logo
15.07.2015 17:13
1
Zdravím, nezná někdo nějaké slušné weby, na kterých se konají dražby zabaveného majetku apod.?

Díky

Co se právě děje na Webtrhu?

15.07.2015 18:39
2
Weby neznám, ale tyto věci se draží především v Přerově. Tam je šílený exekutor. Nestojí to ale za to. Všechno se tam draží šíleně nad cenou. Lidi tam jedou přes celou ČR, tak mají pocit, že musí něco koupit ať to stojí co to stojí. Zde najdeš seznam dražených věcí (http://www.exekuce.cz/drazby-movitych-veci.htm). Aukce tam je jednou měsíčně.
15.07.2015 18:49
3
Dražby obecně vůbec nejsou nijak "kšeftově" zajímavé už x let. Že se tam něco prodává hluboko pod cenou, to je jen takový rozšířený mýtus lidí čtoucí Blesk. Při dražbách spousta lidí uplně oslepne a za každou cenu "bojuje" ... a ve finále se vláčíš někam přes celou republiku pro něco, co bys za rohem koupil levněji, při nejlepším stejně :-)
15.07.2015 19:08
4
Já měl spíše mínění, že dražby zná téměř každý a to třeba ze zpráv v telce kde se draží BMW za takřka nulovou cenu. Neznám, ale nikoho z mého okolí kdo by se dražeb nějak účastnil. Mě se jedná hlavně o nákup bílé techniky za pár korun pro pension. Prostě jen mě to tak napadlo, protože kupovat nové zařízení (byť nejlevnější) je i tak drahé, protože lidé to zničí :(

Asi možná lepší zkoušet aukce od běžných uživatelů na dostupných aukčních webech a bazarech...

Pravda, že se lidé ženou za tím aukci vyhrát, každý má v sobě nějaké hráčctví zakódováno (ten risk a to potěšení) :)
15.07.2015 19:08
5
Jistá technika se tam levně koupit dá, ale je to tak 1% ze všech položek.
Luxusnější auta většinou vyhraje zájemce s číslem 1, který vyleze z administrativní budovy a má to auto nejspíše projeté, zkontrolované a proto je ochoten dát víc - nejde do nejistoty.
Co se týká nemovitostí, je to zajímavější.
15.07.2015 19:33
6
Pravda a je to logické. Nemovitosti a pozemky, toho je haba kuk, ty levné jsou, ale vždy v nějaké pr*eli :)
15.07.2015 19:42
7
Původně odeslal cd1212
Mě se jedná hlavně o nákup bílé techniky za pár korun pro pension. Prostě jen mě to tak napadlo, protože kupovat nové zařízení (byť nejlevnější) je i tak drahé, protože lidé to zničí :(

Asi možná lepší zkoušet aukce od běžných uživatelů na dostupných aukčních webech a bazarech...
:)
tak tak, doporučuju německej ebay. Vydraž a objeď dodávkou
15.07.2015 19:46
8
Z pár korun se dá koupit na těchto aukcích vybavení kuchyně, jako je toustovač, kávovar, nádobí a podobně, to většinou nikdo nechce (mám teď na mysli úplně nové věci). (Zkušenosti z brněnské dražby.)
15.07.2015 19:55
9
V Německu koupil můj známy kamión ledniček, ale nadupaných, něco jako ty dvoukřídlé americké lednice s mražákem do -30. Pořizovačka cca 40 000,- Kč, prodejka a to sakra velmi zachovalých lednic 6000,- Kč za kus + doprava, kterou si sám vykutil. No a pak, že nikoho kdo nakupuje v aukci neznám :) Jop, ale byla to asi nárazovka, jinak dělá v jiných věcech.
16.07.2015 07:12
10
Zkušenosti od krkavce z Přerova:
Přijede tam pár postarších manželů a zjistili, že opravdu nadupaný notebook za vyvolávací cenu nekoupí.
Nikdo nechce přijet domů s prázdnou, tak se rozhodnou, že si koupí něco levnějšího. Jenomže takových lidí je tam víc a z levnějších věcí se stávají dosti předražené.
Oprýskaný sodastream, potečený bílou barvou (snad barva), bez jakéhokoli příslušenství za 1.200 Kč a to bůh ví jestli fungoval - tipnul bych, že ne.
Odporná žehlička s okousaným kabelem, který bych měl strach strčit do zásuvky za 1.000 Kč.
Malá, dekorativní dřevěná kobra za 800 Kč.

Právě u těch levnějších položek hraje roli psychologie, kdy se rozhodne pár "turistů" zakoupit něco, aby nepřijeli domů z výletu jen tak, na prázdno.
05.09.2015 08:13
11
Na našem webu www.extrh.cz naleznete nejen dražby aut z exekutorských úřadů, ale i nabídky výhodných prodejů majetků od insolvenčních správců, státu, krajů, obcí nebo třeba různých úřadů.

Pro naše členy mám nechystány i různé ebooky, šablony, rady a v neposlední řadě i technickou podporu po emailu a po telefonu. Technická podpora je k dispozici našim členům pokud se setkají s nějakou situaci na dražbě, kterou neumějí řešit.

Obecně lze říct, že různá výběrová řízení správců majetku, jsou mnohdy výhodnější než dražby.
Ve výběrových řízeních správců konkurzních podstat, insolvenčních správců, likvidátorů dědictví, nebo ve výběrových řízeních států, obcí a krajů, lze získat movitý i nemovitý majetek za opravdu nízké ceny.

Pravidelně se setkáváme s obavami návštěvníků, že se nebudou umět výběrového řízení zúčastnit. Nicméně nejde o žádný složitý proces a vše je opravdu velmi jednoduché, bezpečné a s naší technickou podporou se výběrového řízení může zúčastnit opravdu každý zájemce.
Název:  logo_nove_male_extrh.png
Zobrazení: 909
Velikost:  9,3 KB