CZ doména zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Online generátor faktur zdarma - Faktura.top

 1. Dobrý den kolegové,

  pro své potřeby jsem vytvořil jednoduchý generátor faktur a rozhodl se ho dát zdarma k využití online i pro ostatní. Nevím jak moc to může být pro lidi užitečné, faktury se nikde neukládají na serveru, jedná se pouze o jednorázové vytvoření a následné vygenerování PDF, nesnažím se konkurovat zaběhlým serverům z této oblasti. Důraz byl kladen na rychlost a snadnost použití. Nemusíte se nikde registrovat. Zdarma pro plátce i neplátce DPH. Do budoucna plánuji přidat alespoň možnost ukládání šablon.

  Kritika grafiky a designu v tomto případě není prvořadá, spíše bych rád požádal o nějaký feedback z hlediska funkcionalit a snadnosti použití. Dnes jsem to vypustil do světa a stále ladím. Pokud narazíte na nějakou chybu, ať ve výpočtech, legislativě, nebo funkčnosti, prosím, dejte mi vědět. Jestli se zde vyskytuje také nějaký účetní, tak bych ocenil, kdyby se vyjádřil k náležitostem faktury, zda jsem na něco nezapomněl, atd. Víc hlav, víc ví.

  Projekt je vytvořen v ReactJS, na serveru NodeJS, jen taková rychlovka :)

  Adresa: http://faktura.top

  Děkuji
  Jan Matoušek

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Skvělé, kdyby někdo chtěl vystavovat pravidelně a mít přehled tak poslouží http://www.fakturing.cz/

 4. Na jednu stranu v pohodě, přehledný, jednoduchý. Na druhou stranu osobně bych to nepoužil, schází tam registrace a s ní plno dalších funkcí :)

 5. Pěkné, jednoduché, rychlé přehledné. Oceňuji jednoduchost a i určitou promyšlenost.

 6. Díky za hodnocení :)

Hostujeme u Server powered by TELE3