Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Naprogramování systému pro obchodování mezi uživateli - platí do smazání.

hourglass
Skončil
20.12.2014 v 15:08
biders
0% odezva
8 zájemců
Prodejce
A
Dobrý den,

potřebuji kompletně naprogramovat aplikaci pro uživatele webu. Jedná se pouze o programování, design včetně nakódování dodám.

Zkráceně se jedná o nákup a prodej mezi zaregistrovanými uživateli. Jeden uživatel zadá poptávku a ostatní uživatelé mu svou službu nabídnou (pokud poptávka spadá do jejich oboru). Samozřejmě, že uživatelé budou mít ve svém profilu kompletní historii svých poptávek a nabídek, budou si moci dobíjet kredit na placení protistraně a provizi provozovatele atd…

Základní funkce systému:

- registrace a přihlášení uživatelů na webu (včetně zasílání zapomenutých hesel atd.)
- kompletní statistiky poptávek a nabídek jednotlivých uživatelů v jejich profilu
- dobíjení kreditu (automaticky přes GoPay) + manuálně adminem
- „zablokování“ kreditu při přijetí konkrétní nabídky
- nastavitelná provize pro provozovatele (např. do 1000,- = 20%, nad 1000,- = 15%)
- ticket systém pro dotazy uživatelů, včetně veškeré historie dotazů
- správa adminů, včetně jejich oprávněních, správa uživatelů, logy atd…
- statistiky poptávek, uzavřených obchodů, ceny a další

Nechci sem vypisovat všechny funkce, to samozřejmě s vybraným programátorem probereme před finální kalkulací. Od programátora požaduji naprostou spolehlivost, dodržení dohodnutého termínu, sepsanou detailní dokumentaci k systému, zabezpečení celého systému proti napadení atd… Požaduji také podepsání smlouvy, kde bude jasně definovaný rozsah, termín, cena, sankce a podobně. Naprogramovaný systém nechci v nějakém frameworku.

Nabídky prosím do PM, včetně referencí, orientační ceny (opravdu jen orientační - na finální ceně se domluvíme až dodám kompletní soupis a přehled funkcí), termínu potřebného pro kompletní vytvoření systému. Na nabídky typu „OK, udělám to“, nebo podobné, nebudu reagovat. Odpovím všem po ukončení poptávky. Na rovinu říkám, že chci někoho, kdo má zkušenosti a za sebou několik vytvořených projektů.

Děkuji