COPY: Hľadáme CZ, SK a HU prekladateľov a copywriterov
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 51

Jakou platební bránu?

 1. Zdravím Vás, chtěl bych poprosit o radu. Potřeboval bych nějakou platební bránu pro web. Vůbec tomu nerozumím a nikdy sem nic podobného nedělal. Má představa je aby po registraci na webu byla možnost platit platební kartou, Paysafecard ... Platby z ČR, Slovenska a časem Evropa (jestli to hraje nějakou roli).
  Máte nějaký tip pro naprostého laika v tomto oboru?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Je tu spousta diskuzí založených na téma platebních bran, stačí jen hledat.

  Platební metody - Webtrh
  https://webtrh.cz/312365-prodej-tipu...32#post1212332
  https://webtrh.cz/105404-jakou-plate...nu-vybrat-shop

  Osobně využívám platební bránu GoPay, které se zdá být vzhledem k jejich cenové politice nejvýhodnější.

 4. Také GoPay

 5. www.b-payment.cz, údajně je zdarma, ale nic jsem o tom nezjišťoval.

 6. B-Payment bych asi peníze nesvěřil, když si neumí udělat ani web, co by fungoval. Zkoušeno ve Firefoxu při velkém rozlišení.

 7. Citace Původně odeslal Caesar Zobrazit příspěvek
  B-Payment bych asi peníze nesvěřil, když si neumí udělat ani web, co by fungoval. Zkoušeno ve Firefoxu při velkém rozlišení.
  V chromu v pohodě.

 8. To nic nemění na tom, že tam nemají uvedenou firmu, IČ, adresa je virtuální kancelář, telefon a email/doménu zřídíš lehce. Zodpovědné osoby (jména, kontakt) chybí taktéž. Jinak ve footeru je sice zmíněna SRO, ale to neznamená, že ta je provozovatelem (i když to tak vypadá). Nevěřil bych jim s takovou prezentací. Určitě ne s penězi.

 9. Mám dlouhodobé zkušenosti (pozitivní) s GoPay.

 10. Tak já mám před sebou smlouvu s B- Payment a je tu:
  Smluvní strany
  Borgun hf., se sídlem Ármúli 30, 108 Reykjavík, Islandská republika, jemuž byla udělena licence islandským Financial Supervisory Authority, se sídlem Katrinartuni 2, 105 Reykjavik, který vykonává činnost v České republice jako hostitelském státě a je zapsaný v seznamu poboček zahraničních platebních institucí a v seznamu zahraničních platebních institucí poskytujících přeshraniční služby v ČR vedeném Českou národní bankou (dále jen „Borgun“ či „Příjemce“).

 11. Taky mám jejich smlouvu a trochu nad tím váhám.

 12. Také váhám....
  Ale byla jsem se na platební bránu zeptat ve své bance Moneta, a řekli, že mi ji mohou zajistit od své zprostředkované firmy B-payment. Říkám si, že banka by snad nešla do něčeho, co by si sama neprověřila...
  Hlavně také peníze za transakce se budou připisovat rovnou na můj účet, tzn. u e-shopu, který prodá více položek s nižší hodnotou je to ok.

 13. Ten B-payment se tady na Webtrhu nějak rozjel ;)

 14. A je to opravdu zdarma, zřízení platebních bran, vedení platební bran také zdarma.
  Jen provize z transakcí je 0,99 %.
  Přijímají: VISA/MasterCard.
  A ještě mám v emailu potvrzeno: "Peníze z platební brány jsou připisovány rovnou na Váš běžný bankovní účet."
  Takže jdu do toho a za nějakou dobu se ozvu, jak to probíhá :)

 15. tady něco smrdí s tím b-payment ;)) za mě tedy gopay v pohodě naprosto

 16. Citace Původně odeslal Martinad1111 Zobrazit příspěvek
  A je to opravdu zdarma, zřízení platebních bran, vedení platební bran také zdarma.
  Jen provize z transakcí je 0,99 %.
  Přijímají: VISA/MasterCard.
  A ještě mám v emailu potvrzeno: "Peníze z platební brány jsou připisovány rovnou na Váš běžný bankovní účet."
  Takže jdu do toho a za nějakou dobu se ozvu, jak to probíhá :)
  Tím myslí, že ti je tam převádí oni z nějakého jejich účtu.
  Jednotlivé transakce přímo na účet je možné jenom u banky, které platební brána patří. Takže s terminálem od ČS dostáváš peníze na účet pouze u ČS, atp.

  Mě to připadá, jako hodně amatérský podnik.

 17. Tomu moc nerozumím, B-Payment je přeci vlastníkem platební brány.... nebo ne? :o)
  A myslela jsem si, že se mi peníze připíšou rovnou na účet....s tím, jakmile přesáhnu min. čásku pro vypořádání, tak jem zaplatím fakturu.
  Cituji email, který jsem obdržela z B-Payment:
  "Peníze z platební brány jsou připisovány rovnou na Váš běžný bankovní účet.
  Ano, platby v CZK chodí na CZK účet. U EUR plateb si můžete zvolit mezi zúčtování na CZK účet nebo na EUR účet."

 18. Platební bránu B-Payment používáme a jsme spokojeni.


  + bez měsíčních poplatků
  + podpora eshop modulů
  + poplatek jen 0,99% z transakcí

 19. Taky hledám řešení pro menší e-shop, ale nechci dávat zbytečně za poplatky a hlavně nějaké paušální platby, když nevím jak velké procento lidí ty platby bude využívat. Už bylo u mě na spadnutí jít do GoPay, tehdy lákali do konce roku na nízké poplatky. nakonec jsem to ještě odložil a nakonec GoPay zvýšil měsíční paušály, takže se mi to moc nevyplatí. U PayU nebo The Pay je to podobné. Jedinou výhodou těchto 3 variant je, že můj e-shop system je má zavedené.. Ještě bylo v úvaze Pays.

  Co se týká B-payment tak mám pocit, že jste si nehledali moc info. Já bych se toho tak nebál.
  Je to jen česká odnož původně islandského zavedeného systému Borgun, pocházející od islandské banky Borgun HF bank.
  Borgun (Borgun SecurePay 2.0) je běžně používaný platební systém i na západě, má např. moduly pro Drupal, PrestaShop, Magento, VirtueMart, WooCommerce, tuším i OpenCart. Dobře zavedený je např. v Maďarsku.
  Nicméně tady si můžete víc dočíst, včetně tech. parametrů a okumentací pro některé e-shop systémy.
  B-Payment / SecurePay 2.0 documentation

  Jinak když budete googlit Borgun payment apod., tak těch info je celkem dost a nepůsobí to na mě jako nějaký podivný fake nějakých českých "vychcánků", jak to tady na mě po přečtení některých příspěvků působí..

  Myslím že ta nabídka B-Payment není špatná, cenově rozhodně nejlepší. Ale myslím že ta cena do 1% poplatku z platby je taková snaha se dostat víc na trh mezi zavedené hráče a do budoucna bych se nedivil, kdyby to zvedli. Konkurence bohužel v ČR není taková, aby byli poskytovatelé těchto bran nuceni nějak tlačit ceny dolů. Jedině že by přišlo ještě víc hráčů a začala cenová válka. :)

 20. Máte tedy už někdo reálné zkušenosti z platební bránou b-payment? Děkuji

 21. Já mám ty zkušenosti, že jsem se jich na něco ptal, místo odpovědi se mi dostalo jen ať jim pošlu telefon a IČ, že se mi ozvou. Sice fakt nerad řeším tyhle věci přes telefon, ale poslal jsem jim ho a od té doby mě vesele ignorují a neodpovídají už ani na maily. Takže já nedoporučuju svěřovat jim peníze.

 22. Citace Původně odeslal FJakub Zobrazit příspěvek
  Máte tedy už někdo reálné zkušenosti z platební bránou b-payment? Děkuji
  úplně v pohodě mam je už půl roku a nestěžuju si, jen je škoda že u nás nemaj podporu pro JCB, american express atp...
  jinak poplatek bez měsíčního payušálu jen 0,99% z přijaté částky onehdá jsem na ně dostal tip od člověka kterej je má na krámě s terminálem a ten mi říkal že už má u nich 0,89% + 150czk/měs za terminál ale nemám to ověřeno z jiných zdrojů.

  boogey : komunikace tam sice vázne to máš pravdu, přijde mi že to tam dělá jeden nebo 2 lidi jen jako bokovku a tak na to dlabou, ale na druhou stranu je tu dost velká úspora když si vemeš že komukoliv jinému za stejnou službu platíš minimálně 2x tolik...

 23. Citace Původně odeslal Capsle Zobrazit příspěvek
  boogey : komunikace tam sice vázne to máš pravdu, přijde mi že to tam dělá jeden nebo 2 lidi jen jako bokovku a tak na to dlabou, ale na druhou stranu je tu dost velká úspora když si vemeš že komukoliv jinému za stejnou službu platíš minimálně 2x tolik...
  Nj, ale co já s tím, když se mnou nekomunikujou? Sám si to asi bez jejich součinnosti neuzavřu, že? Pro mě lepší 3% v hrsti než 0,99% na střeše.

 24. Citace Původně odeslal boogey Zobrazit příspěvek
  Nj, ale co já s tím, když se mnou nekomunikujou? Sám si to asi bez jejich součinnosti neuzavřu, že? Pro mě lepší 3% v hrsti než 0,99% na střeše.
  Mám to úplně stejně, 3 měsíce zpět jsem jim odeslal smlouvu a od té doby naprosto nic, žádná odpověď, na mejly nereagujou.

 25. boogey, petrboril: Takže mě se to povede a Vám ne? Ale dělejte jak chcete jsou to Vaše peníze. Jinak celej proces nebyl zas tak dlouhej ca 14dní možná 3 neděle od prvního kontaktu do spuštění plateb, což oproti domlouvání zásilkový služby byla vlastně rychlovka, tam mi to trvalo něco přes měsíc než jsem uzavřel smlouvu a začal posílat balíky.

 26. Citace Původně odeslal Capsle Zobrazit příspěvek
  boogey, petrboril: Takže mě se to povede a Vám ne? Ale dělejte jak chcete jsou to Vaše peníze. Jinak celej proces nebyl zas tak dlouhej ca 14dní možná 3 neděle od prvního kontaktu do spuštění plateb, což oproti domlouvání zásilkový služby byla vlastně rychlovka, tam mi to trvalo něco přes měsíc než jsem uzavřel smlouvu a začal posílat balíky.
  To by mě zajímalo, proč se tady za ně tak bijete :-D

 27. petrboril: když mi něco vyhovuje tak to rád doporučim a nebiju se, jen jsem napsal svoje zkušenosti, ale možná je to tak trochu proto, že když se na trhu objeví někdo nový tak stavájící kartely se ho hned snaží všude očernit, už jsem tady viděl spoustu negativních příspěvků tak jim rád hodim pár pozitivních, jen abych ty předražené trochu popíchl, dělá mi to radost.

  PS: nemusel bych psát jen o b-payment mohl bych psát třeba o comgate bohužel s nima ale nemám zkušenosti...
  Naposledy upravil Capsle : 08.03.2017 v 14:59

 28. Teď jsme zkoušel oslovit b-payment a do dvou hodin jsem měl odpověď i s nabídkou. Uvidíme jak bude probíhat další jednání.

 29. Citace Původně odeslal Capsle Zobrazit příspěvek
  Ale dělejte jak chcete jsou to Vaše peníze.
  Ano, a proto je radši svěřím přímo bance za 3 % než někomu, kdo nekomunikuje a ještě navíc podle dskuze se navíc smlouva uzavírá s někým na Islandu nebo kde.

  Citace Původně odeslal Capsle Zobrazit příspěvek
  domlouvání zásilkový služby byla vlastně rychlovka, tam mi to trvalo něco přes měsíc než jsem uzavřel smlouvu a začal posílat balíky.
  No vidíš, mně se zase povedlo mít se všema dopravcema smlouvy do týdne. Možná proto, že umím ocenit svůj čas a neseru se měsíce s nejlevnějšíma.

 30. boogey: jsem rád že si dokážeš se vším tak rychle poradit, je vidět že na sobě budu muset ještě hodně zapracovat abych si mohl dovolit měsíčně házet desítky tisíc do kanálu...

 31. Citace Původně odeslal FJakub Zobrazit příspěvek
  Teď jsme zkoušel oslovit b-payment a do dvou hodin jsem měl odpověď i s nabídkou. Uvidíme jak bude probíhat další jednání.
  To sem tak měl taky, ale co sem odeslal smlouvu, tak mrtvo!

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3