Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Prosím o kritiku webu JV Pohoda, prodejce luxusního nábytku

 1. Dobrý den,

  rád bych poprosil o věcnou kritiku webu JV Pohoda.

  Budu rád za věcné názory a použitelnost. Fajn den.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. nevypadá to špatně, nicméně hned na první pohled jsem nepochopil o co se jedná. Formulář uprostřed stránky je dle mého zbytečný, nepůsobí tam dobře. Hodně lidí dnes používá různé doplňky prohlížeče - konkrétně adblock, nejsou přitom vidět ikony sdílení, připravujete se tak o možnost dát o svých produktech vědět. A asi bych preferoval nějakou cenovou relaci, protože když ceny nebudete mít vy, konkurence určitě ano a lidi odejdou.

 4. Ja myslím že by v detaile produktu by mala byť napísana cena, aspoň rozmedzie.

 5. Rozklikl jsem jednu sedací soupravu a je tam o ní akorát jeden stručný odstavec. Žádné info o rozměrech, materiálech nebo ceně. K čemu je mi info, že si do soupravy můžu připojit USB, když ani nevim, jestli se mi vejde do obýváku? Jako zákazník bych šel po minutě ze stránek pryč.

 6. - nevýrazné logo které splývá s fotkou
  - celé mi to přijde jako mobilní verze webu, což na 27" monitoru nevypadá dobře. Třeba to, že se musí kliknout abych vidět menu je podle mně už moc

 7. Asi som staromódny ale to nevyzerá ako firemný web. Myslím že klient s tým nebude spokojný. Nepraktický, rozťahaný, neprehľadný.

 8. Rozklikávací menu mi přijde zbytečné a logo strašně splývá, až jsem si ho skoro nevšiml, jinak to nepůsobí špatně :) (ale např. otec už by takový web vypl)

Hostujeme u Server powered by TELE3