Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 5 z 5 PrvníPrvní 12345
Zobrazují se odpovědi 121 až 125 z 125

Podnikání na Ukrajině (B2B i e-commerce, legislativa, obecné otázky)

 1. Citace Původně odeslal mifex Zobrazit příspěvek
  tak skladování by vyřešil chladírenský vůz. na paletu se vleze 8.640,- ks vajec, takže při ceně 0,3 czk by se to asi dalo, kdyby se dalo naložit 33 europalet. otázka za kolik by se to dalo přivézt.
  Pocitas tu cenu jako minimalni, vse zalezi na objemu a nejakem kontraktu.
  Cena prevozu pocitej od 1 do 1,5€ na kilometr. Max vaha kamionu je 21 tun.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Pocitas tu cenu jako minimalni, vse zalezi na objemu a nejakem kontraktu.
  Cena prevozu pocitej od 1 do 1,5€ na kilometr. Max vaha kamionu je 21 tun.
  vidíš a já vím, že chladírenské jsou i 24 tunky, což by mělo být těch 33 palet, pokud si dobře pamatuji a při objemu skoro 300k vajec by ta cena mohla snad být někde v dolních hranicích a 1,5 eček na km to není tak špatné tj. nějakých +/- 50k za dopravu, takže když to rozpočítám, tak by mě kus mohl do ČR vyjít nějakých 0,76 Kč což je slušné. Nic méně máme české a bohužel dražší a ani nevím, co takový dovoz z UA obnáší, tak neumím zhodnotit zda se to vyplatí.
  A taky je pravda, že udat kamion vajec není zrovna jednoduché.

 4. Citace Původně odeslal JanRuzicka Zobrazit příspěvek
  Myslím, že je to maličko asi horší než v ČR před 10-ti lety. Spíš díky tomu obrovskému skoku kurzu, ale s tm už se UA vyrovnává. Na UA je zajímavé to, jak se dokáže vyrovnávat s krizemi, z mého pohledu je tu krize od roku 2004 pořád ) Poptávka určitě je, ale já se zrovna v tomhle moc neorientuju, jsem více přes e-commerce a zásilky. Zkuste si třeba https://auto.ria.com/, uvidíte reálné ceny, zrovna ten server je dost ok. Zkuste tam inzerát, ale většinou lidi, kteří tu nakupují auta sledují zahraniční weby jako eBay, tipcards atd. Pak vyrazí na místo na nákup a jede s tím autem zpět na Ukrajinu. Vyclí to, dá to do pucu a prodá to. Dost aut se nyní vozí jakoby pod potřeby ATO a pak se prodávají. Možná by se dala využít ta možnost, že si Ukrajinec otevře firmu v ČR, auta nakoupí na tu firmu a pak může v podstatě 180 dní jezdit po UA bez vyclení. Maxmálně zaplatí 8000 UAH pokutu, ale vtip je v tom, že tu pokutu platí jen jedno, těm dalším policajtům už ukáže, že zaplatil a tím to hasne. Schémat je asi více )
  můžete snadno prodat auto rychle, jedno z těchto míst https://skup-auto.com

 5. Dobry den. kdo by měl zájem o dodávku zboží z Ukrajiny (schopný organizovat kamionovu dopravu)?

 6. Zkuste si třeba - https://shopavto.com/

Stránka 5 z 5 PrvníPrvní 12345
Hostujeme u Server powered by TELE3