Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Android-Play.cz - Nový web o hrách a aplikacích pro operační systém Android (kritika)

 1. Android-Play

  Popis:

  Android Play je nový česko-slovenský portál věnující se aplikacím a hrám pro operační systém Android. Denně přinášíme spoustu novinek o zajímavých hrách a aplikacích, návody a tipy na hry a aplikace a také recenze jsou součástí našeho webu.

  Cílem našeho projektu je denně informovat o aktuálních událostech na Android scéně a specializovat se na již zmíněný software pro Android. Rádi bychom vybudovali dobrou komunitu zabývající se hrami a aplikacemi pro operační systém Android, která se na náš web bude ráda vracet a nalezne tu veškeré potřebné informace. Náš tým si klade vysoké cíle a rádi bychom se stali jedním z největších webů, jež se věnují této problematice. Jsme otevřeni všem možnostem a vašim nápadům. Budeme jen rádi, když se s námi podělíte o vaše poznatky a pomůžete nám web nadále zlepšovat. V našem týmu jsou jen schopní lidé, kteří se vám budou pokoušet pomáhat a vytvářet tak přátelskou atmosféru na našem portálu.

  Odkaz: http://android-play.cz/

  Zajímali by mě vaše názory, jak se vám nový web líbí nebo nelíbí, jaké jsou jeho silné stránky a kde jsou naopak slabiny a co by podle vás chtělo vylepšit. Web se pomalu finišuje a dodělávají se poslední úpravy. Každý váš námět nám velmi pomůže se posunout o kousek dále. Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. možná sjednotit font a velikost..není příjemné když z velkého písma padnu na forum kde jsou blechy....nicméně šablona wordpress tam není co hodnotit....

 4. neni co hodnotit :)

 5. treba prelozit anketu, ty polozky v menu bych teda asi udelal jinak, atd :) prace je na tom hodne, makejte na detailech ted, doprelozte si vsechny AJ fraze, jak pise pani, sjednotit pismo, texty do bloku, hlavicky widgetu trosku bych si s tim pohral..a hlavne to menu, prijde mi nevyrazne

 6. Třeba té ankety jsem si vůbec nevšiml, asi tím jak si člověk zvykl, díky za radu, ta musí jít přeložit a nesmí takto zůstat.

Hostujeme u Server powered by TELE3