Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Názor na vzhled a řešení e-shopu

 1. Zdravím všechny,

  moc by se mi hodily názory ohledně celkové designu, přehlednosti a řešení e-shopu iringstore.cz, který jsem nedávno spustil. Zajímají mě pohledy a dojmy ze strany běžných lidí, kteří přijdou poprvé na stránku. Sám jsem už přemýšlel nad následujícími věcmi - méně snímků ve slideru + přidání výstižného titulku na každý snímek, umístění dalšího přehledu s produkty na hlavní straně, zrušení prvního zápatí s informacemi, celkové zjednodušení textů na homepage.

  Za jakoukoliv kritiku a návrhy budu nesmírně rád.

  Díky za váš čas,
  Pavel

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na mobilu je text na prvním slideru moc malý. Zbytek textu na stránce je vždy přilepen úplně k okraji bez jakékoliv mezery, nečte se to nejlíp. Pro výrobek musím prstem rolovat hodně dolu... Jen pár postřehů po spuštění na mobilu, snad to v něčem pomůže :)

 4. Pravdu? neskutečně mi to bloklo načítání a web, seká se to, než jsem přišel do zhruba poloviny (to je jen můj předpoklad více jsem neviděl) jsem nezjistil o čem to je. Viděl jsem nějaký mobil, tak bych předpokládal eshop mobilů, pak nějaké krabičky...asi hadříky na display v luxusním balení. Nevím no, dál jsem to nedotáhl takže....jo a ještě nějaká číňanka nebo co (omlouvám se to není nic vůči rase a tak) takže třeba něco levné z číny? jak říkám nevím vo co gou :)

 5. dají se na to pověsit klíče? :D

  jinak by to chtělo info o tom, co to udělá, když to chci sundat. A stránka se mi načítala snad minutu.

 6. Díky moc za všechny názory. Stránka obsahuje hodně obrázků, takže její načítání může při pomalejším připojení k Internetu poněkud dělat problémy. Nicméně už jsem podnikl patřičné kroky k vylepšení. :)

  ---------- Příspěvek doplněn 06.05.2016 v 14:17 ----------

  Citace Původně odeslal ixemin Zobrazit příspěvek
  dají se na to pověsit klíče? :D

  jinak by to chtělo info o tom, co to udělá, když to chci sundat. A stránka se mi načítala snad minutu.
  Klíče se na to dají pověsit bez problému. :D Jinak podrobnější informace o odlepení jsou na stránce "návod k aplikaci". Nějaké informace jsou k dohledání i na úvodní straně. Rychlost načítání už řeším. ;) Každopádně díky za hodnocení. :)

  ---------- Příspěvek doplněn 06.05.2016 v 14:20 ----------

  Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  Pravdu? neskutečně mi to bloklo načítání a web, seká se to, než jsem přišel do zhruba poloviny (to je jen můj předpoklad více jsem neviděl) jsem nezjistil o čem to je. Viděl jsem nějaký mobil, tak bych předpokládal eshop mobilů, pak nějaké krabičky...asi hadříky na display v luxusním balení. Nevím no, dál jsem to nedotáhl takže....jo a ještě nějaká číňanka nebo co (omlouvám se to není nic vůči rase a tak) takže třeba něco levné z číny? jak říkám nevím vo co gou :)
  Při pomalejším PC a Internetu může dělat načítání stránky problémy. Možná by nebylo od věci alespoň trochu číst, protože jsou informace o produktu na stránce podrobně uvedeny. Zbytek radši komentovat nebudu...

  ---------- Příspěvek doplněn 06.05.2016 v 14:25 ----------

  Citace Původně odeslal Ecs Zobrazit příspěvek
  Na mobilu je text na prvním slideru moc malý. Zbytek textu na stránce je vždy přilepen úplně k okraji bez jakékoliv mezery, nečte se to nejlíp. Pro výrobek musím prstem rolovat hodně dolu... Jen pár postřehů po spuštění na mobilu, snad to v něčem pomůže :)
  Díky za kritiku! Zobrazení na mobilu už jsem v případě odstavení textu upravil. Text na prvním slidu je už součástí obrázku, takže s tím nic neudělám (jedině napsat zvlášť pomocí HTML). Produkty jsem na mobilu dal dolů, aby se lidé nejdříve dozvěděli, o čem výrobek vůbec je. Chápu však, že to nemusí být z pár hledisek nejlepší tah.

Hostujeme u Server powered by TELE3