logo

Analýza Windows 10: Ve svém principu jde o pouhý terminál na sběr informací o uživateli, jeho prstech, očích a hlasu

22.08.2015 13:31
31
Kardinální problém podobných diskuzí je naprosto neznalost problematiky (nechci nikoho urážet, ale reálně velice málo lidí má dostatečné znalosti), zaměřit se na jednu viditelnou věc, postavit na ní celou myšlenku a myslet si, že když jí vypnu jsem hrdina a v bezpečí. Uhf.

Michalovi Valáškovi vyšel dnes na ihned příjemný článek na tohle téma http://tech.ihned.cz/pocitace/c1-644...uji-windows-10
22.08.2015 17:34
32
Původně odeslal Multimediaexpo
Osobně kašlu na to, jestli "Aeronet je ruský zdroj"...:D

Napsal PRAVDU ?? ANO...na 99.5 PROCENT !!!

Vyvolal důležitou DEBATU v ČR o systému Windows 10 ?? ANO !!!

České i Globální IT autority se bojí (asi právem), že široké odmítnutí Windows 10 bude znamenat obrovský propad IT trhu a značné rozšíření LINUXu, který je v mnoha ohledech výrazně lepší..., Ale bez REKLAM (=obrovský propad reklamního trhu) a výrazných tvůrců počítačových her (=velký propad herního průmyslu) !

Široké odmítnutí Windows 10 == Globální Zemětřesení se všemi myslitelnými důsledky...
Jak víš že napsal pravdu? Právě proto, že je to zaujatý zdroj, tak je jasné, že objektivita je minimálně diskutabilní. Kdyby byl Linux tak skvělý rozšířil by se už dávno. Neříkám, že je špatný, ale na osobní počítače se dvakrát nehodí. Široké odmítnutí Windows 10 se konat nebude, i kdyby nakrásně posílaly x různých údajů na servery MSFT, tak to nikomu až zas tak nevadí, lidi jsou na to už zvyklí mj. z Androidu (jestli se nemýlím tak je to taky postavené na nějakékm Linuxu), navíc své údaje sami rádi sdílí na sociálních sítích.

Které české a globální autority se bojí? Odkud pochází taková informace?
22.08.2015 17:47
33

Windows 10 can delete crap domains remotely! :DomainGang…


Tak bacha na to, jo ! :)
24.08.2015 16:39
34
Matejka (22.08.2015) : Které české a globální autority se bojí ? VŠECHNY !!!

1. Byl jsem 12 let počítačovým novinářem. Mám zkušenosti a dobře znám jejich styl myšlení.

2. Nikdo nepotřebuje být počítačovým novinářem...:D...stačí použít selskou logiku ze základní školy a na prstech jedné ruky si spočítat, že minimálně 90 procent všech tištěných časopisů na světě (nejen počítačových) je přímo a totálně závislých na REKLAMĚ.

2a.) Znáte nějakou Softwarovou firmu, která propaguje LINUX přes Velké Reklamní kampaně ??? Já ani jednu (sic to, před zhruba 13-14 lety chvíli zkoušela IBM).

2b.) Znáte nějakou Hardwarovou firmu, která propaguje LINUX přes Velké Reklamní kampaně ??? Já ani jednu.

A proč ?? Naprostá většina firem i jednotlivců nabízí své LINUX programy ZDARMA..., takže nemají náladu ani peníze na zbytečné (pro ně) reklamní kampaně.

PROTO, velké ROZŠÍŘENÍ LINUXu == SMRT (ekonomická) pro 85 procent globálně všech tištěných i Internetových počítačových časopisů !!!
24.08.2015 17:24
35
Ruský internet se taky hemží těmito články ohledně špehování a totálního sledování ze strany MS .. a já po nějaké době, co čtu tyto konspirační teorie, jsem začal myslet, jestli to vůbec není nějaký HOAX..