Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Kritika - videonávod založení firmy v roce 2014

 1. Zdravím,
  v lyntu jsme pro našeho klienta vyráběli video.
  Rádi bychom dostali zpětnou vazbu. Vše se týká návodu na založení firmy v roce 2014. Video má sloužit jako opravdu přehledný návod, jak postupovat při založení firmy, čemu se vyvarovat atd. Máme k videu i doprovodný článek, který vše popisuje a týká se právě tématiky založení firmy v roce 2014.

  Co je naším cílem:
  • Když zákazník nechce využít žádných služeb firminu tak, alespoň poradit.
  • Budování brandu.
  • Odlišit se od konkurence. Náš zákazník je první v oboru, kdo tato videa dělá.
  • Někteří lidé si řeknou, že je vše moc složité a objednají u nás.

  Jen podotknu, že jsme si ještě nehráli s linky ve videu a dalšími věcmi, které budou potřeba. Dále bude zapotřebí upravit design kanálu, obrázky, popisy, informace atd.

  Za každý názor určitě budeme rádi. Konečně odkaz na video o založení firmy v roce 2014.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Gerber tomas poptává: Agentura Streew potřebuje PF 2019
  Jiří Moucha nabízí: Tvorba bannerů rychle a levně
  Herodes89 poptává: Vizualizace koupelny
 3. Graficky je to skvělé..
  namluvení mi přijde amatérské
  Postup bych asi nepochopil.. btw k notáři jdu jen s občankou a on se o všechno postará, žádné listiny k němu nenosim (od toho tam jdu). Z tvého postupu jsem pochopil opak. Navíc na justici posílám návrh až po schůzce s notářem (ideálně), popřípadě mi to udělá notář sám. Podpisy také ověřím u notáře, nepřipravuji si to předem.. věcně jsem z návodu zmatený..

 4. Dabing je zatím interní, jsme vývojářská firma a nemáme tu studio. Rozhodujeme se, jestli to někde necháme namluvit. Bohužel ne každý notář má připravený vzor zakladatelské smlouvy atd, proto je návod co nejvíce univerzální.

  Každopádně zkusíme to promyslet. Něco někde střihnout, říct jinak je opravdu chvilka práce. Každopádně děkuji za feedback :)

 5. K vašemu videu. Ačkoliv bych se neměl vyjadřovat, tak obsahuje spoustu klamavých a zavádějících faktů.
  - Pokud neprojde název při podání návrhu na zápis do OR, tak jediné finance, které přijdou na zmar jsou poplatky za sepsání NZ a ne "všechny", jak je uváděno ve videu.
  - Výpis z rejstříku trestů se nemusí dokládat pokud je společník (zakladatel) Čech, takže se nepíše do příloh v návrhu do OR.
  - Ve videu chybí informace (nebo jsem jí nezaregistroval) o částce skládané u notáře a o částce za kolky. Byla tam jen částka na Živnostňáku.
  - Na obchodní soud lze dokumenty zaslat poštou, není potřeba chodit na podatelnu.

  Jak již bylo psáno výše, tak k notáři stačí občanka, zbytek dokáže zařídit on. Celkově je to graficky pěkně zpracované, ale spousta vět by se dala zjednodušit či vyhodit.

 6. Trochu slusnejsi dabing na takove video je zalezitosti par stovek. Hledej treba na fiverru "voiceover"

 7. Bohužel čeština tam moc nefrčí :) https://www.fiverr.com/search/gigs?u...=1&layout=auto

  Kdyby měl někdo dobré kontakty na nějaké nahrávací studio za rozumné peníze, tak klidně sem s ním. :)

  Citace Původně odeslal Michal Kubíček Zobrazit příspěvek
  Trochu slusnejsi dabing na takove video je zalezitosti par stovek. Hledej treba na fiverru "voiceover"

 8. Ahoj,

  píše se bezúhonný.

  Ahoj.

 9. Ahoj,
  video je v pohode. Na môj vkus je vo videu je až príliš veľa informácii naraz, preto určitá miera nepresností je prípustná. Nestrácajte čas vylepšovaním ale venujte sa získavaním klientov.

 10. Citace Původně odeslal Gabonator Zobrazit příspěvek
  Ahoj,
  video je v pohode. Na môj vkus je vo videu je až príliš veľa informácii naraz, preto určitá miera nepresností je prípustná. Nestrácajte čas vylepšovaním ale venujte sa získavaním klientov.
  to je názor na pár facek..

 11. zdravím jedna ýrazná chyba nalezená v emailu:

  Váš zákazník chce postup pro rok 2014 - to se právě změnila výše základního kapitálu na 1 Kč - to je věc, jež tam MUSÍ zaznít! A výrazně! :D Dále jsem neposlouchala - nelíbí se mi jak se to tváří univerzálně, ale přitom z toho žádnou hodnotnou informaci nedostanete. Naopak :( Vy o tom netušíte vůbec nic, že? Jen co jste si někde lehce našli... Nechtě si v bodech udělat kostru/ scénář od profesionála a pak to zpracujte - graficky je to fajn, i když pouze pro "cílovku" 18 - 38 let. POZOR i starší lidé u nás chtějí začít podnikat ;) V případě dotazů či žádosti o pomoc (zabývám se start - up/y, revitalizací,... firem již léta) mne kontaktujte do PM - nebo na email info@podnikatelskekurzy.cz

 12. Nezměnila se výše základního kapitálu. Jen se objevila možnost mít základní kapitál na 1kč - jako minimální vklad. Není to povinnost, není to praktické, má to usnadnit lidem start do podnikání.

  Když už někoho poučujete, tak alespoň uvádějte fakta.

Hostujeme u Server powered by TELE3