Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Subvert and profit

 1. Chtěl bych se s vámi podělit o zážitky z používání služeb serveru http://subvertandprofit.com/ - za prvé je to velice jednoduše udělaný web, ale to vlastně nevadí.

  Rozhodl jsem se to zkusit a převedl paypalem 50 USD.

  Na tento post (http://entity11.com/best-nfs-babe-voting/) jsem hodil 20 stumblů a na tento: http://entity11.com/best-supercar-voting/ taky 20. abych dodělal onu padesátku, hodil jsem na něco 10 diggů. Diggy byly do druhého dne a moje rada je taková: pokud chcete být na frontpage digg.com, zaplaťte si tak 80 diggů, ty malé částky vám žádný traffic nepřinesou.

  Tak a teď k těm Stumblům: trvalo více než týden, kdy se "dodělaly" a to navíc mám pocit, že těch 20 tam není. I tak ale kýžený traffic přinesly. Je zde ale velký rozdíl v tom, z které z těch dvou postů lidé chodí. Zdá se, že je lepší stumblovat populární témata v populární kategorii (aneb autíčka moc lidí nezajímají)

  Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se mě zeptat. Nechci tady mluvit o úpadku diggu díky téhle službě, to už tady je v jiném vlákně. A ještě jedna věc mě napadla: subvert and profit nabízí i výdělky, ovšem platí pouze půl dolaru za například 5 diggů. Takže s výdělkem nepočítejte, je to spíše pro nákup trafficu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Díky, že ses podělil o zkušenosti. Nechceš napsat nějaký vhodný článek a vyzkoušet na něj nasypat 80-100 diggů, co to udělá?

 4. Přesně to bych chtěl udělat, ale nejdřív musím přemoct ten pocit, že umořím 100 dolarů a výsledek nemusí být zaručený. To může chvíli trvat, přeci jen vyhazovat peníze do kanálu si nemůžu dovolit. Autoři subvert and profit píšou, že z titulky diggu může přijít až 100 000 unikátů...co je na tom asi pravdy?

 5. Nevim jak ostatní, ale mě by automaticky odradilo "voting" v nadpise...

  Jinak digg efekt(sic starší) máš krásně zdokumentován tady http://blog.elfineer.cz/jak-vypada-digg-efekt

 6. Hm, přijde mi to podobné jako http://diggfreak.com/, který jsem objevil nedávno. Akorát to vypadá seriózněji. Na DiggFreak jsem využil několik kreditů, které dostanete zdarma po registraci a několik jsem jich získal hlasováním pro jiné. Efekt pro Digg byl docela zajímavý, ostatní jsem nezkoušel. Podporuje to také StumbleUpon, Technorati, del.icio.us a ma.gnolia.com.

 7. Popsal jsem stumble efekt, který následoval po zakoupení 30 stumblů. Kdo si to chce přečíst, může tady: http://entity11.com/stumble-effect-description/ (nemám čas to překládat do češtiny)

  S odstupem času musím uznat, že stumble efekt jak je popsaný v tom článku je trochu jiný. Není permanentní - to je takový malý update.

 8. není permanentní - tj. za jak dlouho přestalo "pršet"?

 9. už asi za 4 dny

 10. http://subvertandprofit.com/ je nějak down, oni jej zrušili?

 11. Sem si přečet, mrkn na ty statistiky a docela by mě zajímalo, kolik mu to za ten den vydělalo z reklam, co má na webu.


  Citace Původně odeslal toshi Zobrazit příspěvek
  Nevim jak ostatní, ale mě by automaticky odradilo "voting" v nadpise...

  Jinak digg efekt(sic starší) máš krásně zdokumentován tady http://blog.elfineer.cz/jak-vypada-digg-efekt

 12. Funguje ještě kupování diggů pomocí těchto služeb?

 13. v provozu je jjich několik a je to nejlepší cesta, jak rychle dostat ban na diggu a spol. Vyzkoušel jsem a "doporučuji" :-) V lepším případě jde o ban pro IP adresu, v horším pro web. Nebo obráceně, dle preferencí.

Hostujeme u Server powered by TELE3