Prodej bannerové reklamy na Koronavirus.eu od 3 Kč / klik
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 44 z 44

Slevové kupóny Netio.cz

 1. @Qestament: Ty kujóne, ty taky vyhmátneš a rozhlásíš vše, co ti přijde na mail. :-) Je to tak, dlouhodobá sleva 11 % po zadání uvedených kódů Qestamentem. Kódy platné po celý rok 2017. Stejná sleva je i na kódy BHSERVISCZ a POROVNEJ17, ale ty znát je zbytečné, sleva je na ně stejná. Jinak do konce června 2017 můžeme po obrácení se na toto vlákno zákazníkem dát slevu 25 % na první platbu za multihosting nebo virtuální server. Na to kód není, stačí si o to říci na podpoře.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jeden kód na slevu 25 % bez potřeby obrácení se na toto vlákno: L5V3CG8MJA platný do 30.06.2017 a použitelný na nový multihosting nebo virtuální server.

 4. Hezký den,

  dnes jsme, společně se zavedením využívání různých verzí PHP na jednotlivých doménách téhož hostingového programu, vydali 33 % slevový kupón NETIOPHP17 použitelný pro nový virtuální server a/nebo multihosting. Platnost do konce dubna 2017. Samozřejmě je zde možnost až dvouměsíčního bezplatného zkušebního období. Enjoy.

 5. Zdravím, bude také nějaký kód pro stávající zákazníky na prodloužení hostingu?

 6. Hezký den,

  ano, stávajícím zákazníkům slevujeme pravidelně každý prosinec. Koncem listopadu se o akcích na jednotlivé dny dozvíte přímo z našeho webu a/nebo Facebooku.

 7. Citace Původně odeslal NETIO Zobrazit příspěvek
  Hezký den,

  ano, stávajícím zákazníkům slevujeme pravidelně každý prosinec. Koncem listopadu se o akcích na jednotlivé dny dozvíte přímo z našeho webu a/nebo Facebooku.
  Děkuji za odpověď. To už bude pro mě bohužel pozdě.

 8. Je nám moc líto, že Vám v tomto ohledu nyní nemůžeme pomoci. Nicméně jak je o nás známo od počátku našeho podnikání, hosting NETIO.CZ není o ceně, nýbrž o něčem trochu jiném. Možná navrhnu hosting prodloužit 2x běžným způsobem (na dva měsíce) a v prosinci prodloužit se slevou o jeden či více let. / MB
  Naposledy upravil NETIO : 09.10.2017 v 16:09

 9. Hezký den,

  sice nemáme momentálně k dispozici žádné nové slevové kupony, ale máme akci tentokrát cílenou pouze na čtenáře Webtrhu.

  Pouze dnes (úterý 02.10.2018) můžeme nabídnout třem novým zákazníkům virtuální server na SSD za cenu virtuálního serveru na HDD, anebo virtuální server na HDD se slevou 10 %. Podmínkou je předplatné na dobu alespoň jednoho roku. Možnost vyzkoušení jakékoli varianty hostingu na až měsíc zdarma samozřejmostí. V případě zájmu kontaktujte technickou podporu NETIO.CZ s heslem "Webtrh 02.10.2018", načež se Vám tato bude odpoledne věnovat.

  Mimochodem stále funguje sleva 11 % s kuponem "MARTINBOHM" (bez uvozovek) na nový virtuální server nebo multihosting. Tento kód běží již déle jak rok a je platný do 31.12.2018.

  ---------- Příspěvek doplněn 02.10.2018 v 13:57 ----------

  Tak za dnešek vyčerpáno, těšíme se zase příště. :-)

 10. Pozdravujem. Nemá niekto kupón, chcem si objednať VPS na rok, skúšal som MARTINBOHM, ale píšte, že neexistuje. Vďaka :)

 11. Dej tam DUCHDOBYCZ ten by měl jít. Na stejnou slevu.

 12. Citace Původně odeslal Qestament Zobrazit příspěvek
  Dej tam DUCHDOBYCZ ten by měl jít. Na stejnou slevu.
  Bohužiaľ to isté:

  Uplatňovaný kupón není platný nebo neexistuje.

 13. Hezký den,

  založte si zatím, prosím, na webu účet bez objednání služby a napište nám na podporu, o jakou konkrétní službu máte zájem. Nastavíme Vám tam ručně 15 %. Kupony jsem dal prověřit, po zjištění příčiny jejich nefunkčnosti sem později napíši. Děkuji.

  MB

  ---------- Příspěvek doplněn 17.10.2018 v 10:39 ----------

  Slevové kódy MARTINBOHM a DUCHDOBYCZ jsou opět v provozu. Sekli jsme se při nastavování roku jejich platnosti. Oba slevové kupony na 11 % jsou nyní platné do 31.12.2019. Děkujeme každopádně za upozornění a omlouváme se za chybku. Nabídka slevy 15 % pro Vás, pane addamz stále platí, a to až do 31.10.2018.

 14. Hezký den,

  sice nenabídnu žádný slevový kupón, ovšem je možné teď u nás získat dvojnásobek diskové kapacity zdarma a to natrvalo. Samozřejmě jsme využili i zdejší placené inzerce...

  Naposledy upravil NETIO : 02.09.2019 v 18:16

 15. Sice není k dispozici žádný nový kupón, jistě ale oceníte slevu globální a trvalou jako takovou. Nově lze u nás pořídit virtuál již od 135 Kč měsíčně a rovněž nově tento poběží na nejnovější linuxové distribuci Debian 10. Lze si zároveň, a také nově, vybrat, zda s NETIO administrací, anebo bez. No a pokud toto spojíte s právě probíhající prosincovou akcí a dvoudenní dodatečnou akcí, která běží právě dnes a zítra, tak, jak by řekl klasik, cenový orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Věřím, že vzhledem k výrazné trvalé slevě a dvěma dodatečným kombinovatelným akcím jde o on-topic, jenž jsme si zajistili zároveň místní kampaní.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3