menší, než jak jej tu prezentuješ. V menších velikostech se lépe hodnotí čitelnost a vůbec dojem, jakým logo působí.
  Souhlas, myslím, že kdyby se rozvinula ta první varianta plus můj nápad, že by možná vzniklo pěkné logo.(Které by zároveň i více evokovalo styl a zaměření skupiny) Těžko říci, nevidím do zadání a představ klienta. Jinak co se týče druhého odstavce, přemýšlel jsem stejně jako ty, jak nad velikostí loga, tak nad tou texturou. Když si pouštím skladby skupiny DNA, nevím, úplně mi to k tomu nesedí. Neříkám, že je to logo špatné, spíše ve mne evokuje zcela jiný hudební styl dance, hause, dubstep atd. Ale pocit rock/metal to ze mne asi nedostane. :) Snad se na mne autor moc nenaštve, je to jenom osobní pohled člověka, který si sem tam kvalitní rock i metal rád poslechne.

  Autor vlákna nenapsal co vlastně skupina hraje za styl, což je poměrně rozhodující fakt, já vycházím z této:
  http://bandzone.cz/dna

 12. Libi se mi to druhe. Jestli se jedna o metalovou kapelu, tak jsem asi neco zaspal...

 13. Jestli jde o tuhle kapelu http://dnaband.cz tak jsi se sakra hodne minul stylem toho loga :) jeste s tou silenou texturou to vypada jak logo nakyho psychedelic trancu spis nez metalu...

  ---------- Příspěvek doplněn 19.07.2016 v 10:37 ----------

  a jestli dje o tuhle kapelu http://dna-brno.cz/galerie/index.html tak te muzu ujistit ze ani k folku se to nehodi :D

  ---------- Příspěvek doplněn 19.07.2016 v 10:40 ----------

  no dobre, jestli dje o tohle WWW.DNAMUSIC.SK tak tam uz je to o neco blize... nicmene jak vidis... mel bys uvest vic informaci :)

 14. Moc děkuji za reakce. Jedná se o Libereckou kapelu, která hraje něco jako folk, ale hodně energickej.
  Obsazení: kytara, cajon, 2x zpěv, basa a občas akordeon.. Nutno slyšet.. Ukázkové nahrávky mají být prý do 2 dnů, tak je sem schválně hodím.

Hostujeme u Server powered by TELE3