logo
04.11.2015 13:30
1
Dobrý den,
můžete prosím napsat po shlédnutí webu s tématikou moderních domů, co by vám vadilo jako potencionálnímu zákazníkovi . Jak z hlediska designového, tak obsahového. Uvítám jakýkoliv postřeh, kritiku či radu, která by ve výsledku povedla ke zkvalitnění služeb. Děkuji

odkaz na web: www.moderndream.cz
04.11.2015 14:19
2
Dobrý den,
tak za mě:
1) nedával bych FAQ do sekce kontakt, ale přímo do hlavního menu
2) pokud budete mít v budoucnosti více domů, určitě je vhodné mít možnost je filtrovat (cena, dispozice, počet podlaží apod.)
3) reference se mi zdají dost ošizené, dvě fotky k domu a hotovo mi přijde málo. Navíc dnes už bývá obvyklé mít i nějakou referenční stavbu k prohlídce pro zákazníky
4) katalog domů - zvažte, zda jej třeba nemít komplet ke stažení v pdf (případně i poštou).
5) projeďte si celý web ještě po gramatické stránce (např tepelný čerpadla místo tepelná apod, našel jsem tam asi 5 chyb za těch pár minut, některé hned na úvodní stránce)
05.11.2015 10:10
3
Dobrý den,

+ dobře provedená implementace šablony Enfold
+ rozsáhlost prezentace
+ celkem dobrý první dojem

- je to kopie šablony Enfold bez jakékoliv změny, takže podobných webu po světě bude tak >50.000, v ČR desítky
- https://gtmetrix.com/reports/www.mod...am.cz/HH8gJKwK - tyto výsledky nejsou OK, ale vím čím to je. Enfold používá Revolution slider, spousty JS a to zpomaluje generování i načítání obsahu. Máme s tím také dost velký problém...

Zajímalo by mě, jestli kdybyste měli nástroj na tvorbu šablon/webů www.golden-egg.cz tak raději budete dělat trochu originální weby nebo je pro Vás vhodnější pracovat v jednotlivých šablonách?

Jestli se ještě mohu zeptat, jak dlouho Vám trvalo než jste se naučil v Enfold šabloně a kolik času trvalo ladění problémů?
Mirek
19.11.2015 01:18
4
Slider - nastavte na jeden efekt, pohrajte si s optimalizací stránky (Homepage 5mb ?)
20.11.2015 09:15
5
Dobrý den,
velice Vám děkuji za komentáře a postřehy k webu.

Petr Kóša:
-FAQ máme na dvou místech. V kontaktech a na hlavní stránce. (dole)
-Uvažujeme do budoucna (až bude katalog obsahovat 20 - 25 domů) s filtraci aspoň na několik hlavních kategorii.
-Na sekci reference se chceme plně soustředit po realizaci prvního moderního domu z katalogu (příští rok), kde máme v úmyslu přidávat profesionálně natočená videa z interiéru i exteriéru a kvalitně zpracované fotografie s popisky.
-Katalog domů - zvažte, zda jej třeba nemít komplet ke stažení v pdf (případně i poštou). - toto je velice dobrý nápad. Příští rok chceme vytvořit krátkou propagační brožuru s nabízenými domy. Vložili bychom jej do stránek pro stažení v PDF i jako možnost poslání poštou.
-Prošli jsem web po gramatické stránce, snad je již v pořádku :)

Mpph (Mirek):
Je pravda, že jsem se soustředili na první dojem a upoutání pozornosti potencionálního zákazníka. Nehleděli jsem na to, kolik webu v ČR nebo po světě bude stejných. Myslím si, že v našem odvětví to takový hendikep není.
S Enfold šablonou jsem se naučil prakticky okamžitě, velice kulantní a intuitivní prostředí. Nejdéle nám trvala implementace slide na hlavní stránce, zejména první, kde se dům auto skládají na pozemek.

Ceskypartner.cz:
Už na tom pracujeme :)