Kódování layoutu ticketovacího systému
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Windows aplikace / Arduino / webové skripty / webové aplikace - levně

 1. Dobrý den,

  nabízím tvorbu webových aplikací (aplikace s jednoduchým designem, které mají něco dělat - různé webové systémy, ne firemní a další webové stránky, které slouží pro prezentaci). Webové aplikace jsou programovány v ASP.NET. Tato služba je novinka a nabízím velice příznivé ceny.
  nabízím tvorbu Windows aplikací, například - Správa skladu, fakturační systém a podobné aplikace. Umím také naprogramovat například aplikace, které pracují s čtečkou čárových kódů a dalším hardwarem.

  Zde přikládám pár referencí :
  Sklad
  Aplikace, která momentálně slouží v jedné restauraci. Aplikace spravuje zboží a jeho počet. Při objednávce stačí označit zboží a odebrat počet kusů. Aplikace vypisuje také chybějící zboží. Obrázky v příloze.
  Twitter generátor
  Aplikace, která vygeneruje Twitter účet. Stačí zadat přezdívky a heslo pro všechny účty. Bohužel má Twitter zabezpečení proti registraci více účtů. Obrázek v příloze.
  Bazary
  Aplikace, která vkládá inzeráty na bazary za vás. Stačí do programu zadat předměty, označit, na jaké bazary se mají předměty vložit a pak už jen vygenerovaný kód vložit do prohlížeče. Kód se o vše postará. Obrázky v příloze.

  V poslední době se věnuji také Arduinu. Dělal jsem aplikace, které pracují s čidly měřící teplotu a vlhkost. Další čidla by neměla být problémem. Jedna z aplikací pracovala také s relém, které spínalo motor. Umím také pracovat s LED diodami, či výpisem dat na obrazovku. V blízké době se dohlám naučit pracovat s displayem a vyzkoušet další čidla, například tlaková čidla. Také plánuji vyzkoušet komunikaci Arduina přes bluetooth.

  Umím také vytvářet webové skripty, které dělají práci za vás.

  V případě otázek mi neváhejte napsat, Webtrh navštěvuji každý den. Jsem ochoten se učit novým věcem. Podpora softwaru samozřejmostí, pokud nastane problém, nepřestávám odpovídat, ale problém řeším.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Sklad 2.png Zobrazení: 109 Velikost: 15,6 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Bazary 2.png Zobrazení: 50 Velikost: 53,8 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Twitter generátor.png Zobrazení: 46 Velikost: 36,3 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Bazary 1.png Zobrazení: 42 Velikost: 73,5 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Sklad 1.png Zobrazení: 32 Velikost: 17,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Sklad 3.png Zobrazení: 45 Velikost: 29,2 KB  


 2. Přidána služba programování webových aplikací v ASP.NET

Hostujeme u Server powered by TELE3