Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Prosím o váš názor na e-shop prodeje koberců

 1. Dobrý den,
  děkuji za vaše případné názory k tomuto e-shopu, co se týče splnění jeho účelu: nabídka koberců
  Artlipa

  Carpet Artlipa Design

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ani na jednom obrázku nie je odfotený skutočný koberec. Všetko sú len ilustrácie. Toto by ma pri kúpe odradilo

 4. Osobně se mi nelíbí ten úvodní obrázek ani logo. Věta ,,Nabídka těchto výrobků v celé ČR výhradně zde!" se mi zdá poněkud kostrbatá. Celé stránky na mě působí zvláštně, asi bych si tam nic neobjednal. Nepůsobí důvěryhodně.

 5. Chybí mi jasné info, kdy bude výrobek u mne.

 6. Citace Původně odeslal jurny Zobrazit příspěvek
  Chybí mi jasné info, kdy bude výrobek u mne.
  Souhlasím.
  Co se týká vizualizací, tak by mi možná nevadily, kdyby tam někde byla alespoň jedna reálná fotka. U těch vizualizací mě spíš ale zaráží to, že všechny koberce jsou vizualizovány v koupelně?! To fakt patří do koupelny? Tolik místa v koupelně na podlaze nemám.

 7. 80 EUR za koberec z tohto obchodu určite nie. Nie je to dôveryhodné, nie je to lákavé, ako niekto spomenul hore, fotky sú vizualizácie a ešte zaváňajú čínou. Obchodné podmienky pár riadkov, myslím že nespĺňajú zákon, ale nie som na to odborník. Ak si chcel jedno produktový shop, aby aj nejako vyzeral, mal si skôr vyskúšať atomer. Tieto obchody sú tak dobré na predaj braku z číny. Byť tebou, určite zapracujem na dizajne, dôveryhodnosti, určite nejaký pútavý popis, kvalitné reálne fotky, proste čo robí obchod obchodom.

 8. Na mě obchod také působí nedůvěryhodně a myslím si, že je to tou prázdnou hlavičkou - vypadá nedokončeně.
  Také její fixní pozice na mě působí rušivě, více bych ocenil, kdyby odskrolovala s pozadím a dole se objevilo tlačítko "nahoru".
  Jinak netradiční eshop, proč ně :)

 9. to je strašný, opravdu nevím který dobrodruh by tu riskl něco objednat.
  Zrovna dáváme dokupy eshop s kusovými koberci, tak jsem se chtěla inspirovat ...:-))

 10. Vážení,

  za Vaše trefné, jasné a přiznám i pro mne poučné názory jsem moc vděčný!
  Jsem výtvarník (koberce jsou ode mne), ale né tvůrce vebů či znalec toho jak se mají vzhledem k zákazníkovi řešit. Takže vše co jste napsali plně beru. Sejdu se se svým společníkem a pokusíme se ty věci dát do pořádku...
  Pokud svůj dotaz za čas zopakuji s nějakými změnami, budu potom opět vděčný za Vaši upřímnou "palbu" :-)

  Ještě jednou díky za pomoc, čas a zkušenosti!

  Jindřich lípa - Artlipa

 11. Já bych doplnil, že údaje a OP jsou zcela nedostačující! OP jsou sice krátké a stručné, bohužel, jak vidím, ale špatné z pohledu nového občanského zákoníku. Zkuste si alespoň projít pár podobných eshopů. Rovněž tak bych uvítal víc údajů o obchodníkovi!

  Zajímavé řešení, ale asi bych zvolil, jak tady uvedl addamz, třeba právě ten "jednoproduktový" Atomer.

 12. K designu webu:

  - Úvodní obrázek by chtělo vyměnit a zvolit lepší.
  - Hlavičku bych nedělal fixní. Minimálně ne v tomto provedení.
  - Jak zde bylo napsáno, hlavička vypadá prázdně a nedokončeně. Do hlavičky bych dal název webu "Carpet Artlipa Design" místo toho, co je na fotce. Tam bych dal úvodní titulek. Něco jako text níže: "Designové kusové koberce do moderních interiérů"
  Jestli ten černý čtverec v hlavičce má být vaše logo, tak bych možná uvažoval nad jeho změnou. Pokud tedy není už vázané na Vaší firemní identitu, nebo více známé. Nechci ale moc mluvit do loga, jelikož se věnuji webdesignu, ne logům.
  - Výčet parametrů, který je momentálně zarovnán na střed, by chtělo provést přehledněji a zajímavěji. Rozhodně to takto zarovnávat na střed. Kromě toho jsou ještě vlevo zobrazeny odrážky, což tam být asi nemá (takže list-style-type: none;)
  - Výpis produktů bych raději udělal do dlaždic s větší fotografií, místo takového seznamu s miniaturní fotografií (o nafocení lepších fotografií již zde byla zmíňka).
  - Co se týká vzhledu a grafického provedení, tak ten by chtělo určitě předělat, ať nevypadá tak amatérsky, lacině a nepodkopává důvěryhodnost eshopu. Zvlášť když jde o "koberce do moderních interiérů" vyrobené "renomovaným italským výrobcem", tak by i vzhled a design webu měl tomu více odpovídat.

 13. Osobně můj názor. Některé koberce bych si dala do obyváku nebo ložnice...Jsou to barvy které mám v bytě...líbí se mi třeba boomerangs...podobný mám doma jen není boomerangový a je z lidlu za 350,- :-) ale tím že to máte nafocené v koupelně, resp. zasazené do koupelny, beru to jako předložku...v koupelně a koberec? z jakého důvodu? Kouknu na foto vidím koupelnu - předložku a odcházím, protože chci koberec...A ten design eshopu, vím že se nevyznáte ale když už máte hosting na těchto pár produktů Vám skvěle postačí i woocommerce na wordpresu a bude to hezké a zajímavé.

Hostujeme u Server powered by TELE3