360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Kritika webu půjčovna dronů

 1. Zdravím,

  částečně jako školní projekt, částečně jako koníček dělám web pujcitdrona.cz.

  Budu rád za každý návrh vylepšení, každou kritiku a připomínku. Web je v 90 %, jde mi hlavně o použitelnost objednávkového formuláře (odeslat ještě nejde) a přehlednost stránek celkově.

  Díky,

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nefunguje mi diakritika(zlý font resp. nefungujú všetky znaky v danom fonte - nie sú importované/neexistujú). V objednávkovom formulári by šlo toto zmeniť
  1 dny
  . A na mňa to tam všetko až moc "skáče".

 4. Web, který bude mít obrovskou okamžitou míru opuštění.

 5. Je tam pár překlepů a chybek, tak ještě vyladit drobek jazykovou stránku :). Jinak nějakého toho "drona" doma mám, tak nejsem cílovka, ale... držím palce.

 6. 2500 den? hm dražší jak auto za stovky tisíc :-D Ten bude mít úspěch :-) Nicméně špatný font, jak je zabezpečená asistence? nikde jsem se nedočetl že daný má certifikát nebo co to mají mít :-D

 7. Mě se web líbí. Proč by měl mít obrovskou míru okamžitého opuštění? Ten, kdo si chce dron půjčit, tak si ten web projde. Jen jsem nenašel ceník za půjčení, to by tam snad mělo být ne?

 8. Co na to ÚCL? Jak budeš řešit, když někdo s tím dronem něco poškodí, nebo způsobí zranění?

 9. Díky za názory. Na fontu zamakám, nevýhoda macu, že na něm vše funguje :D
  Jinak certifikaci bych se měl vyhnout tak, že neprovozuji letecké práce za peníze, ale člověk, který si ho půjčí ho používá pro soukromé účely - asistence je pouze asistence, není to že já bych ovládal za klienta. Jinak samozřejmě bude pojištění právě kvůli poškození nebo zranění, některé pojišťovny to poskytují. S tím je právě spojená vyšší cena, která je ovšem oproti konkurenci ještě nízká.

 10. Me se napad libi, a cena 2500 je fajne, nez dat desitky tisic za svuj a zjistit ze s nim nebudu umet ...

  co se webu tyce, ty texty jsou z google translator ? :)

  Phantom 3 se nikdy neztratí. GPS a GLONASS technologie se zasluhují o to, dron lítá precizněji, ovládá se přesněji a satelity (36 po celém světě) ho zaměřují rychleji. V aplikací DJI go můžete sledovat jeho online pozici, zaměřic místo vzletu a jedním kliknutím ho vrátit na toto místo. Dron má navíc mnoho dalších senzorů, který vám pomáhá létat naprosto bezstarostně.

 11. No, doporučuji prostudovat předpis L2, alespoň známý doplněk X, protože pokud je mi známo Phantom 3 nesplňuje definici modelu a automaticky spadá do kategorie bezpilotních letounů, kvůli tomu že má autopilota. Tzn. vyžaduje registraci, osoba která ho řídí automaticky zkoušky a povolení. To, jestli půjčování za úplatu je nebo není splněním definice, aby to spadlo mezi bezpilotní letouny je na polemiku pro právníky a hlavně u tohoto typu bezpředmětné, kvůli tomu autopilotovi.

 12. autopilot je vypínatelná funkce, ale taky by mne to zajímalo. dron je skvělý na focení a natáčení, ale povinnost to registrovat a pojišťovat je věc, která odrazuje. Pokud se ale za 2500 zbavím této povinnosti, tak bych do půjčení šel.

 13. Citace Původně odeslal parat20 Zobrazit příspěvek
  Díky za názory. Na fontu zamakám, nevýhoda macu, že na něm vše funguje :D
  Jinak certifikaci bych se měl vyhnout tak, že neprovozuji letecké práce za peníze, ale člověk, který si ho půjčí ho používá pro soukromé účely - asistence je pouze asistence, není to že já bych ovládal za klienta. Jinak samozřejmě bude pojištění právě kvůli poškození nebo zranění, některé pojišťovny to poskytují. S tím je právě spojená vyšší cena, která je ovšem oproti konkurenci ještě nízká.
  Pojišťovna ti ho pojistí, pokud je registrovaný / má své OK číslo / a na to je navázáno tvé jméno. Když s ním bude létat někdo jiný a něco se stane, tak pojistka neplatí.
  Pokud tvoji klienti nebudou dodržovat doplněk X / létat 100 m od lidí, 150 m od budov, max. výška 300 m, létat pouze do vzdálenosti viditelnosti stroje ...... atd. / tak máš náběh na slušné problémy.

Hostujeme u Server powered by TELE3