logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky jazykových služeb

Profesionální překlady z AJ/NJ, do NJ, copywriting v češtině a němčině

hourglass
Skončil
16.06.2016 v 20:31
Prodejce
A
Dobrý den,

nabízím vysoce kvalitní překlady textů z anglického a německého jazyka, stejně jako profesionální překlady do německého jazyka. Přeložený text je gramaticky a stylisticky bezchybný, jednoduše srozumitelný pro česky mluvící, a v případě opačného překladu i pro Němce, Rakušany a další neměcky mluvící. Mám nejen téměř třicetileté teoretické znalosti NJ, ale také více než desetiletou lokální praxi v německy mluvících zemích, ovládám tedy hovorovou mluvu i specifické obraty.

Dále nabízím tvorbu čtivých textů různého zaměření jak v českém, tak i v německém jazyce. I zde využívám své bohaté praktické znalosti.

Využijte mých služeb při překladech životopisů, úředních dopisů, žádostí, návodů, technických i netechnických textů, webových stránek a jiných materiálů, ale také již při jejich tvorbě. Na profesionálně napsaném dokumentu záleží! Ručím za Vaši plnou spokojenost s dodanými překlady a materiály.

Cena překladů Kč 100 - 200 za 1 NS, v závislosti na objemu a směru překladu. Copywriting již od Kč 150 za 1 NS. Neváhejte mne kontaktovat, vždy se lze individuálně domluvit na ceně za konkrétní zakázku. Možnost přednostního zpracování zakázky, pokud termín opravdu spěchá. Fakturace na české subjekty možná.

Upřednostňuji komunikaci emailem, zpravidla odpovídám rychle (max. v řádu několika hodin, pokud např. zrovna nejsem v dosahu mob. signálu).

Děkuji a přeji mnoho úspěchů při Vašem podnikání.

Caesar
info@caesar-it.eu
WPHQ.eu