Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Seznam.cz testuje asistenta co na něj říkáte?

 1. Nová služba funguje skutečně jako virtuální asistent, stojí za ní ale skuteční lidé. „Po zadání dotazu je operátor, jehož křestní jméno je v Asistentovi viditelné, připraven zařídit pro uživatele první poslední. :-) Vyhledá odpovědi na nejrůznější otázky, objedná nákup potravin nebo třeba zamluví wellness hotel v Krkonoších,“ podotkl produktový manažer společnosti Seznam.cz.

  Podle něj čeká Asistenta ještě řada úprav. „Rozhodně se nejedná o finální návrh podoby fungování služby, ale o experiment, jenž má sloužit pro získání zpětné vazby, která je v této fázi pro produktový tým tím nejzásadnějším,“ uzavřel Szabó.

  Na domovské stránce Seznamu bude nově Asistent – Novinky.cz

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Keď to nemá Google, najsôr to bude pitomost.

 4. Doufám, že asistenti používají na vyhledávání informací google. Jinak to nemá šanci na úspěch.

 5. Takovouhle službu imho už asi 8 let provozuje 1188.cz...

  Na první pohled to vypadá zajímavě, ale jak se řiká, zadarmo ani kuře nehrabe. Takže je jen otázka času, kdy začnou podstrkávat produkty a služby firem, který si zaplatěj reklamu. Z mojeho pohledu jen pokus o další způsob mometizace Seznamu. Jestli to má nějakou budoucnost netuším, já si radši vždycky všechno dohledám a posoudim sám a mladší generace podle mě taky...

 6. ...je to něco podobneho jak tady někdo před časem daval nějakou sluzbu-rady za smsku jen s tím rozdilem ze seznam to bude mit pro navstevniky zdarma...

  Seznam to dočasně na otestovani spusti zadarmo, pak začne uprednostnovat firmy ktere se u nich do tohoto systemu zaregistruji.
  Uživatel ktery chce radu neplati nic, zakaznik ktereho seznam takto zpropaguje a privede mu skoro nebo jistě potencionálního zakaznika bude platit nejaky pausalni poplatek podobne jako zapis v katalogu na seznamu?

  Líbi se mi na tom ze se to muze vyvijet, ono to muze byt za rok velice zajimava a vyhledavana sluzba na seznamu....pokud to nezustane jen u prosteho ...restaurace je tam a tam..... budu hledat restauraci na Praze 9, muzu to dat bud do google nebo zadat dotaz na seznam asistent....pokud mi asistent zdeli i nejake dalsi info neco co se mi nechce zdlouhave hledat, nebo sdeli nejake dalsi pozitivni pravdive rychle info na tu restauraci tak to muze byt celkem dobra vec.

 7. Dovedu si představit, že to bude úspěšnější než 1188. Sice žádnou seznámáckou službu nepoužívám, ale kdybych v nějaké situaci potřeboval něco zjistit (třeba odtah auta v pustině bez internetu), tak bych asi spíš věřil Seznamu než 1188.

 8. Akorát, že odtah auta si v pustině bez internetu přes Seznam těžko zařídíte ;)

 9. Citace Původně odeslal cech Zobrazit příspěvek
  Akorát, že odtah auta si v pustině bez internetu přes Seznam těžko zařídíte ;)
  Aha, on to je chat. Automaticky jsem předpokládal, že to je telefonní operátor. Pak to opravdu rychleji vygooglím než to vyťapu asistentovi.

 10. Citace Původně odeslal Souki Zobrazit příspěvek
  Aha, on to je chat. Automaticky jsem předpokládal, že to je telefonní operátor. Pak to opravdu rychleji vygooglím než to vyťapu asistentovi.
  Mohli tam dát rovnou 301 na google :D

 11. Vy jaksi zapomínáte na jednu věc - Seznam používá dost 40-50-60letých lidí, pro které zdaleka není samozřejmost věci si prostě vygooglit. Ti to budou podle mě hodně žrát.

 12. Asi to nebude masovka, ale to nejspise neocekava ani Seznam. Nicmene si myslim ze si to sve zakazniky najde.

 13. Citace Původně odeslal OndrejDyrka Zobrazit příspěvek
  Vy jaksi zapomínáte na jednu věc - Seznam používá dost 40-50-60letých lidí, pro které zdaleka není samozřejmost věci si prostě vygooglit. Ti to budou podle mě hodně žrát.
  Ono se to možná už otáčí. Dával jsem babičce (70) k vánocům ipad s internet. Zjišťoval jsem teď dojmy a Seznam.cz je prý přeplácaný a naopak z Googlu je nadšená, protože dělá přesně co chce.

 14. Název: 11110876_10206546611973298_3621475488981026957_n.jpg
Zobrazení: 263
Velikost: 17,6 KB

 15. Citace Původně odeslal enzo Zobrazit příspěvek
  Nová služba funguje skutečně jako virtuální asistent, stojí za ní ale skuteční lidé. „Po zadání dotazu je operátor, jehož křestní jméno je v Asistentovi viditelné, připraven zařídit pro uživatele první poslední. :-) Vyhledá odpovědi na nejrůznější otázky, objedná nákup potravin nebo třeba zamluví wellness hotel v Krkonoších,“ podotkl produktový manažer společnosti Seznam.cz.

  Podle něj čeká Asistenta ještě řada úprav. „Rozhodně se nejedná o finální návrh podoby fungování služby, ale o experiment, jenž má sloužit pro získání zpětné vazby, která je v této fázi pro produktový tým tím nejzásadnějším,“ uzavřel Szabó.

  Na domovské stránce Seznamu bude nově Asistent – Novinky.cz

  Já oceňuji, že mají asistenta :-), sama používám genderově nevyváženou asistentku na na tomto serveru
  :-), zatím bez problémů, pracuje perfektně, ale pomyšlení mi nedělá :-), to asi jen ten asistent :-) . Skvělá inovace pro dámy :-), jinak asi pro běžnou firmu bude lepší ta asistentka :-)

 16. Nechápu, proč jste oživila diskusi z roku 2015.
  Ale jak to tedy se asistentem od Seznamu dopadlo? Už nefunguje?

 17. Citace Původně odeslal Martin Kejzlar Zobrazit příspěvek
  Doufám, že asistenti používají na vyhledávání informací google. Jinak to nemá šanci na úspěch.
  Sám vyhledávač seznamu používá google ....
  Jinak, mne seznam.cz nechává chladným od doby, co jsem zjistil, že používají bezpečnostní certifikáty, které propadly v roce 2013.

Hostujeme u Server powered by TELE3