AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

NodPlay.cz - nové úpravy

 1. Dobrý den,

  před pár měsíci jsme se ptali na vaše názory na náš herní portál (http://nodplay.cz). Od té doby jsme udělali spoustu změn a vylepšení a tak bychom se rádi zeptali znovu. Co se vám líbí, nelíbí, co je špatně, co nám chybí?

  Předem děkujeme za kritiku a návrhy

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Líbí se mi design toho webu. Nelibí se mi že hned na úvodní straně není napsané, o co se vlastně jedná. Přitom je tam prostoru dost. Taky bych změnil že je půl webu česky a půl anglicky.

 4. Citace Původně odeslal David Krupička Zobrazit příspěvek
  Líbí se mi design toho webu. Nelibí se mi že hned na úvodní straně není napsané, o co se vlastně jedná. Přitom je tam prostoru dost. Taky bych změnil že je půl webu česky a půl anglicky.
  Dobrý den, preferujeme co nejčistší vzhled, ale je pravda, že jedna věta shrnující obsah webu není od věci. Co se týká dvou jazyků, předpokládám, že máte na mysli především názvy našich hlavních sekcí. To je dáno tím, že se chceme rozšiřovat i do světa a v rámci komunikace mezi uživateli jsme si říkali, že jednotný název sekcí bude srozumitelnější. Ale asi by se dala přeložit Liga a Obchod a nebylo by to na škodu. Děkuji za postřehy

 5. Právě to že je ten vzhled čistý a jednoduchý se mi líbí. Ano těmi anglickými názvy jsem myslel toto a také placeholder ve vyhledávači.

 6. Mne sa nepáči koncepcia toho webu, stále sa musím niekde preklikávať, spravím tri kliky a dozviem sa že už brzy, všetko by sa to zmestilo na jednu homepage. Takto je to jeden veľky rozcestník ale na konci sa aj tak nič nedozviem

 7. Naprostou souhlasím s propik.

 8. Citace Původně odeslal propik Zobrazit příspěvek
  Mne sa nepáči koncepcia toho webu, stále sa musím niekde preklikávať, spravím tri kliky a dozviem sa že už brzy, všetko by sa to zmestilo na jednu homepage. Takto je to jeden veľky rozcestník ale na konci sa aj tak nič nedozviem
  Můžete prosím uvést příklad? Pro rychlý přechod ze sekce do sekce slouží modul na pravé straně stránek. Dále pak do jakéhokoliv z hlavních odkazů se dostanete pomocí modulu dole na stránkách. Tuším, že tím "už brzy" myslíte hry Counter Strike a Heroes of the Storm v sekci "League", ty jsou momentálně v přípravách a ještě nejsou vyhlášené soutěže. U ostatních her v League jsou soutěže již připravené.

  Co se týká 1 velké homepage s veškerým obsahem, obávali jsme se (při velkém záběru projektu), že by to byla jedna velká změť informací a nedala by se zachovat jednoduchost a přehlednost. Pokud máte ovšem nějaký nápad, budeme rádi ;)

  Děkujeme za kritiku

 9. Modul na pravej strane som si nevšimol, čakal som tam skôr odkazy na sociálne siete ako menu. Odkazy v pätičke: to mi chcete povedať, že sa mám riadiť podľa menu ktoré je v pätičke stránky? UX ako vyšité. Vôbec si nemyslím, že máte na webe veľa obsahu, proste zmestilo by sa to do jednej homepage a nemusel by som klikať tri krát aby som sa dostal k informáciám a potom hľadal ako odtiaľ von. Čo tak taká alza? Koľko informácií zobrazuje na homepage? 100-krát viac ako vy. Nehovorím, že je to ideál ale dá sa to. Vedľa search boxu máte zbytočne veľa voľneho miesta, čo tak tam hodiť aspoň breadcrumb navigáciu?

 10. Citace Původně odeslal propik Zobrazit příspěvek
  Modul na pravej strane som si nevšimol, čakal som tam skôr odkazy na sociálne siete ako menu. Odkazy v pätičke: to mi chcete povedať, že sa mám riadiť podľa menu ktoré je v pätičke stránky? UX ako vyšité. Vôbec si nemyslím, že máte na webe veľa obsahu, proste zmestilo by sa to do jednej homepage a nemusel by som klikať tri krát aby som sa dostal k informáciám a potom hľadal ako odtiaľ von. Čo tak taká alza? Koľko informácií zobrazuje na homepage? 100-krát viac ako vy. Nehovorím, že je to ideál ale dá sa to. Vedľa search boxu máte zbytočne veľa voľneho miesta, čo tak tam hodiť aspoň breadcrumb navigáciu?
  S menu máte pravdu. Zkusím lépe umístěné, optimálně s vyjíždějícími odkazy na podstránky. Jednu homepage jsem nechtěl, protože se pak na takových webech cítím jako na reklamním letáku. Takže jsme to chtěli trošku oddělit, aby měla každá sekce trochu váhu. Ale minimálně na tom menu se zapracuje, aby to nebylo vyloženě rozdělené. Drobečková navigace je v samostatném rámečku mezi horní a centrální částí webu. Děkuji za rady, moc si jich vážím

Hostujeme u Server powered by TELE3