25.04.2016 16:41
1
Pokud ještě někdo nezaznamenal nový projekt od Filipa Podstavce, tak mrkněte na https://www.marketingminer.com. Umí to klasika měření pozic v SERP, návrhy kw, landing pages, ceny v AdWords, podobné weby, info o doméně, etc... No je toho tam trochu více, jak na Collabimu. Další zajímavou konkurenční výhodou je mezinárodní cílení, takže Seznam.cz tam neuvidíte, ale zato můžete sledovat různé lokalizace Googlu. No prostě si to běžte prohlédnout :)
25.04.2016 16:53
2
Ahoj všem,
díky za zmínku, pouze správný odkaz na službu je:
https://www.marketingminer.com/cs (bez lomítka na konci)

Kdo bych chtěl kdyžtak bližší informace o tom, jak může nástroj pomoct online markeťákům a jaká data tahá, tak soupis důležitý minerů najdete na:
Analýza a kontrola zpětných odkazů | Filip Podstavec…

Případně MM wiki na:
Marketing Miner Wiki - Czech version…

Budu rád za jakýkoli konstruktivní feedback :-)
25.04.2016 17:05
3
to Filip: lomítko opraveno.. Teď zkouším ty srovnávače zboží (Product miner).

Já mám vlastní miner (PriceMonitor) na Heureku, který je uzpůsoben naší firmě. Znát ceny / pozice konkurence je fajn, ale třeba náš management chce jen vědět, kdo prodává za nižší cenu... PriceMonitor mi pak u nich zobrazuje i recenze té firmy, URL a další detaily.

U těch reportů bych tudíž doporučil možnost nastavit nějaké filtry, protože ne všechna data budou uživatele zajímat.
25.04.2016 17:13
4
@siva01: díky ;-) Ta filtrace je částečně u některých minerů s možností zvolit si, jaká data má miner navracet. Je ale pravda, že u Product Minerů nejsou vůbec - doděláme, píšu si - díky :-)
25.04.2016 20:09
5
Ještě mě napadlo, že by mělo jít vypínat ty emaily... Protože když analyzuju něco pro 5 dotazů, tak je to hotové za pár sekund a tak si na to počkám.. A já osobně si to raději zobrazím přímo na webu, než v Excelu..

Některé popisky jsou také dost odborné. Chtělo by to komentáře pro méně technicky zdatné uživatele.
07.06.2016 11:30
6
Případně pro ty, kdo nástroj sledují, tak teď vznikla sekce Akademie, kde si můžete projít návody a postupy, které lze s nástrojem dělat:
https://www.marketingminer.com/cs/academy