logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

SexyDen.cz – originální články, automatický produktový affil web. Výdělky na reklamě i affilu.

SexyDen.cz
hourglass
Skončil
20.11.2014 v 15:38
biders
Vyhrál P*****S
Prodejce
A
Prodám nové webové stránky na hezké doméně www.SexyDen.cz, které se věnují kráse, vlasům a účesům. Na webu je velmi mnoho originálních a kvalitních článků pro návštěvnice webu. Články jsou psané na zakázku od českých copyrighterek. Dále jsou na webu video návody na propagované produkty – příčesky, prodlužování vlasů atd.

Název:  45456454545.JPG
Zobrazení: 472
Velikost:  43,3 KB

Články jsou doplněné o reklamy, která vám vyplácí provize za pouhé prokliky. Stačí pokud někdo klikne na reklamu a vám je vyplacená provize za proklik.

Dále je na webu provozován affiliate na vlasy, vlasové doplňky atd. Zde se vyplácí provize za zprostředkování. S nikým se nesetkáváte, nikomu nic neposíláte, jen propagujete web a díky tomu vyděláváte.

Web má moderní responzivní desigen a zobrazuje se správně jak na tabletech, PC, tak mobilech.
Obchod s krásou, vlasy, a různými doplňky je velmi lukrativní a výdělečný. Propagujte, pište nové články, přidávejte videa.

Eshop – affil katalog:
Do webu se automaticky načítají kontextové produkty: vlasy, vlasová kosmetika, doplňky pro vlasy atd., z mateřského eshopu. Načítá se popis zboží, kategorie, nadpisy, obrázky a vaše unikátní ID, na základě kterého jsou vám vypláceny provize. Provize vyplácí partnerský systém simplia.cz

Co je součásti aukce?
- Pěkná doména www.SexyDen.cz
- veškerý obsah + databáze webu
- nastavení a instalace webu
- prémium šablona se spoustou funkcí, pluginy, CZ překlady, libovolné písma atd.
- Pokud nemáte webhosting, web může zůstat na našem serveru za výhodných platebních podmínek, dostanete přístupy k FTP a k Mysql. Pokud chcete web přesunout k vám nebo chcete jiný webhosting, není to problém.
- Základní poradenství
Aukce od koruny, všechny dotazy do PM prosím, postupně se pokusíme na vše odpovědět.
Jsme plátci DPH, cena na fa + DPH..