logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

MicroPůjčky.cz – výdělky za prokliky i za affil.

MicroPujcky.cz
hourglass
Skončil
20.10.2014 v 18:04
biders
Vyhrál s*****o
Prodejce
A
Prodám moderní webové stránky zaměřené na půjčky online, na kterých je použito několik výdělečných partnerských systémů. Jedná se o nové stránky www.micropujcky.cz Web je plně responzivní a zobrazuje se správně na všech zařízeních (PC, notebook, mobil, tablet)

Název:  logo1.png
Zobrazení: 766
Velikost:  6,2 KB


Výdělečné systémy:

1. Půjčkový program od volsor.com – Okamžité peněžní půjčky s bezprostředním vyřízením žádosti. Jedinečný produkt, extrémně populární pro věkovou skupinu 18-65 bez omezení na pohlaví nebo zaměstnání. Bez zbytečné byrokracie a s okamžitým vyřízením.
Tento půjčkový program obsahuje jeden formulář pro mnoho poskytovatelů micro půjček – celkem je připsána provize 376Kč.

2. Půjčkový program od espoluprace.cz zde jsou vložené nově automatické formuláře na různé půjčky od různých společností.

3. Sklik – PPC inzerce – zde se vyplácí provize za pouhé kliknutí na inzerát. U finančních produktů dosahují proklik i desítek korun za jedno kliknutí. Celkem je připsána provize cca 80Kč i s DPH.

Jak to funguje - Info pro začínající online podnikatele:
Celý systém je plně automatický, s klienty, kteří žádají o půjčku na webu, se nesetkáváte, nekomunikujte s nimi.
Formuláře, bannery, reklamy atd., které jsou na webu, jsou vloženy prostřednictvím partnerských sítí, které vám i vyplácí provize. Vašim jediným úkolem je tedy kvalitní propagace webu. Nemusíte se tak starat o technickou stránku.

Všem našim klientům poskytujeme i základní poradenství ZDARMA v případě, že si nevědí s něčím rady. Pokud tedy chcete začít provozovat velmi lukrativní finanční web, nemusíte se obávat technických zádrhelu nebo jiných odborných věcí. Stačí napsat email nebo zavolat a my vám poradíme.

Co je součásti aukce?
- Pěkná doména micropujcky.cz
- obsah webu
- Vyladěnou placenou šablonu pro Wordpress + placené premuim pluginy, šablona má mnoho perfektních funkcí (responzivní, plně přeložitelná, systém na správu reklam, Google Analytics, správa fontů a noho dalších.
- Pokud nemáte webhosting, web může zůstat na našem VPS za výhodných podmínek - dostanete přístupy k FTP a k Mysql. Pokud chcete web přesunout k vám nebo chcete jiný webhosting, není to problém.
- Základní poradenství

Pokud začínáte, nenecháme vás v tom. Vždy vám ochotně poradíme. Stačí napsat nebo zavolat.
Aukce od koruny, všechny dotazy do PM prosím, nebo na telefon 733 103 237, postupně se pokusíme na vše odpovědět.
Jsem plátce DPH, cena na fa + DPH.