Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 25 z 25

Sázkujeme - Sportovní tipy

 1. Dobrý den, dnes jsme spustily náš další projekt a tím je Sázkujeme.
  Jde o to, že nabízíme uživatelům tipy na sázení a to buď zdarma nebo placené premiové.
  Premiové členství na měsíc stojí 900 Kč a obsahuje denně 2 tipy.

  Co si o něčem takovém myslíte ? Myslíte že to může mít úspěch ?
  Za každý názor budu vděčný :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Co si o tom myslím ?
  Je toho už všude nějak moc ;)

 4. A základním problémem těchto webů je že spousta z nich jsou podvodnými.

 5. Ne nebude to mít úspěch. Je toho hodně nikomu se extra nedaří nedostává se to do podvědomí lidí a když už tak to těm normálnějším přijde jak zaručený návod na výhru v ruletě. Já bych nikdy nic takovýho nevyužíval kórt u někoho kdo s tímto začíná až v roce 2014. Ten kdo skutečně umí tipovat dělá právě pro sázkovky a nebo si jede sólo a rozhodně se nebude dělit se svým umem. S tímto systémem může začít "podnikat" každý prostě si jen plácne tipy a je to. Je matematická jistota, že se někdy trefíš tudíž ti hloupější se s tebou chvilku povezou v domnění, že víš něco víc než ostatní ovšem ruku na srdce to bys byl sám sázkař a dávno ve vatě a věnoval by jses tomu trošku na jiný úrovni. Ti co to berou vážně u tebe nenechají ani korunu a ti co sází pro zábavu tak ta zábava spočívá v tom se sejít ve fortuně se známýma a společně tam plácnout nákou tapetu a pokecat si co a jak :) né, že někomu pošle měsíčně paušál a čeká na tipy. Předpokládám, že tohle slyšet nechceš a jseš přesvědčen o svých schopnostech, ale já ti prostě na rovinu říkám svůj názor. Neber to osobně.

 6. Chápu, každý má nějaký názor :) Avšak mě to neodradí, stejně tak jako to bylo s ReklamanaFB a ta se pomalu, ale jistě rozjíždí :)

 7. Citace Původně odeslal ReklamanaFB.cz Zobrazit příspěvek
  Chápu, každý má nějaký názor :) Avšak mě to neodradí, stejně tak jako to bylo s ReklamanaFB a ta se pomalu, ale jistě rozjíždí :)
  No počkej já tě nechci odrazovat .) to vubec ne! jen bych si od toho moc nesliboval chápeš. Máš i nějaký web k tomu nebo zatím je to na facebooku? všiml jsem si, že doména sazkujeme je regnutá (asi tebou) :)

 8. Doménu má reglou kolega, pracuje se už na webu :)

 9. budete tam propagovat zahraniční kasina a sazky?

 10. Kasína určitě ne... Jak to myslíš sázky ?


 11. Určitě to nemáme v plánu, žádná reklama :) pouze tipy. (Pokud by nešlo o nějakou zajímavou nabídku)

 12. Když si najdu majitele domény,neposlal bych ani kačku.Toť můj názor.

  Michal Król - hromadná žaloba na podvodníka

  Michal Król – 14ti letý hacker a podvodník - Pes502

 13. Hned v první větě do očí bijící pravopisná chyba :)))))

  Jinak já bych tento způsob až tak neodsuzoval, ale zkusil se na to kouknout z toho "podnikatelského" hlediska. Placené tipy v dnešní době poměrně frčí, ano je jich dost, ale přitahuje to mnoho naivních lidí, kteří věří, že budou úspěšní a na sázkách vydělají. Tudíž model špatný není, myslím si, že se stále najde dost lidí, kteří tomu uvěří a premium tipy si zaplatí.

  Důvěru si získáš pouze prokazatelnou historií, do které nebudeš moct zpětně zasahovat. Lidé pak uvidí, jak úspěšný či neúspěšný jsi. Což moc projektů nemá.

 14. Historii samozřejmě budeme chtít zachovat, důležité je uživatelům vysvětlit pojmy v sázení. Pokud budou mít svůj určitý bank a budou sázet jen části určite se nemohou dostat do mínusu.
  Taky je bláznovství jít sázet s 2 tisíci, kde je možnost že prostě dvě sázky nevýjdou a čau.

 15. dřív než co jiného, bych se zbavil króla

 16. Ojojoj, Król's back!

 17. lol krol xD

 18. Citace Původně odeslal Bacon Zobrazit příspěvek
  Ojojoj, Król's back!
  sorry za ot, ale nedalo mi to

  I'll be back - Arnold Schwarzenegger - The Terminator - YouTube

 19. Kdo by to byl čekal , že Španělsko zařve co? .)

  edit: ani další váš tip na fejsu vám nevyšel :) takhle umí sázet každý :) kluci vyserte se na to a dělejte něco jinýho.


  edit: Slovensko vede nad Špaňelskem 1:0 v 77 minutě. Zatím to vypadá, že náš tip nevýjde. Jelikož nejsme jako ostatní TIP necháváme. Zítra vše vynahradíme.////// Ale další tip Bulharsko - Chorvatsko padne více jak 2góly už jste smazali :)
  Naposledy upravil grizly007 : 11.10.2014 v 18:32

 20. Není to tak dlouho, co tu byl dotaz také ohledně sázek, a tazatel se oháněl tím, jak si sázením vydělává stabilně 30 tis. Kč měsíčně, a že bude také prodávat tipy, vytvořil FB stránku, a vydrželo mu to ani né 2 týdny. :))))

 21. Investuj milion do marketingu a možná se ti za 100 let vrátí :-D

 22. Doporučovat tipy na jedničku domácího favorita s nízkým kurzem, je tedy unikátná know how, na které budou stát fronty platících zájemců ... nejde o to, že například to španělsko v tomhle konkrétním případě doma prohrálo, ale tohle je obecně právě ten vrchol amatérismu, na kterém sázkovky vydělávají. Je to základ matematiky, který je ve finále vždy v mínusu pro sázejícího. Jedničky na favority s kurzem 1,2 a podobné kurzové tutovky sázejí školáci po vyučování ve fortuně nebo důchodci za dvacku na 50ti zápasovou roli "hajzlpapíru". Sázkařů, kteří kurzovým sázením vydělávají je u nás v řádu jednotek, a ten princip funguje uplně jinak a je to pomalý běh na dlouhou trať. A tito opravdu neudílí žádné placené rady a tipy :)

 23. Pánové,

  pokud vás zajímá opravdu profesionální projekt v této oblasti, podívejte se na www.pickdroid.com. Je to také nová věc, ale z archivních tipů pochopíte, že úplně jinde :).

  Díky. H.

 24. Ty jo, voiceover od Bohdana Tůmy, tady se někdo nebojí investovat do reklamy :)

 25. Citace Původně odeslal pickdroid Zobrazit příspěvek
  Pánové,

  pokud vás zajímá opravdu profesionální projekt v této oblasti, podívejte se na www.pickdroid.com. Je to také nová věc, ale z archivních tipů pochopíte, že úplně jinde :).

  Díky. H.
  V prezentaci naprosto jinde to ano. V tipování jste na tom však jako běžný sázkař.

Hostujeme u Server powered by TELE3