360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Kritika webu pro pivovar

 1. Dobrý den,

  prosím o kritiku webu minipivovaru, zatím se jedná pouze o prototyp - s majitelem stále upravujeme a řešíme podrobnosti.

  Nemáte nějaký tip, radu jak celkový dojem webu vylepšit? Jak byste řešili sekci "Pivo domů"? Mělo by se jednat o rozvážkovou službu po městě a okolí (vzhledem k tomu, že sídlo pivovaru se nachází v průmyslovém areálu s omezeným přístupem). Jako nejideálnější mě napadl asi formulář. Dále majitel zvažovat přeposílání e-mailů v podobě SMS.. Nevíte prosím, kolik by podobné řešení mohlo stát?

  Co se úvodní stránky a následného přepnutí na další úvod týče, kde se spustí muzika, bylo to přání majitele. Na druhé úvodní stránce bude ještě text o pivovaru.

  Prosím o jakoukoliv kritiku!

  Rozpočet webu: cca 90 Euro.


  Díky


  Jaroslav

  http://priklad-pivovar.maweb.eu/

  P.S. Logo na úvodní stránce ještě projde úpravou (světlé písmo)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. v případě, že na web dáte hlášku od 18-ti tak by možná bylo dobré aby se ten web bez toho prokliku nezobrazoval. Protože stačí kliknout na menu a může mi být deset a jsem tam. Což samozřejmě neovlivníte, dostane se tam kdokoliv ale třeba to vyřešit trošku elegantněji jako např. staropramen

 4. Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  v případě, že na web dáte hlášku od 18-ti tak by možná bylo dobré aby se ten web bez toho prokliku nezobrazoval. Protože stačí kliknout na menu a může mi být deset a jsem tam. Což samozřejmě neovlivníte, dostane se tam kdokoliv ale třeba to vyřešit trošku elegantněji jako např. staropramen
  Díky za reakci. Pokusím se majiteli navrhnout nějaký POP-UP.

 5. Z laického pohledu web odpovídá stanovenému rozpočtu. Nuda, šablonovitost, nic originálního.

  Bohužel, navozuje ve mě dojem pivní kultury, která je spojená se zakouřenou čtyřkou, ve které sedí banda dědkovitých štamgastů. Ti tam každý den lámou svých 10 piv od Vojáčka a nadávají na celý svět.

  // A zrůdnost v potobě sortimentu PET lahví tomu nasazuje korunu.

 6. Co je špatnýho na pivě v PET lahvi? To je naprosto standardní a pro zákazníka nejvýhodnější způsob, kterej používají minipivovary po celým světě, protože je to levný, praktický a krátkodobě srovnatelný se sklem. Samozřejmě to nelze srovnávat s pasterovaným a přefiltrovaným pivem od europivovarů, bavíme se o minipivovaru, tzn. živé pivo se spotřebou do 14 dnů.

  Jinak k webu:
  - za 90 € je to luxus
  - menu bych po scrollu nezmenšoval, je nízký akorát, zmenšením moc místa neušetříš
  - přeposílání emailů se dá řešit zdarma pomocí filtru a použití mobilemailu, jestli to teda ještě funguje. Jinak snazší je mít vedle sebe oteřenej počítač s mejlem, ne?

 7. Moc díky za feedback!

  SMS - snažší to z mého pohledu určitě je - tedy jen ty emaily
  MENU - oprávím, asi máte pravdu.


  Díky!

  ---------- Příspěvek doplněn 16.03.2016 v 14:49 ----------

  Ještě možná otázka.. Myslíte, že při pravidelném přidávání kvalitního obsahu má BLOG takovéhoto pivovaru smysl?

 8. vodička:
  Ano, pokud jde o správné a krátkodobé skladování, vliv na kvalitu piva PET určite mít nebude. Mě jde spíše o to, že když už dělám domácí (kvalitní a prémiový) produkt, zaslouží si obal, ze kterého to bude patrné. PET lahev ho v očích zákazníka zbytečně degraduje právě na supermarketové europivo.

 9. Zarovnat ten citát dole

 10. Za ty peníze dobrý. Jediný co neskousnu je ta hudba na stránce
  Naposledy upravil Martin Kejzlar : 16.03.2016 v 17:39

 11. Hampl.david: a do jakého obalu byste dal živé pivo z malého pivovaru? Byl jste v takovém pivovaru, viděl jste výrobu. Fanoušek malého pivovaru to pivo pije kvůli jeho chuti a obal v tomto případě nic nedegraduje. Kde jste přišel na to, že domácí, kvalitní a prémiový produkt si zaslouží obal, který znatelně zvýší nákladu na celou malovýrobu? Neznám malý pivovat, který by stáčel do lakví. PET nebo KEG je úplně v pořádku. Omlouvám ze mimo téma :) A nejdete si i jedno na mne :)
  ...vyhodit tu muziku

 12. Do jakého? Do skla. Třeba do lahve s keramickým uzávěrem. Ze svého okolí znám Hendrych z Vrchlabí, nebo Clock z Potštejna. Oba přesně toto dělají. Já chápu, že to stojí peníze. Ale nikdo mi nevymluví, že to prostě vypadá tisíckrát líp, než obyčejná PET v ceně pár haléřů.

 13. Sklo vypadá určitě líp, ale když v pivotéce vybírám pivo, tak ve skle jsou tak dvě značky z dvaceti. Prostě jestli dáš pivo do nevratný skleněný láhve, která tě vyjde na cca 20 Kč, nebo do plastu pod 5 Kč, tak se to pak projeví i na ceně pro zákazníka a kupovat pak 0,7 l ve skle za 120 Kč, nebo litr v plastu za 75 Kč je velkej rozdíl, když pominu, že to z plastu je mi bližší a i víc chutná (konkrétně porovnávám třeba Matušku a Cornela).

  A nemyslím si, že domácí ležák je prémiový, resp. znám pivovary, které dělají řadu piva v plastu a pak jedno speciální ve skle, proč ne.

  Mám s kamarádem vlastní značku piva, taky jsme stáčeli do skla a vaříme vždycky jednou za rok, takže to je prémiovka a sklo se vyplatí, ale kdybychom toho dělali víc a pravidelně, tak určitě plast, protože ta úspora je pak znát při vyšších počtech.

 14. Za ty prachy dobrý!
  Při přejetí myší přes odkaz na facebook v patičce, dostane "f" barvu pozadí, takže takřka zmizí. Já bych ho naopak zvýraznil :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3