360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kritika webu s tématikou moderních domů

 1. Dobrý den,
  můžete prosím napsat po shlédnutí webu s tématikou moderních domů, co by vám vadilo jako potencionálnímu zákazníkovi . Jak z hlediska designového, tak obsahového. Uvítám jakýkoliv postřeh, kritiku či radu, která by ve výsledku povedla ke zkvalitnění služeb. Děkuji

  odkaz na web: www.moderndream.cz

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Rengner nabízí: Nakreslím Vám web | Jaroslav Kopecký
  Helena Šebestová 1982 poptává: Grafik pro tištěný magazín
  Kozel poptává: Tvorba LP na WP na základě PSD
 3. Dobrý den,
  tak za mě:
  1) nedával bych FAQ do sekce kontakt, ale přímo do hlavního menu
  2) pokud budete mít v budoucnosti více domů, určitě je vhodné mít možnost je filtrovat (cena, dispozice, počet podlaží apod.)
  3) reference se mi zdají dost ošizené, dvě fotky k domu a hotovo mi přijde málo. Navíc dnes už bývá obvyklé mít i nějakou referenční stavbu k prohlídce pro zákazníky
  4) katalog domů - zvažte, zda jej třeba nemít komplet ke stažení v pdf (případně i poštou).
  5) projeďte si celý web ještě po gramatické stránce (např tepelný čerpadla místo tepelná apod, našel jsem tam asi 5 chyb za těch pár minut, některé hned na úvodní stránce)

 4. Dobrý den,

  + dobře provedená implementace šablony Enfold
  + rozsáhlost prezentace
  + celkem dobrý první dojem

  - je to kopie šablony Enfold bez jakékoliv změny, takže podobných webu po světě bude tak >50.000, v ČR desítky
  - https://gtmetrix.com/reports/www.mod...am.cz/HH8gJKwK - tyto výsledky nejsou OK, ale vím čím to je. Enfold používá Revolution slider, spousty JS a to zpomaluje generování i načítání obsahu. Máme s tím také dost velký problém...

  Zajímalo by mě, jestli kdybyste měli nástroj na tvorbu šablon/webů www.golden-egg.cz tak raději budete dělat trochu originální weby nebo je pro Vás vhodnější pracovat v jednotlivých šablonách?

  Jestli se ještě mohu zeptat, jak dlouho Vám trvalo než jste se naučil v Enfold šabloně a kolik času trvalo ladění problémů?
  Mirek

 5. Slider - nastavte na jeden efekt, pohrajte si s optimalizací stránky (Homepage 5mb ?)

 6. Dobrý den,
  velice Vám děkuji za komentáře a postřehy k webu.

  Petr Kóša:
  -FAQ máme na dvou místech. V kontaktech a na hlavní stránce. (dole)
  -Uvažujeme do budoucna (až bude katalog obsahovat 20 - 25 domů) s filtraci aspoň na několik hlavních kategorii.
  -Na sekci reference se chceme plně soustředit po realizaci prvního moderního domu z katalogu (příští rok), kde máme v úmyslu přidávat profesionálně natočená videa z interiéru i exteriéru a kvalitně zpracované fotografie s popisky.
  -Katalog domů - zvažte, zda jej třeba nemít komplet ke stažení v pdf (případně i poštou). - toto je velice dobrý nápad. Příští rok chceme vytvořit krátkou propagační brožuru s nabízenými domy. Vložili bychom jej do stránek pro stažení v PDF i jako možnost poslání poštou.
  -Prošli jsem web po gramatické stránce, snad je již v pořádku :)

  Mpph (Mirek):
  Je pravda, že jsem se soustředili na první dojem a upoutání pozornosti potencionálního zákazníka. Nehleděli jsem na to, kolik webu v ČR nebo po světě bude stejných. Myslím si, že v našem odvětví to takový hendikep není.
  S Enfold šablonou jsem se naučil prakticky okamžitě, velice kulantní a intuitivní prostředí. Nejdéle nám trvala implementace slide na hlavní stránce, zejména první, kde se dům auto skládají na pozemek.

  Ceskypartner.cz:
  Už na tom pracujeme :)

Hostujeme u Server powered by TELE3