Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Internetová vizitka

 1. Dobrý večer,

  dneska bych Vás rád poprosil ještě o své kritiku internetové vizitky, kterou jsem dneska dokončil.
  Témata by měla rychle přibývat.

  Děkuji a přeji příjemný den.

  Petr

  Petr Stohwasser…

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  LVlorf3us nabízí: Logo již od 12.000 Kč
  Martin_b poptává: 3D model dle 2D komiksu
  Luosron poptává: Tvorba loga
 3. proč si neuděláte něco hezkého na nějakém rs...vždyť těch šablon jsou tisíce...

 4. První věc: zarovnej to na střed.
  Druhá věc: Ten design vypadá, jako z roku 2005. Dnes už v tabulkách dělá designy jen málokdo, celkově to působí zastarale.
  Třetí věc: Formátování textu je velmi nepřehledné. Barvy nadpisů se liší. U některých nadpisů je podtržení, u některých zase ne. Některé jsou odkazy, některé ne, ale jak je od sebe rozeznat, to opravdu nevím.

 5. Toto je tak z 2002 roku kedy frčali <table> tagy... Na webdesignéra moc slabé... Stačí pozrieť themeforest.net tam je inšpirácie dosť

 6. To není tabulkový layout. Jak jste na to, prosím přišli?

  Co se nadpisů týká, podtržené jsou odkazy, nepodtržené nejsou odkazy. Šedivé nejsou ještě aktivní.

 7. je jedno co to je a jaký layout nebo nelayout....je to hrozné. Hledat nějakého odborníka a najít Vaši vizitku s prominutím odejdu. Děti ze základky mají hezčí stránky a že jich tady je... můj názor

 8. Tenhle názor už beru. Každopádně přijde mi, že mě berete jako webdesignera.

 9. Kazdou chvilku je tu nabidka zacinajicich grafiku na vytvoreni designu za referenci nebo vymenou za jine sluzby. Jestli ma mit ta vizitka pozitivni prinos, tak bez uplneho predelani zustane u toho negativniho...

 10. Ta vizitka má především plnit cíle obsahové. A být přehledná. Ale pravda. Zarovnám na střed a uberu barvičky :-) A nebo taky ne.

 11. Petře, já si to i proklikal a pročetl ale skutečně bych zkusil nějakou jednoduchou moderní šablonu.

 12. Děkuji za názory. Ale spíš to tak zatím nechám. Pro mě je důležitější, že nějaká ze stránek toho webu někomu pomůže, než nějakej „moderní layout“. Každopádně negativní komentáře na Webtrhu mi popravdě docela udělaly radost. To je taková první vlaštovka úspěchu :-)

 13. Uh, moc textu, žijeme ve vizuálně založené době. Lidi nečtou, lidi skenují. Pokud je text řešen prakticky jen textově, stává se uživatelsky nepříjemný. Chce to oživit - k těm headlinům bych dal třeba vlevo nějaký náhledový tematický obrázek. Anebo dát třeba do pozadí každého boxu tematický obrázek se sníženým krytím. Zkrátka cokoli. Toto je opravdu ve stylu toho, co jsme tvořili na střední na třetí hodině HTML. :)

  Další věc, která je tak trochu matoucí, je adresa webu v hlavičce. Působí to jako odkaz na další web (portfolio třeba), ale je to očividně odkaz na aktuální stránku, což nedává smysl. Lidi rychleji klikají, než čtou (a vůbec, kdo čte URL webu? :)), takže na to podle mě velká část lidí klikne úplně zbytečně a třeba to i někoho naštve, anebo se zarazí, proč se nic neděje a zda nemá něco s připojením. :)

  Chápu, že chceš bejt očividně rebel a jít si svou vlastní cestou z hlediska zpracování webu, ale ta cesta by měla být smysluplná a pohodlná z hlediska použití. Navíc dal jsi toto téma do kritiky, takže je přirozené, že ta kritika přichází a jeden by čekal, že konstruktivní argumenty a náměty na změny jsou to, proč jsi sem přišel, ale zatím jsi všechny odpálkoval, takže nevím, jaký smysl téma má. :)

Hostujeme u Server powered by TELE3