Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jak vypnout propagaci na mobilních zařízeních v Adwords

 1. Nevíte, jak zablokovat reklamy v mobilních zařízeních? Už jsem se podle návodu snažil vypnout zobrazování reklam v aplikacích, ale nejsem si jistý, zda se to povedlo. Napíši postup, zda jsem to udělal správně:

  1) - Adwords - Sdílená knihovna - Vyloučená umístění kampaně

  Zde jsem vyloučil adsenseformobileapps.com a použil na všechny remarketingové a kontextové kampaně.

  2) - Adwords - Obsahová síť - Témata - Vyloučení - Přidat vyloučení kampaně - Možností kategorií webů

  Zde jsem zaškrtl reklamy na mobilní aplikace GMOB a reklamy vložené do hry  Když jsem si dnes projížděl výsledky kampaní, až jsem se divil. Vůbec jsem si nevšiml, že google dělal nějaké úpravy co se týče zobrazování reklam na mobilních zařízení a desítky tisíc vylítly doháje za nějaké nesmyslné reklamy v aplikacích :-)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. V nastavení kampaně v záložce "zařízení" můžeš snížit bid pro mobily. Tak tam dej snížení o 100 %. Ale stejně se budeš zobrazovat na tabletech. Tablet a PC je pro AdWords to samé.

  Takto si vypnul zobrazování reklam v mobilních aplikacích, ale na mobilech se budeš zobrazovat dále např. ve vyhledávání.

 4. Ok, díky za tip. Možná to zkusím pár dní na ten režim, co mám nastavený teď a podle toho, zda to bude nebo nebude stačit, odzkouším i Vaši verzi. Ono přes tablety také občas něco prodám, tak to prozatím ještě nechám takto.

 5. nechci zakládat nové téma, ale nemůžu nikde teď najít, kde v AW vyloučit mobilní aplikace. Poradí prosím někdo? Nechci vůbec zobrazovat reklamu v hrách a v čemkoliv kdy je člověk na mobilu v nějaké hře, palikaci či cokoliv jiného. Jen těm co surfují na webech.

  Díky

 6. Google se nám to snaží všemožně ztížit. V tuto chvíli znám jen dvě cesty.

  1) něco se dá vyloučit na úrovni účtu z hlavního menu (všechny kampaně) - nastavení - nastavení účtu - vyloučené typy a štítky - typ obsahu

  2) dále můžete pokračovat opět z halní nabídky - umístění - kde se reklamy zobrazily - filtry - umístění - obsahuje: Mobile app - vše označte a vylučte

  V tuto chvíli nic lepšího neznám. Kdysi byly lepší a snažší cesty, nyní jsem na nic lepšího nepřišel.

 7. cez ads editor sa to da vylucit pod reklamne skupiny, klucove slova a cielenie, mobilne aplikacie alebo kategorie mobilnych aplikacii vylucujuce kriterium

Hostujeme u Server powered by TELE3