Více informací

Ovládáš cizí jazyk? Máme pro tebe brigádu

Na post zahraniční podpory gamehostingu hledáme brigádníka, který ovládá jeden z požadovaných jazyků na výborné úrovni v písemném projevu.
Jedná se o tyto jazyky:
Němčina, Polština, Maďarština (DE,PL už obsadené)
Náplň práce:
- Překlad webu a administrace do cizího jazyka
- Písemná komunikace se zákazníky
- Překládání ticketů, které nevíš vyřešit
- Překládání tiskových zpráv
- Propagace na cizojazyčných fórech
Požadavky:
- Výborná písemná znalost daného cizího jazyka
- Zájem o hry, které poskytujeme (ideálně MC)
- Příjemné vystupování
- Dostupnost přes icq nebo skype
- Ochota učit se
Nabízíme:
- Brigádu z pohodlí domova
- Časově minimálně nenáročná
- Bez nutnosti stanovení prac. času
- Fixní měsíční odměnu
- Odměnu za nové klienty
- Výbornou příležitost aktivně se zlepšovat v cizím jazyce
- Mnoho nových zkušeností v práci s lidmi
- On-line marketingové zkušenosti
Přihlášku zašli na e-mail varcek@gsp-slovakia.com
V předmětu mailu uveď jazyk, který ovládaš.
Přihláška by měla obsahovat, věk, vzdělání, jak dobře ovládáš cizí jazyk, koníčky, čas kdy můžeš být za PC.
Vybraný zájemci budou zpětně kontaktováni.
Nabídka platí do odvolání.
55 zobrazení
ikona hodnoceni
11 hodnocení
členem od 23. 11. 2008
Neověřen
ikona hodnoceni
od Eva L. (11 hodnocení)
22. 5. 2015

Doporučuji – Profesionální přístup, příjemná komunikace, rychlá platba.

ikona hodnoceni
od Life28 (2 hodnocení)
2. 6. 2013

100% spokojnosť, skvelá komunikácia a bezproblémová platba

ikona hodnoceni
od Kostas Sideras (Extrh.cz) (74 hodnocení)
9. 5. 2013

Rychlá platba i jednání, doporučuji.

Další poptávky Více