Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Placení příspěvku podle počtu shlednutí

 1. Zdravím webtržníky,
  Potřebuji pomoct,
  Mám v plánu platit jednomu člověku za to, že přidá příspěvek na naši stránku a já mu budu platit za každé zhlédnutí bez adblocku. Chtěl bych to provozovat přes sklik, tedy bude jedna reklama u příspěvku co by měla vydělat. Potřebuji poradit, jestli to tak muže být a není to proti pravidlům skliku a jak udělat abych nedával více peněz než vydělám.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. mám velmi podobnou strategii
  autoři dostávají 85% co vydělají jejich plochy (15% si nechávám na odvody protože papírově to vydělávám já), s tím že mně vydělávají plochy v sidebaru. Bohužel nevýhodou tohoto modelu je, že autoři na své výdělky musí čekat, tímpádem nepíšou, tímpádem nejsou výdělky a tímpádem znova dokola. Bohužel však nemám kapitál na to, abych mohl autorům platit víc než to vydělá, tímpádem zvyšovat produktivitu a tímpádem se dostat i na vyšší čísla článů, návštěvnosti a peněz.
  S Sklikem jsem to konzultoval, pro ně jsem jenom jeden uživatel a nemají s tím problém (mám momentálně 56 ploch, pro každého autora 1-3 formáty). Největší slabina systému je ta, že se fest zvyšuje pravděpodobnost že si někdo bude chtít přilepšít.
  Pomohlo:

 4. Myslíš si, že by si mohl stanovit cenu jako např 0,1Kč za zhlédnutí ? Ono bylo by to pro ně moc složité dělat to přes sklik. Mám dostatek autorů a proto by nebyl problém. Potřeboval bych ještě poradit jak stanovit cenu za zhlédnutí, tak aby to nebylo v mínusu.

 5. průměrně se dostávám na 0,3/1000 u nejlepších autorů, ale spíš míň
  právě proto to dělám tak, že je jim vypláceno jenom to co opravdu je vyděláno. + jim dávám podíl z "přímo prodaných ploch" které většinou několika násobně vydělají víc než sklik

 6. Jsou tady někde relevantní údaje o návštěvnosti webtrhu, možná bych měl zájem o reklamu na tomhle plátku,ale nechci kupovat zajíce v pytli.

 7. Citace Původně odeslal Ulan Zobrazit příspěvek
  Jsou tady někde relevantní údaje o návštěvnosti webtrhu, možná bych měl zájem o reklamu na tomhle plátku,ale nechci kupovat zajíce v pytli.
  to bych ti moc nedoporučoval protože 90% zdejších uživatelů má adblock a další nástroje pro nezobrazování a blokování reklam (čti: hňupi)

Hostujeme u Server powered by TELE3