Vyladění Wordpressu (rychlost, bezpečnost, SEO) + vánoční bonus

Výsledky hlasování: Logo se mi -

Hlasující
25. Nemůžete hlasovat
 • - líbí

  17 68,00%
 • - nelíbí

  8 32,00%
Téma zamknuto
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Kritika loga - grafici/ilustrátoři

 1. Název: logo_g1.png
Zobrazení: 276
Velikost: 42,5 KB

  Rád bych poprosil o kritiku loga prostřednictvím ankety. Dlouho se nám nedařilo najít ideální prvek, který by dokonale vykreslil naši práci (primárně ruční kresba, ilustrace, herní grafika), náš web bude situován do herního prostředí vlastní "minigamesky" (symbolika artefaktu, amuletu se vzdáleným motivem "G"). Uchýlili jsme se i k návrhům třetích stran, byť zde panoval názor, že by si měl logo tvořit grafik sám. Nicméně, nakonec jsme si s tím poradili sami. Díky všem, kteří si najdou čas na jedno kliknutí.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. pekne logo mne sa moc pači :)

 4. Díky moc, trochu jsme se u toho zapotili :)

 5. Velice nápadité logo, především v zelené barvě :)

 6. Rovněž děkuji, nepovažujeme se za "mágy" v oblasti logotvorby, ale už pár kusů na kontě máme :)

  Za odezvu a dojmy, které jsou zatím pozitivní, ještě jednou velmi děkuji, kritice jsem otevřen.

 7. Font mi príde dosť hardcore... Toho zelenomodrého masakru by som sa vyvaroval...
  Až na ten font....odvážne, ale príjemné zapamätatelné logo

 8. Citace Původně odeslal matusy Zobrazit příspěvek
  Font mi príde dosť hardcore... Toho zelenomodrého masakru by som sa vyvaroval...
  Až na ten font....odvážne, ale príjemné zapamätatelné logo
  Máme poměrně tmavý web a ta zelenomodrá v první řadě vynikne a v řadě druhé je to právě povětšinou barva magických itemů, takže zřejmě zůstane zachována, stejně jako font (už kvůli rozruchu, který vzbuzuje mezi odborníky - naše tvorba vybočuje, tak se nám velmi hodí:)), který webu odpovídá. Děkuji za postřehy.

  EDIT ještě k fontu: Nechceme se držet toho, že ten font "už není v módě", v nás naopak vzbuzuje nostalgii poctivých gamesek a nekonvenční styl na dnešní dobu. A my nekonvenční jsme :)
  Naposledy upravil GRAFIKOM : 01.11.2015 v 22:56

 9. Logo/znak - v poriadku, myslím že splní svoju úlohu, dá sa na to pozerať. Absolútne mi ale nesedia farebné prevedenia ukážky (až na tú bielu...) a typ písma (FONT).

 10. Zatím díky za pozitivní "karmu" - díky i negativním hodnocením, každé vyjádření dojmu je znak, že logo nějakým způsobem zaujalo:) Barvy jsou odrazem gamesových prvků (menhirový artefakt).

  A díky fontu už jsme v povědomí ;) Přeji všem prima večer.

 11. nejaka inspirace? hearthstone,..

 12. Logo vypadá moc dobře a určitě se bude dobře pamatovat. Pokud na něj koukám pohledem někoho, kdo se dělá do různých tisků a potisků tak to nemá chybu, radost něco takového potom realizovat.

 13. Citace Původně odeslal naitmere Zobrazit příspěvek
  nejaka inspirace? hearthstone,..
  Původní inspirace byla u jednoho z artefaktů z HOMM :) Ale 99 % kamenných artefaktů v gamesách pracuje s magickou spirálou v menhiru/kamenu/surovině, my ale potřebovali symbol, který by nebyl "šnek", nýbrž "G".

  ---------- Příspěvek doplněn 02.11.2015 v 10:59 ----------

  Citace Původně odeslal PrintShop Zobrazit příspěvek
  Logo vypadá moc dobře a určitě se bude dobře pamatovat. Pokud na něj koukám pohledem někoho, kdo se dělá do různých tisků a potisků tak to nemá chybu, radost něco takového potom realizovat.
  Díky moc. Právě proto, že se zaměřujeme primárně na hry a ilustrace (chceme u toho zůstat), chtěli jsme "hravé logo" (prostě gamesové), ne nudu a jak jsme se přesvědčili, lidé, co dělají klasické firemní logotypy byli od naší představy trochu vzdálenější.

  Ještě jsme jej trošku upravili a hrát si s tím pravděpodobně ještě budeme, ale hlavní je, že základ máme : https://webtrh.cz/customprofilepics/...ic101087_6.gif

 14. Font je dobrej oldschool, hrozně mi tam vadí ten zahnutej ocas v symbolu, ten to kazí, jinak by to nebylo zlý vzhledem k zaměření, ale ani tak se mi to vůbec nelíbí.

 15. Díky za kritiku! Není to klasický design (což svědčí o tom, že klasické návrhy, co nám dorazily byly hodně mimo - hodily se pro cokoliv jen ne pro ilustrátory/grafiky a vůbec milovníky starého game designu), jak jsem psal výše.

  Ještě jednou díky všem.

 16. To nemá moc co dělat s tím, jestli je to klasický, nebo neklasický design, spíš jde o nějaký trendy a styl, který je dobrý směřovat na aktuální dobu, pokud teda netvoříte hry pro DOS, a hlavně o to, aby to fungovalo jako celek, což se neděje. Ale co už, anketa je celkem jasná, třeba to tak bude vidět i vaše cílovka.

 17. Ale má - 99% designérů nedělá loga pro ilustrátory, nýbrž pro programátory a IT obecně, cw, půjčka weby, advokáty, poradce a ostatní služby. A podle toho taky vypadaly návrhy.

  Co je trendy v game designu? Návrat k poctivým a krásným ilustracím:), ten se nemění, naopak.
  Nám to jako celek funguje a i z feebacku v PM to odráží přesně, co jsme chtěli.
  I tak díky, myslím, že nám to stačí pro ponechání si loga a prezentaci našich služeb. Zúčastněným, ať grafikům tak diskutujícím děkuji za čas.

Téma zamknuto
Hostujeme u Server powered by TELE3