Komunitní web pro každé město
Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 60 z 81

Tisk vizitek

 1. Velmi dobré zkušenosti mám s www.vizitky2000.cz , jen nepoužívám ten jejich návrhář, ale dodávám jim podklady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Arsenik1 prodává: Domena InzerciaKosice.sk od 10€
  Jasnenka nabízí: Kvalitní SEO práce za rozumné peníze
  Lazymoviemaker poptává: Texty pro youtube videa
 3. poradi nekdo kdo vytiskne tak 100ks, ale ne za 3kc/ks ? diky

 4. Citace Původně odeslal beenox Zobrazit příspěvek
  Mnoho kladných ohlasů jsem slyšel na http://tisk-vizitek.cz, sice nemám osobní zkušenosti, ale hodlám se je využít..
  Díky za doporučení, jsem majitel webu tisk-vizitek.cz a rád slyším chválu. Snažím se být samozřejmě lepší než ostatní :-) Pokud by měl někdo zájem, na cenách bysme se dohodli, dodání do 3 dnů, tisknu libovolný počet kusů (klidně i 58 nebo 214 ks). Vše najdete na webu www.tisk-vizitek.cz, v případě zájmu mě kontaktuje.

 5. S tisk-vizitek.cz mám (zatím jednu) pozitivní zkušenost - myslím že tisk byl celkem brzy, hlavně (ikdyž nejsem nějaký expert) mi přišel kvalitní a cena byla v pohodě, příjemné jednání

 6. Pokud mohu doporučit tak můžete vyzkoušet u mě www.foto-darecky.cz (sekce tisk a grafika). Tisk do 2000ks na produkčním stroji Minolta Bizhub C5501 s tiskovým řadičem CREO nad 2000ks ofsetem na tisk. stroji Heidelberg.

 7. Kolik je množství jaké chceš vytisknout, navrhni množství a cenu a když se mi to pokryje náklady tak si za to koupím laserovku, řezačku laminovačku a udělám ti to sám :D

 8. Citace Původně odeslal Battleforce.cz Zobrazit příspěvek
  Kolik je množství jaké chceš vytisknout, navrhni množství a cenu a když se mi to pokryje náklady tak si za to koupím laserovku, řezačku laminovačku a udělám ti to sám :D
  Nechci mluvit za autora, ale očekávám, že všichni co to tady poptávají očekávájí menší náklady :-D

 9. Škoda, že jsem nenarazila na tuto stránku dříve.
  Ve vánočním opojení jsem si nechala udělat vizitky u Vistaprintu (vistaprint.cz). Vizitky jsou pěkné, kvalitní, ale to doručení! Doručovatel (aniž by se mnou mluvil), mi nechal vizitky za vchodovými dveřmi (pro představu bydlím v panelovém domě se stovkou dalších obyvatel). Jen zázrakem tam na mě počkaly.
  Sice mě z Vistaprintu ujistili, že by mi případně zaslali jiné bez dodatečných nákladů, ale už vidím to dohadování. Navíc v objednávce se uvádí i tel.č. , a dle stavu na internetu to byl první doručovací pokus.
  Takže za mě nedoporučuji.

 10. Doporučuji Vám všem tiskárnu printprices - je to web, kde se dají objednat nejen vizitky, ale i letáky, časopisy, katalogy. Hlavně jej narozdíl od mnoha jiných provozuje přímo tiskárna a tak neplatíte provize žádnénu zprostředkovateli.

  Pokud máte navíc rádi webtrh, tak vězte, že tým, který celý web dělal byl vybrán právě zde. A pokud byste měli s tiskem jakoukoliv potíž-obraťte se přímo na mně do PM- jsem obchodním ředitelem této tiskárny. Specializujeme se na expresní tisk (například letáky expedujeme i během 5ti hodin od zadání), takže na nic nemusíte čekat...

 11. Reptisk: Nechápu, jak to, že když narozdíl od ostatních jste "přímo tiskárna a tak neplatíte provize žádnénu zprostředkovateli", tak u vás vizitky stojí více než třikrát tolik co u 1tisk.cz (oboustraně barevné, 1 strana lamino, 1000 ks)...

 12. Když se podívám na 1tisk, tak sice inzerují na titulní stránce oboustrannou vizitku za 0,70 Kč/kus, což je supr cena pro klienta a pěkně podkopnutá cena pro mě jako tiskárnu :-) Ale když se podívám do ceníku, tak už tam jsou ceny úplně jinačí a ty už jsou v podstatě stejné s konkurencí. Je to klasická finta - já jsem schopen vytisknout vizitky za 0,65 Kč/kus při určitém počtu taky (viz. http://www.tisk-vizitek.cz). Jsem tedy levnější? Ne, většinou jsou na tom všichni podobně. Nikdo si nemůže dovolit dát cenu 3x nižší nebo vyšší.

 13. tisknete digitalnim tiskem (laser CMYK) nebo ofsetem?
  u nas oboustranny tisk, ofsetem, vychazi na cca 4,-/ks pri nakladu 100ks/jmeno, ale idealni cena je od 1000ks/jmeno a to vcetne dopravy

 14. bonamedia: Tak tak:)

  Nicméně já přece netvrdil, že jsme nejlevnější. Tvrdím ale, že jsme jedni z nejspolehlivějších a nejkvalitnějších. Vizitky budete mít do druhého dne. Ale do druhého dne Vám pošleme i 50 000 letáků. Barevnost je kontrolována s plně automaticky s přesností, kterou lidské oko neregistruje. Zaručujeme dlouhodobou stálost barev, používáme jen nejlepší papíry a barvy. Chápu, že zrovna u vizitek na tom (pokud nemáte logo definované v pantone barvách) asi až tak nesejde. Nicméně, pokud potřebujete konkrétní barevnost a to po 20 let zcela stejnou, tak, aby Vaše hlavičkové papíry a katalogy byly dokonalé, tak doporučuji volit tiskárnu i jinak než jen podle ceny;) Pokud jde jen a pouze o cenu, tak není nic snažšího než si vyjet na stolní tiskárně nebo v copycentru 10 A4 (100 vizitek) a nařezat si je doma - to vyjde nejlevněji. Ale jistě chápete, že to s profesionálním tiskem bude mít jen málo společného.

  Oleg: Tiskneme jak digitálně, tak i ofsetem. Záleží na podkladech a na klientovi-technologii volíme vždy individuálně. Vizitky pak tiskneme na 4 různých strojích a mnohdy je i kombinujeme. Např. na ofsetové dvoubarvě se udalá logo a digitálně se následně personifikují po malých částech (vhodné pro vvětší společnosti). Nebo je vytiskneme komplet na čtyřbarvě. Velmi malá množství jako 50ks pak (pokud to grafické podklady dovolí), tiskneme na barevném digitálu.

 15. oks diky za info, takze tak jako tak mame kvalitnejsi tisk, s laminem na 350g papir za lepsi cenu.

 16. Oleg: Vaše jistota kvality je zarážející. Kvalitu bych já osobně rozdělil minimálně na několik parametrů:

  1, kvalita materiálů - zde se bude naše kvalita asi shodovat-dodavatelů papíru (jakožto hlavního vstupu z hlediska klienta) je v ČR omezené množství a předpokládám, že také nakupujete jen ty nejlepší.

  2, Termíny - opět se asi budeme shodovat - dodání do druhého dne

  3, Barevnost - sama o sobě velmi složitá problematika. Nicméně já mohu doložit několik nezávislých měření - nejmladší staré asi 2,5 měsíce, které provedl přímo Heidelberg (jiné pak od Grafia). Kvalitu barevnosti zcela jistě ovlivní kvalita technologií. Tedy uzavřená datová cesta, využívání profilů, přesnost a kvalita ctp, denzitometrická kontrola s automatickou zpětnou vazbou (close loop) a mnoho a mnoho dalších parametrů.

  4, Ekologie - tedy zda používáte vlhčení bez alkoholu, umožňujete tisk na recyklované papíry, kolik přispíváte na recyklaci, jak úsporné technologie používáte, jakými barvami tisknete. Zde se opět jedná o poměrně složitou problematiku a toto fórum nemá prostor pro její plné rozvinutí stejně jako u barevnosti.

  Tvrzení, že jste kvalitnější bych tedy poprosil obhájit a to nejlépe doložením vlastnictví nezbytné technologie a výstupů z nezávislého měření produkce. Pak můžeme kvalitu porovnat a možná vyjdete jako kvalitnější, možná ne. Nicméně od pasu prohlásit, že tomu tak je je docela odvážné.

 17. srovnavam digitalni tisk s offsetem, nepopiram vasi kvalitu ani moznosti. jen rikam, ze v zakladu nabizime jen a pouze offset tisk za prijatelnou cenu.
  dalsi text do PM.

 18. Bona Media: To není žádná klasická finta! Oboustranně barevné vizitky + jednostranná laminace 1000ks - 700Kč bez DPH. S poštovným balným a DPH celkem 1008,-Kč. Je mi jasné že Vás to docela štve, když máte při tomto samém objemu cenu 1.900Kč bez DPH. Ale můžete začít tisknout u nás pro dealery máme množstevní slevy ;)

 19. 1tisk.cz:

  No tak se nehádejte pánové... pokud má Reptisk kvalitní tisk, jistě se najde spousta zákazníků, kteří si u nich tyto vizitky koupí… asi by je za tyto ceny nenabízeli, kdyby je nikdo nekupoval, ne? Ono je fajn trošku nadotovat jeden produkt a nebudeme si nalhávat, že Vaše náklady pokud máte slušné objemy zakázek, jsou na tu tisícovku vizitek sotva xxx, no nebudu to říkat, nejsem cenokurvič, kdo ty objemy nemá, na takovou cenu prostě nedosáhne. (třeba náš případ) Ovšem pokud máte potřebu se předhánět v cenách, proč neuvedete například Vaši cenu 4100 Kč + 120 poštovné za 1000 ks letáku A4 100g oboustranný tisk? Můžeme Vám nabídnout dealerskou cenu 1995 Kč za 1250 ks na 135g a nemyslím si, že bychom se museli za kvalitu tisku stydět. Ona to vlastně není dealerská množstevní sleva, tu nabízíme každému na webu www.cenik-tisku.cz a je to již cena včetně dopravy.
  Naposledy upravil Ceník tisku : 10.06.2011 v 21:01

 20. já mohu doporučit Babka s.r.o. - tisknou super kvalitu a mají rychlé dodání cena / kvalita je bezvadná

 21. Nově nabízíme termografický potisk s 3D efektem – termografie je konečná úprava ofsetového tisku, při které dochází k dodatečném lakování vybraných částí vizitky zkypřujícím průhledným lakem. Při vytvrzování lak zvětšuje svůj objem – tím dochází k viditelnému a na dotyk znatelnému 3D efektu. Touto technikou lze zvýraznit důležité partie vizitky, například logo. Jedná se o levnější alternativu k parciálnímu laku.
  http://www.cenik-tisku.cz/tisk/vizit...ograficky-tisk

 22. mohu doporučit http://www.topvizitky.cz/

  ---------- Příspěvek doplněn 01.10.2011 v 09:51 ----------

  nechápu, proč tu uvádíte firmy, které za oboustranný tisk chtějí 3 KČ či více? To mi připadá směšný v dnešní době, možná kamenné reklamky OK, ale přes net je možnost využívat kvalitní služby a cena za 1 vizitku oboustrannou, plno barevnou s laminací se dá sehnat i pod 1 KČ, standard bych řekl 1-2 KČ.

 23. Před nedávnem jsme spustili novou službu pro online tisk www.printeo.cz, budu rád když nám ji pomůžete otestovat. Funguje jednoduše, zadáte poptávku po tisku, rozešle se tiskárnám, které zpracují cenovou nabídku a vy si následně vyberete, od které chcete realizovat.

  Tisk vizitek je jednou ze služeb, které lze poptat. Feedback vítán, nějaké mouchy nejspíš budou :) Jinak tiskáren máme zatím nasmlouváno poměrně málo, ale pracujeme na tom.

 24. Vizitky vytváří a tiskne www.aston.cz

 25. Tiskne někdo i na průhledný plast?

 26. Ahoj,
  pokud je to ještě aktuální, tak ti mohu doporučit kvalitní a spolehlivý web www.nejlevnejsi-tiskoviny.cz, reagují na jakékoliv dotazy rychle a i skvěle poradí, pokud si nevíš rady. Výpočet ceny vidíš ihned u nich na stránkách, pokud by si chtěl jiný počet kusů, tak jim stačí napsat a oni ti to nakalkulují sami. Tisknout i plastové karty.

 27. Citace Původně odeslal michal.tal Zobrazit příspěvek
  Tiskne někdo i na průhledný plast?
  ano, produkční digitální stroje dokážou i na průhledný plast k tomu určený,

  mohu zaslat vzorky na vyžádání

 28. Mohu doporučit naše služby. Tiskneme vizitky takřka na počkání a za velice příjemné ceny již od koruny. Navíc u nás získáváte nárok na grafické zpracování ZDARMA a od 600 kusů vizitek i dopravu ZDARMA. Koukněte na http://tisk.artalio.com třeba Vás mile potěšíme ;)

 29. Určitě mohu doporučit, www.vizitkyzakorunu.cz ceny nejlepší na trhu, doprava od 80,-, zabývám se tím 4 roky tak můžu doporučit laminaci, ideálně matnou

  ---------- Příspěvek doplněn 26.05.2013 v 14:40 ----------

  Citace Původně odeslal mallox Zobrazit příspěvek
  poradi nekdo kdo vytiskne tak 100ks, ale ne za 3kc/ks ? diky
  www.vizitkyzakorunu.cz od 1,80,-

 30. Existuje v ČR někdo, kdo by dokázal vytisknout podobné vizitky? http://rockdesign.com/index.php

 31. Doporučím http://www.topvizitky.cz/ - vše asi z toho neudělají, ale laminace zdarma (lesk či mat), možnost parciálního laku, strukturovanýho lamina a dalších věcí, samozřejmě už za příplatek.

Hostujeme u Server powered by TELE3