360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Eshop s tričkama

 1. Ahoj,
  už hoooodně dlouho a hodně pomalu rozjíždím e-shop s tričkama. Produkty v něm nejsou pro každého a je to zaměřeno na určitou cílovku. Hned poznáte.
  Jsem teď ve fázi, kdy chci začít s propagací eshopu a s přivedením prvních zákazníků.

  Eshop je postaveny na OpenCart a jak asi hned poznáte, je na základní pouze lehce upravené šabloně.

  Nechce se mi úpravami OpenCart trávit moc času a energie. Chci eshop rozjet a v případě úspěchu ho chci přenést na vlastním řešení na míru, protože u opensouce systému se neustále setkávám s tím, že tam není to co bych pořeboval za to je tam hromada, opravdu hromada věcí, o které nemám zájem.

  Chci se teda zeptat jestli je eshop alespoň trošku koukatelný a důveryhodný. A jestli je ve stavu kdy ho můžu začít propagovat a návštěvníci nebudou odcházet po shlédnutí HP.

  Eshop je zde. :-)
  www.cesketricko.cz

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. No mě na tom nezaujalo vůbec nic. Každopádně tam chybí rozměry triček v centimetrech.

 4. Citace Původně odeslal Fido123 Zobrazit příspěvek
  No mě na tom nezaujalo vůbec nic. Každopádně tam chybí rozměry triček v centimetrech.
  Díky. To jsem sice měl v hlavě, že by tam mělo být, ale úplně jsem na to zapoměl.

 5. 2 trička v nabídce? Jako chápu, že je to pro ouzkou cílovku, ale že až tak pro ouzkou, to nevím teda. A rozměry jsou hodně důležité, zvlášť, když ve skateshopu mám tričko M a u čonga XXL ...

 6. Kromě těch rozměrů chybí i materiál, z kterého jsou trička vyrobena. Určitě nikdo nebude prohlížet dotazy, jestli tam náhodou není uvedeno, z čeho je tričko vyrobené. Zapracujte na popiscích k tričkům.

  K obsahu sekce dotazy. Myslíte si, že po přečtení tohoto: "Proč máte tak malý výběr? Eshop je na svém začátku. Začíná pouze s malou investicí a bez zbytečného riskování. Z toho důvodu je nabídka velmi omezená. Samozřejmě nechceme aby to tak zůstalo a můžete čekat pomalé ale jisté rozšíření nabídky" si lidi řeknou. V pořádku přijdu sem za půl roku, třeba toho bude mít víc?

 7. Osobně bych si na něm nic nekoupil, možná proto že mi přijde teplé nosit na sobě bílé tričko se srdíčkem :-)

  Jestli chceš jít do světa se dvouma trikama a s nevábnou grafikou na nich... Podle mě to bude brzký konec.


  jen tak naokraj, za 400,- se dá koupit kvalitní, hezké a značkové tričko co bylo v kolekci minulý rok. A zrovna u triček je myslím lidem u zadku zda je český, čínský nebo arktický.

 8. a s nevábnou grafikou na nich...
  Nevábně na tebe ty trička působí jako celej nebo něco konkrétního (třeba font)?


  za 400,- se dá koupit kvalitní, hezké a značkové tričko
  Cena se dost odvíjí od toho, že je toho malý náklad. Marže není nějak extra velká. Co se týče kvality, tak s tou snad problém nebude. A co se týče grafického návrhu, tak to je otázka. Přiznám se, že jsem to celé dělal sám... Na případné další návrhy už mám pár typů na pomoc s grafikou, ale kdo ví jak to dopadne. :-)

 9. Být tebou, tak do toho nejdu, jsi na začátku, takže by si neměl přijít o hodně, jako když v tom budeš pokračovat.

 10. James.pond
  Spousta lidí říká, že první projekt nikdy nedopadne moc dobře. Tak se z toho při nejhorším poučím. Ale vzdávat to na začátku rozhodně nebudu. To bych toho nakonec litoval víc, než když to zkusím a nevýjde to. A proč myslíš, že to má tak malou šanci, že bys to ani nezkusil?

 11. Citace Původně odeslal Kloban Zobrazit příspěvek
  Cena se dost odvíjí od toho, že je toho malý náklad. Marže není nějak extra velká.
  No a to je problém. Konkurence s vlastní tiskárnou bude mít na stejně kvalitním triku z Číny při ceně 400,- marži 75 %. Ta myšlenka s českými triky je podle mě mimo.

 12. Ta myšlenka s českými triky je podle mě mimo.
  Tak to bych sám od sebe asi neřekl. Nechtěl jsem to původně ani nějak cílit a chtěl jsem mít eshop jak se říká s "veselými tričky". Tam je ale konkurence obrovská, proto jsem to zacílil. Ale bral jsem české tričko jako konkurenční výhodu. Nemyslím si, že je lidem jedno jestli mají čínské nebo naše tričko. Nicméně cena je cena...to je pravda.

 13. Citace Původně odeslal Kloban Zobrazit příspěvek
  Tak to bych sám od sebe asi neřekl. Nechtěl jsem to původně ani nějak cílit a chtěl jsem mít eshop jak se říká s "veselými tričky". Tam je ale konkurence obrovská, proto jsem to zacílil. Ale bral jsem české tričko jako konkurenční výhodu. Nemyslím si, že je lidem jedno jestli mají čínské nebo naše tričko. Nicméně cena je cena...to je pravda.
  Třikrát vyšší nákupce bych určitě neříkal konkurenční výhoda. Ale jinak ta specializace na křesťanské motivy se mi líbí.

 14. No hele, ono je to asi počítám 4-5? fontů na poměrně malém úseku a celkově to nevypadá moc dobře, možná by stálo za to kontaktovat nějakého průměrného grafika ze stovkomatu (od 600kč) aby zpracoval pár hezkých návrhů. Sám to nedělej!

  Nechci do toho nějak šťourat a kazit ti chuť do práce, ale podle mě to nemá budoucnost. Mladých věřících "moc" není a staří si tohle tričko nekoupí.

 15. U nás máte takovéto tričko za 220 Kč, a tisknout ho budeme až ve chvíli, kdy na něj budete mít objednávku = žádné investice do skladových zásob = můžete nabízet neomezené množství motivů. Textil máme od Českého dodavatele Adler a tiskneme v Praze :)
  http://toptrika.cz

 16. myslím, že dětem od 12-15 by se to mohlo líbit, podle mne jde skutečně jen o tu jednu cílovou skupinu a tím je třeba začít a zaměřit se na to.
  Prezentovat to asi tak, že jde o originál, malovaný ručně, z kvalitního materiálu , žádná Čína, možná bych šla tou cestou, že si to tričko můžou děcka navrhnout sama, návrhy posílat majlem, vy že tričko potisknete ( holky na to na facebooku mohou slyšet).
  Oproti jiným diskutujícím na webu, si myslím, že na začátek je to slušný a dětem by se to mohlo líbit, jen domyslet pár nápadů zvlášť něco pro dívky, a něco pro chlapce, taky si nechte od dětí poradit, pokud nějaké kreativní dítě v okolí máte, zapojte jej do návrhů. Taky lze oslovit handikepované, ti mají kreativních nápadů, byste se divil a ještě dostanete daňovou úlevu. Také zkuste web www.fler.cz, tam nabízí lidi spoustu takových ručně dělných výrobků. Možností je dost, jen je třeba nepolevit, na to je času dost.

Hostujeme u Server powered by TELE3