Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Inteligentní objekt do InDesignu

 1. Zdravím,
  našel by se někdo, kdo by mi poradil ohledně InDesignu? Potřebuji využít inteligentní objekt z Photoshopu právě v InDesignu, ale nechci, aby při zmenšení ztratil kvalitu. Do tisku to potřebuji ostré. Jde vůbec něco takového zařídit?

  Předem díky všem, kdo pomohou.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  LVlorf3us nabízí: Logo již od 12.000 Kč
  Michal Depeyrac poptává: Návrh tituální stránky E-knihy
  Fuldos poptává: Modelování 3D prostředí
 3. Veškeré vložené vazby jsou linkované na originál, čili všechny jsou „inteligentní objekty”. Jen je ID zobrazuje jako náhledy. Pokud chcete zobrazit objekty ve vysoké kvalitě, zapněte náhled přetisků, nebo klikněte pravým na objekt a dejte zobrazit vysokou kvalitu.

 4. Citace Původně odeslal Aveso Zobrazit příspěvek
  Veškeré vložené vazby jsou linkované na originál, čili všechny jsou „inteligentní objekty”. Jen je ID zobrazuje jako náhledy. Pokud chcete zobrazit objekty ve vysoké kvalitě, zapněte náhled přetisků, nebo klikněte pravým na objekt a dejte zobrazit vysokou kvalitu.
  Dobrý den,

  díky za pomoc, vážně to funguje. Nicméně tu "dokonalou" kvalitu vidím jen v ID. Když pak celý soubor exportuji do tiskového PDF, už to nemá tu ostrost, kterou to mělo v náhledu přetisků.

 5. Chyba bude v nastavení exportu, připadně PDF tiskárny, pokud tisknete do PDF. Zkuste si projít veškeré nastavení, zejména pak nastavení rozlišení obrazové grafiky.

Hostujeme u Server powered by TELE3