Hledáme testery pro manuální testování
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 37 z 37

Slevové kupóny Netio.cz

 1. @Qestament: Ty kujóne, ty taky vyhmátneš a rozhlásíš vše, co ti přijde na mail. :-) Je to tak, dlouhodobá sleva 11 % po zadání uvedených kódů Qestamentem. Kódy platné po celý rok 2017. Stejná sleva je i na kódy BHSERVISCZ a POROVNEJ17, ale ty znát je zbytečné, sleva je na ně stejná. Jinak do konce června 2017 můžeme po obrácení se na toto vlákno zákazníkem dát slevu 25 % na první platbu za multihosting nebo virtuální server. Na to kód není, stačí si o to říci na podpoře.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jeden kód na slevu 25 % bez potřeby obrácení se na toto vlákno: L5V3CG8MJA platný do 30.06.2017 a použitelný na nový multihosting nebo virtuální server.

 4. Hezký den,

  dnes jsme, společně se zavedením využívání různých verzí PHP na jednotlivých doménách téhož hostingového programu, vydali 33 % slevový kupón NETIOPHP17 použitelný pro nový virtuální server a/nebo multihosting. Platnost do konce dubna 2017. Samozřejmě je zde možnost až dvouměsíčního bezplatného zkušebního období. Enjoy.

 5. Zdravím, bude také nějaký kód pro stávající zákazníky na prodloužení hostingu?

 6. Hezký den,

  ano, stávajícím zákazníkům slevujeme pravidelně každý prosinec. Koncem listopadu se o akcích na jednotlivé dny dozvíte přímo z našeho webu a/nebo Facebooku.

 7. Citace Původně odeslal NETIO Zobrazit příspěvek
  Hezký den,

  ano, stávajícím zákazníkům slevujeme pravidelně každý prosinec. Koncem listopadu se o akcích na jednotlivé dny dozvíte přímo z našeho webu a/nebo Facebooku.
  Děkuji za odpověď. To už bude pro mě bohužel pozdě.

 8. Je nám moc líto, že Vám v tomto ohledu nyní nemůžeme pomoci. Nicméně jak je o nás známo od počátku našeho podnikání, hosting NETIO.CZ není o ceně, nýbrž o něčem trochu jiném. Možná navrhnu hosting prodloužit 2x běžným způsobem (na dva měsíce) a v prosinci prodloužit se slevou o jeden či více let. / MB
  Naposledy upravil NETIO : 09.10.2017 v 16:09

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3