logo
18.05.2016 12:31
1
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s touto službou a vyplatí se to mít. Jestli to nabízí reálně i něco navíc, než jen sladění firemních informací na sociálkách.
18.05.2016 13:33
2
zatím jsem nepotkal nikoho, kdo to má. Jestli pořád za to chtějí skoro tisícovku, připadá mi to drahé. Jinak služba vypadá hezky a být to mnohem levnější, uvažoval bych o tom i pro sebe.
18.05.2016 14:29
3
Právě že tu teď mám nabídku za nějakých 7000,- na rok, tak nevím.
18.05.2016 15:09
4
za mě to je pořád drahé, raději budu v tabulce si držet místa, kde jsou externě uvedené moje kontaktní údaje a v případě změny to tam také změním. Ani u velkých projektů se spoustou kamenných poboček to nebyl problém a dalo se o to starat, ty změny probíhají opravdu vyjímečně a rozhodně nestojí 7000 ročně.

---------- Příspěvek doplněn 18.05.2016 v 15:10 ----------

jinak jsem myslel tisícovku měsíčně, někdy před rokem jsem s nimi seděl a nepodařilo se mi dohodnout nižší částku, chápu službu, je super, ale ne za tyhle peníze.
18.05.2016 15:20
5
Jo jo přesně to jsem si myslel, dělám to stejně. Spíš mi šlo o nějakou přidanou hodnotu, která by mohla mít smysl a utekla mi.
22.05.2016 09:19
6
Hm:
Služba Mext – Digital Presence Management…
To jako Mediatel má místo Vás přístupové údaje k Vašim profilům na Google, na Foursquare apod.?

A co když smlouva vyprší? Dostanete přístupové údaje potom zpět?
22.05.2016 10:00
7
přístupové údaje zrovna k těmhle službám samozřejmě nemají, ani to technicky nejde, pouze si požádají o api key a dostanou právě práva na změnu informací v profilu, nikoliv na kompletní ovládání účtu.

Pokud přestaneš jejich služeb využívat, samozřejmě jim odebereš přístupy. Nejspíš ale asi budou existovat strány bez pořádného přístupu přes api a tam asi budou must dostat jméno a heslo, ale nevím, tolik služeb jsem s nimi nikdy nezkoušel.

Buď věříš zaměstnanci, s kterým máš sepsanou pracovní smlouvu nebo věříš téhle společnosti, samozřejmě také máš sepsanou smlouvu a samozřejmě v případě zneužití přístupů se můžeš obrátit na soud. Nějak tuhle paranou často nechápu, na jednu stranu všichni mají údaje volně přístupné, stejné hesla, žádné řízení přístupů, nulová šifrování a na druhou stranu se bojí něco svěřit třetí osobě a přítom jim nedělá problém si domů pozvat člověka na revizi plynového kotle, který jim může celý dům vyhodit do vzduchu svoji nešikovností...
22.05.2016 14:40
8
Celkově se mi ta služba líbí (až na cenu), dokáže někdo udělat ekvivalent toho, co nabízejí v nejvyšším tarifu:
Digital Presence Management – aktuální firemní informace na internetu - Mext…
ale za lepší cenu a se zachováním bezpečnosti dat klienta?
23.05.2016 00:16
9
ono to není o schopnostech, ono to je o valuaci. Zatím mi nepřipadá, že je u nás dostatečně velký trh, aby takovou službu za menší prostředky uživil. Na sociální sítě již se běžně centralizovaně řídí a v tom se nedá konkurovat velkým produktům.

Pro služby, které mají otevřené API, není komplikované takovou věc udělat, klidně formou aplikace, kterou si firmy budou provozovat sami. Know-how Mextu je právě v aktualizaci služeb, které žádné API nemají a jsou si vědomi poměrně velké náročnosti a hlavně malého trhu, proto nejspíš nasadili takové ceny, ale kdo ví, koukám na to jen z rozjetého rychlíku.

Jinak řečeno, sežeň dostatek lidí a neměl by být problém podobnou službu pro české prostředí zajistit za o řád menší poplatky. Zkusím to někde nadhodit, třeba se někdo chytne a mohla by vzniknout light konkurence.
07.02.2017 13:46
10
Chtěl bych Vás před touto službou důrazně varovat.
Mediatel na Vás přijde z nějakých pochybných zdrojů, kde třeba nebudou úplně sedět aktuální kontaktní údaje a i přes upozornění je nejsou schopni správně opravit.
Při objednání služeb po Vás budou chtít jen uhradit fakturu a dále je nezajímáte... To aby Vám někdo ukázal jak nástroj používat, nebo aby se o Vás aspoň trochu postaral, když už jim dáte 10k, je jim něco neskutečně na obtíž.
V mém případě to probíhalo tak, že mi ani nezaslali přihlašovací údaje, ani po opakované výzvě. Někdo od nich do Mextu teda zadal moje údaje a ten je propsal do volně přístupných katalogů. Nejlepší je, že ty údaje jsou naprosto nerelevantní a nemáte možnost je upravit, protože vlastně nemáte přístup, i když Vám pořád budou tvrdit, že údaje zaslali. Reklamace ani svoji chybu nikdy neuznají a ještě člověk musí dodržet jejich měsíční výpovědní lhůtu před uplynutím smlouvy, jinak ji automaticky prodlouží a zase je bude zajít jen uhrazení faktury.
Důrazně doporučuji nepořizovat tuto službu! Mext je pochybný a Mediatel ještě více.
24.01.2020 10:50
11
Hledal jsem nějaké zkušenosti a našel tohle staré vlákno, tak přidám svou aktuální zkušenost.
Asi se trochu za ty roky posunuli. Já teda MEXT pořídil, za 690 Kč měsíčně, přes eshop
Musím říct, že zatím funguje skvěle. Přístupy jsem dostal obratem, udělali se mnou onboarding po telefonu, dostal jsem nějaké instruktážní video.
Vyplnit celou sadu dat teda zabere trochu času, ale jde spíš o zvyk.
Jinak perfektně přehledné, synchronizace funguje a co je teda úplně boží, jsou recenze. Z Googlu, Facebooku, Trip Advisru - všechno na jednom místě pod sebou. Dělám to pro kamarádovu hospodu a jenom mi cinkaj maily vždy když přijde nový komentář.
Po čase to zkusím trochu víc popsat - negativa i pozitiva :-), zatím jsem spokojenej, ale třeba to časem vyprchá..
24.01.2020 10:54
12
pregnancy symptoms