15.02.2016 19:25
31
15.02.2016 20:22
32
hm, myslím, že tak snadno vidělat peníze nepůjdou, neoptimalizovaný wordpress s pár články, se špatným SEO lze propagovat opravdu jen masivní PPC kampaní, stačí dobrý nápad na banner a hned máš mraky návštěvníků, co ale budou dělat na stránkách bůch ví. Takhle snad přitáhnout návštěvníky nešlo snad ani před deseti lety, teď už je velká konkurence a lidi neskáčou na každé neověřené informace od anonyma.
15.02.2016 20:42
33
Tohle nikdy nepochopím. Dám v podstatě web k recenzi a pak se oháním právníky, když někdo udělá z webu cicaci? Je to jednoduchý, ezivote... Dostáváš tady na prdel, tak si zatáhl za ruční brzdu, jinak si to vysvětlit nedokážu.

Z mého pohledu si čekal, že ti tady všichni padnou k nohám a budou ti gratulovat, jakou super věc si vytvořil. Napřed udělej super věc a pak se tady zeptej, jak dál propagovat. Stačilo by, kdybys neměl články, jako tisíc ostatních magazínů. Věřím tomu, že by ti každý odpustil i nějakou tu chybu, tuctový vzhled atd... Zkus se nad tím zamyslet. Začni dělat magazín (resp. obsah) pořádně a výsledky se dostaví samy. Ale na tohle žádné pravidelné čtenáře neutáhneš.