Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Názor na nový vyhledávač zboží ExitSpy

 1. Zdravím, spustili jsme nedávno nový vyhledávač na ExitSpy.cz

  Zatím do něj mohou vstoupit jen eshopy z našeho systému ExitShop, ale chystáme registraci i pro jiné eshopy.

  V plánu je ještě mnoho věcí (administrace - sloučení s naším klubem aktivní zákazník, systém hodnocení atd),

  Zajímalo by mě co si o tom na první pohled myslíte, co Vás zaujalo, co Vám třeba přijde zbytečné a moc rád budu za náměty na funkce - budeme se snažit hlavně dělat lépe, co nás samotné štve na Heurece (jiné významné vyhledávače v ČR už nejsou a Google je jiná liga :))

  Díky za Váš čas. RK

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Radek Kilevník: To by mě právě zajímalo, co oproti Heuréce máte nebo plánujete mít jinak? Zatím je to opravdu jen velmi jednoduché vyhledávání, navíc velmi omezené /protože je v databázi asi jen pár stovek eshopů/

  Pro mě osobně v tom nevidím žádný důvod to používat. Jsou tu mnohem lepší alternativy.

 4. Citace Původně odeslal Jiří Šubr Zobrazit příspěvek
  Radek Kilevník: To by mě právě zajímalo, co oproti Heuréce máte nebo plánujete mít jinak? Zatím je to opravdu jen velmi jednoduché vyhledávání, navíc velmi omezené /protože je v databázi asi jen pár stovek eshopů/

  Pro mě osobně v tom nevidím žádný důvod to používat. Jsou tu mnohem lepší alternativy.
  S tím souhlasím, opravdu připravujeme plno dalších funkcí a budeme se dlouhodobě snažit lidem prostě dávat to co chtějí. Mám na mysli, jak se Vám to používá, jak to působí, co Vás napadá že by měl umět vyhledávač zboží co byste rád používal atd. Nepolemizujme tu o tom, jak je Heureka silná nebo ne, to by nikam nevedlo.

 5. skutečně na tom v téhle fázi je něco k hodnocení? Je to nepoužitelné, chybí kategorie, filtry a cokoli, podle čeho by se ve výsledcích dalo orientovat. Je to jen hledací pole, které vyplivne neutříděné výsledky s možností řazení podle ceny. Nebylo by lepší tomu dělat reklamu v momentě, kdy to bude alespoň něco málo umět?

 6. Citace Původně odeslal Martin Kolčaba Zobrazit příspěvek
  skutečně na tom v téhle fázi je něco k hodnocení? Je to nepoužitelné, chybí kategorie, filtry a cokoli, podle čeho by se ve výsledcích dalo orientovat. Je to jen hledací pole, které vyplivne neutříděné výsledky s možností řazení podle ceny. Nebylo by lepší tomu dělat reklamu v momentě, kdy to bude alespoň něco málo umět?
  Toto není reklama, zde se to jmenuje kritika. Například Váš názor - chybí kategorie, filtry a cokoli, podle čeho by se ve výsledcích dalo orientovat - je super a díky za něj. Zda dělat kategorie nebo ne, zvažuji

 7. Píšete, že chcete dělat lépe to, co vás na Heurece štve. Co to vlastně tedy je? Jaká je vaše konkurenční výhoda? A štve to jen vás nebo to štve i klasické uživatele? Já jsem třeba s Heurekou jako BFU spokojený. Na Heureku slyším kritiku jen ze strany provozovatelů eshopu.

 8. přijdu na stránku, kouknu na to, vůbec ale vůbec netuším wo co tam jako jde, zavírám
  to celé v čase pod 3 vteřiny (a tolik času jsem tomu dal jen proto, že je to tady hozeno ke kritice)

 9. Citace Původně odeslal Jiří Šubr Zobrazit příspěvek
  Píšete, že chcete dělat lépe to, co vás na Heurece štve. Co to vlastně tedy je? Jaká je vaše konkurenční výhoda? A štve to jen vás nebo to štve i klasické uživatele? Já jsem třeba s Heurekou jako BFU spokojený. Na Heureku slyším kritiku jen ze strany provozovatelů eshopu.
  Je jasné že Heureka se mění v klasický eshop... ale podle mě jim to tak moc nejde, protože jako klasický eshop neuvažují. Samozřejmě Heureka je skvělá, nemyslel jsem to negativně, ale mám trochu naději v tom, že o eshopech a UX víme víc z pohledu provozovatelů eshopů víc a tak to postupně vyladíme, aby se to lidem používalo opravdu dobře.

 10. Já to kvituji, líbí se mě
  - jednoduchý, čistý a přehledný
  - zadal jsem dva výrazy a našel co jsem hledal
  - minimum reklam

  Ale souhlasím s ostatními, uvidíme co dál s produkty, návaznost dalších funkcí a služeb..

 11. Projekt zajímavý, design se dá později upravit, důležitá je funkčnost. Jak jste ale došel k takovéto doméně ? Exitspy.cz :-)

 12. Citace Původně odeslal Ceskypartner.cz Zobrazit příspěvek
  Projekt zajímavý, design se dá později upravit, důležitá je funkčnost. Jak jste ale došel k takovéto doméně ? Exitspy.cz :-)
  Zdravím a díky. O tom proč Exit a něco málo pro ty, koho zajímá osud tohoto vyhledávače, ať už bude jakýkoliv, pojednává tento krátký článek.

 13. P.S. proč ExitSpy? Děláme naše projekty pod brandem Exit – zahájili jsme masivní reklamní kampaň, ve skoro každé budově na světě máme reklamu, někde i svítící :) nápad s názvem ExitShop se zdál nejprve ne moc originální, popravdě, byla to jediná volná cz doména se slovem shop, ale něco na tom asi bude a zase tak hloupý nápad to nebyl.

  Takže vy máte reklamu "ve skoro každé budově na světě" a nemáte peníze na nákup domény? Nechci být zlomyslný, ale toto mě docela pobavilo :-)

 14. Citace Původně odeslal Ceskypartner.cz Zobrazit příspěvek
  Takže vy máte reklamu "ve skoro každé budově na světě" a nemáte peníze na nákup domény? Nechci být zlomyslný, ale toto mě docela pobavilo :-)
  Dobré ráno :D


 15. Citace Původně odeslal Ceskypartner.cz Zobrazit příspěvek
  Takže vy máte reklamu "ve skoro každé budově na světě" a nemáte peníze na nákup domény? Nechci být zlomyslný, ale toto mě docela pobavilo :-)
  Jakou doménu máte na mysli prosím?

Hostujeme u Server powered by TELE3