logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Vteřiny.cz – automatický affil e-shop s hodinkami a šperky

vteriny.cz
hourglass
Skončil
17.11.2014 v 18:39
biders
Vyhrál R*****t
Prodejce
A
Prodám nový, moderní affil eshop, který za provize 12% nabízí hodinky, doplňky a šperky. Celkem je na webu publikováno 1786 krásných produktů.

Zboží nikomu neposíláte, nedržíte sklad, neřešíte reklamace. Vše dělá mateřský eshop. Vy propagujte web a tvoříte nový kvalitní obsah.

Za každý zprostředkovaný prodej z tohoto katalogu vám náleží provize od partnerské sítě affilnet.cz, v které je tento program umístěný.

Web je plně automatický, pomocí XML se do webu načítají ceny, obrázky, popisky atd., včetně vašeho affil ID, které vám připisuje provize.

Web je postavený na jednoslovné prémium doméně www.vteriny.cz

Název:  vteriny.JPG
Zobrazení: 627
Velikost:  45,8 KB

Rekapitulace – jak na webu vydělat peníze?
Partnerský systém zaměřený na hodinky, doplňky a šperky od affilnet.cz – cca 1786 produktů (do webu se načítají automaticky, včetně cen, obrázků a popisků) za každý produkt, který někdo koupí, vám náleží provize.
Zboží nikomu neposíláte, nedržíte sklad, neřešíte reklamace. Vše dělá mateřský eshop. Vy propagujte web a tvoříte nový kvalitní obsah.

Sklik.cz – zde se vyplácí provize za pouhé kliknutí na reklamu vašimi návštěvníky. Lze vložit libovolné PPC systémy, heuréku atd.

Rekapitulace – co získá vítěz aukce
Moderní affil web v lukrativním oboru hodinek a šperků.
Prémium jednoslovná doména www.vteriny.cz.
Prémium šablona, prémium pluginy
Veškerý obsah
Pokud nemáte webhosting, web může zůstat na našem VPS za zvýhodněnou cenu, dostanete přístupy k FTP a k Mysql. Pokud chcete web přesunout k vám nebo chcete jiný webhosting, není to problém.
Základní poradenství

Pokud začínáte, vždy vám ochotně poradíme. Stačí napsat nebo zavolat.

Aukce od koruny, všechny dotazy do PM prosím, postupně se pokusíme na vše odpovědět. Jsme plátci DPH, cena na fa + DPH.