Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Mírně "podvodná" aukce na Webtrhu

 1. Mám na mysli tuto aukci: Prodám výdělečný soutěžní web. Zisk 8000 Kč
  (screeshot: http://i.imgur.com/Vm5L3iz.png )

  Pominu fakt, že autor (Zbyněk Városi) označuje ostatní soutěžní stránky jako "katastrofální vzhled". Taky pominu fakt, tu jeho uvedenou cenu (10 000 Kč a více), nebo slibované výdělky (až sta tisíce korun měsíčně).

  První problém je, že stránky nesplňují všechny náležitosti (např. jen neuvádění cen za SMS atd.)

  Druhý problém jsou uvádění výherci. Jedním ze dvou uváděných výherců je následující slečna
  (screenshot z prodávané stránky: http://i.imgur.com/FV7BqFc.png )

  Což je Klára Rostová, přítelkyně prodejce Zbyňka Városi. Která mimochodem provozuje eshop, který poskytuje slevové kupony prodávanému webu.
  (viz screeshot: http://i.imgur.com/UnY3WwO.png )

  Předtím, než se této aukce zúčastníte, tedy nejdříve zvažte, že tento web porušuje zákony (nesplňuje všechny náležitosti). A následně zvažte, jaký přístup k podnikání má tento člověk (prodejce). A že vy budete s ním jednat/spolupracovat. A kdo ví, jak je to ve skutečnosti s výdělky či pravostí příhozů do aukce. (to už jsou ale jen mé čisté spekulace)

  Jednoduše tato aukce smrdí od začátku až do konce.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ne mírně, ale dočista. Na druhou stranu kdo je dospělý a má to v hlavě v pořádku, o žádném SMS soutěžním webu nebude uvažovat. Možná nějaký 18letý naivní začínající mladík, který se do toho vysype z kapesného, aby nakonec za minimální zisk mohl dostat pěkně mastnou pokutu a dostat se do průšvihu. Na druhou stranu jako škola by to kolikrát neuškodilo.

 4. Spíš mě zaráží, proč se tu takové aukce tolerují.

 5. Podívám se na to.
  Můžete nám takové věci nahlašovat tlačítkem přímo pod obchodem.

 6. Mě spíš zavání to že neuvádí náklady (na výhry) a to kolik činí závazek nevyplacených vyher, zda například na nějaký iphone není už jen 10 sms ke vzniku nároku na výhru. Tohle u těchto aukcí zdá se vůbec nikdo neřeší, nevím zda záměřem (zda jsou vůbec výhry vypláceny) či omylem/opomenutím.

 7. Ano, je to zvláštní aukce, pravděpodobně se dá nazvat i pochybnou. Zajímavé je rovněž, že zakladatel tohoto vlákna je členem zdejší komunity od dnešního dne. Nebo se možná jedná o druhý účet někoho, kdo chce zůstat anonymní. :)

 8. MacBook za 36k vs Vyhrává každá 2888 sms po 9 Kč(26k). Takže v případě výhry mínus 10 tisíc. Nechápu jak muže byt někdo tak stupidní a myslet si, ze opravdu muže něco vyhrát.

Hostujeme u Server powered by TELE3