IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

App na upload obrázků z PC

 1. Dobrý den, (omlouvám se za nedokončený nadpis, JDE O INSTAGRAM).


  neznáte prosím někdou nějakou aplikaci, která by mi umožnila uploadovat obrázky z PC na instagram? Jde to nějakým způsobem? Máte zkušenosti?


  Děkuji


  S pozdravem


  Richard
  Naposledy upravil Richard Průžek : 19.08.2015 v 17:05

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  COSMIX.CZ nabízí: Grafické služby studia COSMIX
  DanielGavalec poptává: Corporate identity, logo + Web-design Brno
  Terastorecz poptává: Úprava části loga
 3. Napadá mě třeba stáhnout Bluestacks, přes ten spustit Instagram pro android. A už to fičí. :-)

 4. Přesně tak, prostě přes nějaké emulované prostředí (Android / Windows Phone), tam nahrát příslušnou aplikaci (Instagram / 6tag) a fotky uploadovat. Normálně z PC to nejde a Instagram proti tomu docela bojuje (což vlastně i schvaluji).

  No, a pokud máš mobilní telefon, stačí ty fotky, které chceš nahrát na Instagram dát na kartu a poté je uploadovat z mobilu. Ale já jsem teda proti tomu, na Instagramu mi fotky pořízené jinak, než z telefonu, vadí.

 5. Díky za reakce... Bohužel mi mobil odmítá stahovat jakékoliv aplikace z google play, ačkoliv je pameť více než dostatečná. Před rokem prodělal úraz, tak možná proto. Z toho důvodu jsem se ptal na to PC, jinak z mobilních zařízení je mi to jasný... Zkusím dát telefon do opravy, jestli si s tím budou vědět rady..

  Díky


  Ri.

 6. No, to bude spíš známý nešvar Androidu - tváří se, kolik má volného místa v úložišti, ale pro aplikace je vyhrazen pouze podíl z tohoto místa. "Nedostatek místa v úložišti" byl důvod, proč jsem přesedlal na Windows Phone, prostě mi ruply nervy :)

 7. Já jsem právě jednou vymazal všechny - téměř - aplikace, které jsem před tím nainstalovat, jen abych mohl nainstalovat jednou app, a jelikož už z neznámého důvodu pak nešla instalovat ani jedna, mám teď android plný místa, ale nic na něj nejde dát :D .. možná je to ale polským telefonem..

Hostujeme u Server powered by TELE3