IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Názor na webové stránky wellness-dablice.cz

 1. Jedná se o webové stránky, kde byla vytvořena nová grafika a jsou předělány do responzivního webdesignu, optimalizace pro veškerá zařízení, mobily, tablety, ipady, full hd monitory a další. Wellness Praha Ďáblice je privátní relaxační wellness centrum. Více informací naleznete na http://www.itid.cz/novinky/wellness-...im-webdesignu/

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zdravím, hned jako první jsem hledal kde vypnout tu hudbu, myslím že hudba na stránkách byla v kurzu tak před 10-15 lety ale jinak design se mi líbí je chytrý a výstižný

 4. jj :) Náš nápad s hudbou to nebyl, bylo to přání zákazníka :) chceme tam dodělat možnost si hudbu vypnout.. díky..

 5. To video mi nepřijde rozumné spouštět automaticky, nebo alespoň někde okamžitě na očích tlačítko k vypnutí, jinak dobry. Spíš takové jen menší věci - píšete full hd ale max na obsah máte 1000px, nevím jestli se tomu dá říkat full hd. Grafika mi přijde jednodušší, nevím jaké měl požadavky klient, ale přece jen na dnešní dobu bych si představoval něco propracovanějšího, také typografii bych se představoval lepší. Na můj vkus příliš mnoho a příliš ostré stíny u textu - hlavně patička. Nakódované to nemáte zrovna čistě, i nějakou chybku jsem tam našel jak v css tak v html. Ale jak říkám jinak dobry, na to co tady lidi obvykle dávají k hodnocení za hrůzy, jsem rád, že se tady občas objeví i solidní web.

 6. Mne osobne to pripadá veľmi strohé a bootsrapovské. Vidieť že je to práca začiatočnícka, na môj vkus priveľa čiernej farby.

 7. Celkově to není špatné, ale představoval bych si pro tento obor světlejší, živější barvy. Tahle tmavá je vhodná pro uhelné sklady či pohřební službu.

 8. Citace Původně odeslal Gabonator Zobrazit příspěvek
  Mne osobne to pripadá veľmi strohé a bootsrapovské. Vidieť že je to práca začiatočnícka, na môj vkus priveľa čiernej farby.
  S tím začátečníkem si dovolím nesouhlasit, nemají to nějak špatné, nic extra ale začátečník také ne, co se týče grafiky určitě to jde o dost zlepšit, ale hodně záleží jaké byly požadavky klienta, pokud to chtěl v tomto duchu, nemůžeme říct, že to je špatně. "bootsrapovské" - bootstrap použitý nemají, ani skripty ani nic jiného z bootstrapu nevidím, použitý grid je takový jednodušší, řekl bych že je přímo jejich.

 9. Při skrolování se nějak divně hybe pozadí
  Hudba pryc
  "Najízdeni" tlacitek bych zrychlil
  Osobne nejsem zastance bileho textu na tmavem (sedem) pozadi
  Odkaz na Youtube u wellness ve me evokuje koupenou sablonu a upravenou

Hostujeme u Server powered by TELE3