Zadejte hledaný výraz...

IT Analyst Senior

Pre nášho významného klienta z bankového sektoru hľadáme IT Analyst Seniora.
IT Analyst Senior, 5000 - 6000 CZK/MD, Praha
Lokalita: Praha
Odměna: 5000 - 6000 CZK/MD
Nástup: 1.4.2015
Forma spolupráce: IČO, full time
Alokace: předpoklad – 120 MD s možností prodloužení
Požadavky a náplň práce:
důraz na dobré organizační schopnosti
pomoc s plánováním a evidencí SW dodávek, kapacitním plánováním týmu, vedením týmu. Pečlivost.
znalost problematiky zahraničních plateb, ideálně: hladké platby, dokumentární platby, mezibankovní převody, SWIFT
analýza a ohodnocování obchodních požadavků na změny IS
praxe v analýze na více IT projektech minimálně 3 roky
praxe v analýze na IT projektech v oblasti bankovních systémů minimálně 1 rok
analytické a logické myšlení, samostatnost i schopnost týmové práce, schopnost obhájit vlastní názor
V prípade záujmu zašlite svoj životopis na ivan.vlcek@eprovement.com.
Mgr. Ivan Vlček
eprovement s.r.o.
3 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 16. 3. 2015
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více