logo
18.12.2015 10:38
1
20.2. se v Praze na VŠE uskuteční již 3. ročník konference WordCamp o redakčním systému WordPress.

Právě byl spuštěn web se základními informacemi o konferenci, které se budou postupně doplňovat.

https://prague.wordcamp.org/2016/

Prodej lístků by měl začít během několika dní.

Akce bude opět rozdělena na 2 proudy - pro uživatele a pro vývojáře. Vývojářská část se bude hodně věnovat využití REST-API a tématem pro uživatele je především Best Practice - jak lépe provozovat svůj web.

Co se právě děje na Webtrhu?

22.12.2015 22:06
2
Program konference je zatím hotov z cca 80%, pokud by tedy měl někdo zajímavé téma na přednášku (především pro uživatele), tak je možnost ji po zhodnocení zařadit na program.

Mimo to stále vybíráme případové studie o technicky zajímavých projektech na WordPressu, kde bude možnost v několika minutách svůj projekt představit, vysvětlit volbu redakčního systému a popsat problémy, které bylo potřeba vyřešit.

Pokud byste se někdo měl zájem se takto zviditelnit na největší české akci o tomto redakčním systému, tak mne prosím kontaktujte.
06.02.2016 20:04
3
WordCamp Praha se tu řeší ještě na jednom místě: https://webtrh.cz/330787-wordcamp-pr...dpressaci-sobe, zde v akcích bych se však zeptal: s kým se na akci uvidíme?
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".