logo
17.07.2014 10:49
1
Zdravím,
máte někdo zkušenosti s cz.dollarphotoclub.com ? Ptám se, protože mají zvláštní registraci - nějaké řeči o tom, že schvalují registrace inviduálně a vybírají si či co. Jedná se o nějaký partnerský program Fotolia

Registrace mi byla schválena, strhli si $10 přes paypal = 10 fotek, mám měsíční členství - kdyby tu někdo této služby využíval tak by mě zajímalo info o tom jak funguje prodloužení (znovu schválení?). Popř. kdyby se někomu podařilo neprojít registrací (- neschválení -, pokud je to vůbec možné), dali mi 5 linků s automatickým schválením.

Co se právě děje na Webtrhu?

17.07.2014 11:35
2
Nějak z tvého dotazu nechápu, jestli se ptáš z pohledu contributora (tedy fotografa co chce prodávat). Nebo jestli se ptáš jako kupující a chceš nakupovat. Podle toho co jsi zaplatil jsi registrovaný jako kupující, tzn. za 10$ jsi si koupil deset fotek co si můžeš stáhnout. Ale nějak mám z tvého příspěvku pocit, že jsi chtěl spíš fotky prodávat.
17.07.2014 12:02
3
duben:
napsal jsem to zmateně (neuvědomil jsem, že taky můžu být fotograf :) - jsem kupující). Doteď jsem se nesetkal se způsobem platby, kde jsem na paypalu povolil tomuto webu strhávat si částky. Trochu mě to vyděsilo. Cena za obrázek se mi zdá hodně ok :)
17.07.2014 12:16
4
Je to klasické subscription, každý měsíc se automaticky strhává částka. Pokud to nechceš pravidelně platit, dá se to v paypalu zakázat (půjde to asi nějak zrušit i na straně DPC). Cena pro kupujícího je hodně dobrá, fotografové to tak nadšeně nevidí, takže hodně jich zakázalo prodávat své fotky z fotolie na DPC, ale to tě jako kupujícího asi trápit nemusí, pokud tam nacházíš fotky co se ti líbí.