Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Názor design/obsah. www.eandilek.cz

 1. Dobrý den zajímal by mne váš názor na eshop www.eandilek.cz po obsahové stránce, design, SEO, prostě o celkové zhodnocení z pohledu profíka i neprofíka (běžného uživatele) :) Co se Vám na stránce líbí, co naopak, co byste vylepšili, co Vám vadí, zhodnocení nákupního košíku apod. Moc děkuji za rady :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Bofa nabízí: Grafik, grafička - Náchod a okolí
  Mikes86 poptává: Retuše fotografie
  Michal Depeyrac poptává: Návrh tituální stránky E-knihy
 3. Z pozice zákazníka - po otevření HP to na mně dýchlo jako webovky před deseti, možná 15 lety. Tolik tedy k designu :), který jsem rychle zavřel. Podobný design mě od nákupu odradí, pokud se nejedná o něco opravdu specifického nebo extrémně výhodného. Ale je to pouze můj subjektivní postoj.

 4. pro mne osobně jsou příliš skokové bary (obě ve výraznější variantě). Vaše barvy mne praštily do očí. Dále mne zarazil příliš jednoduchý a ostrý design: Říkají o vás - nemám peníze tj. neprodávám tolik abych mohl stránky udělat tak aby "lahodily oku". Logo je krásné - ale načítá se opravdu velmi dlouho. Přijdou mi velice rozházené - nemohu na to přijít proč či čím :-/ TO v kostce ode mne ;)

 5. děkuji za názor a prosím další o postřehy :)

  ---------- Příspěvek doplněn 28.09.2014 v 09:42 ----------

  Citace Původně odeslal koučing Zobrazit příspěvek
  pro mne osobně jsou příliš skokové bary (obě ve výraznější variantě). Vaše barvy mne praštily do očí. Dále mne zarazil příliš jednoduchý a ostrý design: Říkají o vás - nemám peníze tj. neprodávám tolik abych mohl stránky udělat tak aby "lahodily oku". Logo je krásné - ale načítá se opravdu velmi dlouho. Přijdou mi velice rozházené - nemohu na to přijít proč či čím :-/ TO v kostce ode mne ;)
  děkuji za názor :)

  ---------- Příspěvek doplněn 28.09.2014 v 09:43 ----------

  Citace Původně odeslal astrolog Zobrazit příspěvek
  Z pozice zákazníka - po otevření HP to na mně dýchlo jako webovky před deseti, možná 15 lety. Tolik tedy k designu :), který jsem rychle zavřel. Podobný design mě od nákupu odradí, pokud se nejedná o něco opravdu specifického nebo extrémně výhodného. Ale je to pouze můj subjektivní postoj.
  děkuji za názor

 6. Před 10 - 15 lety by to byl docela solidní web. Nicméně v současnosti... pokud bych měl napsat všechny náměty na zlepšení, tak by to znamenalo kompletní nebo dost výrazný redesign celého e-shopu. Pokud byste měli zájem můžeme se dohodnout a vytvořil bych vám novou grafiku pro e-shop.

 7. Citace Původně odeslal Jaroslav Bereza Zobrazit příspěvek
  Před 10 - 15 lety by to byl docela solidní web. Nicméně v současnosti... pokud bych měl napsat všechny náměty na zlepšení, tak by to znamenalo kompletní nebo dost výrazný redesign celého e-shopu. Pokud byste měli zájem můžeme se dohodnout a vytvořil bych vám novou grafiku pro e-shop.
  díky za názor :)

  ---------- Příspěvek doplněn 28.09.2014 v 14:14 ----------

  prosím o další názory děkuji :)

  ---------- Příspěvek doplněn 28.09.2014 v 19:23 ----------

  prosím všechny ostatní o jednoduchý názor, děkuji :)

  ---------- Příspěvek doplněn 29.09.2014 v 11:15 ----------

  prosím ostatní o názor děkuji :)

 8. prosím pokud možno o další názory děkuji :)

Hostujeme u Server powered by TELE3