Vyladění Wordpressu (rychlost, bezpečnost, SEO) + vánoční bonus
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 54

Programujte.cz funkčnost

 1. Chtěl bych se zeptat, zda-li Vám jedou stránky programujte.cz, itzpravy.cz.
  Jsem si vědom, že Curo chystá něco novýho, ale určitě by mě nenapadlo, že ty projekty odstaví.
  Nebo je chyba u mě? :mad:

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Spíš mu hapal server. :-)

 4. Citace Původně odeslal Morasino Zobrazit příspěvek
  Spíš mu hapal server. :-)
  Taky si myslím. Jen mě zaskočilo, že ten výpadek trvá už pěkně dlouho.
  Nemůžu se tam dostat asi tak od začátku roku. Snad se Curo vyjádří . . .

 5. Taky mám pocit, že jsem před časem narazil na tuto stránku a nešla. Jinak teď nejde

 6. Cz? Já měl za to, že to bývalo programujte.com, nebo mi něco uniklo?

  Je ale pravda, že mi teď zrovna nejede ani programujte.com ani cz (ani jedno ale nenavštěvuju často, takže nevím, jak dlouho to nejede). ITzprávy používám pravidelně a už pár dní mi nejedou, ale to mě příliš nevzrušuje, výpadky bývaly i v minulosti. Dřív nebo později to určitě najede.

  Holt jsou to populární služby, které už běžný franta hosting neutáhne...

 7. programujte i itzpravy už nefungují pár dní, trochu mi schází vysvětlení

 8. Nestřelil to někomu? :D

 9. nestřelil se?:)

 10. nebo :D

 11. Curo se nestřelil ani to nikomu nestřelil:D To zaručuji. Programujte čeká evoluce pod kódovým názvem Aurora, nedostupnost webu je prý právě kvůli přechodu...

  Něco málo Curo psal v komentářích na svém blogu http://lukaschury.cz/blog/

 12. Citace Původně odeslal Mautinek Zobrazit příspěvek
  Curo se nestřelil ani to nikomu nestřelil:D To zaručuji. Programujte čeká evoluce pod kódovým názvem Aurora, nedostupnost webu je prý právě kvůli přechodu...

  Něco málo Curo psal v komentářích na svém blogu http://lukaschury.cz/blog/
  To všechno mi je známo. Vysvětli mi však z jakého důvodu to nejede 14 dní.
  Nedostupnost webu je prý právě kvůli přechodu... koukal jsem na jeho blog a na žádnou takovou informaci jsem tam nenrazil.

 13. http://www.programujte.com stale to nejede :D

 14. Ani dnes ne

 15. Čirou náhodou jsem našel tohle
  http://webtrh.cz/1519-programujte-com

 16. Jako bývalého autora magazínu Programujte, pro který jsem napsal ve své době dost článků, mě to docela dost mrzí, protože jsem to dělal zadarmo jenom proto, že mě to bavilo (co vím, současní autoři to dělají ze stejného důvodu, ale také pro komunitu). Přestal jsem tam psát v době, kdy Churý začal web plnit reklamou - aby na mé práci někdo vydělával a já sám z toho nic neměl mi bylo trochu dost proti srsti. Důležité ale je, že už v době, kdy jsem na roli autora zanevřel, na tom bylo Programujte bledě a upadalo. Kurzy, se kterými vlastně kdysi začínali, v podstatě neexistovaly. Podobně neexistoval žádný pořádný seriál, respektive nebyl soustavně vydáván. Pokud se objevil nějaký nový, po 5 dílech skončil, přičemž první díl byl "úvod" - popis, že nějaký seriál vydáván bude a o čem bude, druhý díl byl "Hello World." Jednoduše nikdo se nestaral o jakoukoli promyšlenost. Možnost získat knihu od Cpressu za recenzi je už také pěkně dlouho "mimo provoz" - slibováno bylo "prý" od nové verze (té, co je už pěkně dlouho venku). Nicméně, co vím od lidí, co tam stále píšou, skutek žádný, takže to vypadá, že už žádné knihy na recenzi nebudou. Redakce se také kdysi dohodla s redakcemi některých tištěných periodik na přebírání článků z těchto magazínů na Programujte, což bylo fajn, protože jsem si mohl zadarmo stáhnout a přečíst aktuální vydání různých zajímavých časopisů. Například Connect!, Font, Computer atd. Ale co vím, tato služba je již také přes rok mimo provoz a do provozu už zpět asi uvedena nebude. Jak se na to tak dívám, od doby, co začal Churý vytvářen ony "nové, super eňo ňuňo" verze, které všechno zmnění, šlo všechno více méně do háje. Protože vše bylo odsouváno stylem "Bude v nové verzi.," případně "Počkejte si na novou verzi." Churý je také zářivým příkladem toho, jak naprosto se svou redakcí nekomunikovat, na dotazy neodpovídat a vytvářet jakési tajemno okolo programujte, jeho budoucnosti a vlastní osoby. Nikdy jsem ho moc rád neměl, ale to, co předvádí nyní s tím výpadkem, to je jednoduše diletantství.

  P.S. Pokud mě chcete považovat za zhrzeného člověka - beze všeho, klidně. Já to přežiju.

 17. Citace Původně odeslal Bývalý autor Zobrazit příspěvek
  Jako bývalého autora magazínu Programujte, pro který jsem napsal ve své době dost článků, mě to docela dost mrzí, protože jsem to dělal zadarmo jenom proto, že mě to bavilo (co vím, současní autoři to dělají ze stejného důvodu, ale také pro komunitu). Přestal jsem tam psát v době, kdy Churý začal web plnit reklamou - aby na mé práci někdo vydělával a já sám z toho nic neměl mi bylo trochu dost proti srsti. Důležité ale je, že už v době, kdy jsem na roli autora zanevřel, na tom bylo Programujte bledě a upadalo. Kurzy, se kterými vlastně kdysi začínali, v podstatě neexistovaly. Podobně neexistoval žádný pořádný seriál, respektive nebyl soustavně vydáván. Pokud se objevil nějaký nový, po 5 dílech skončil, přičemž první díl byl "úvod" - popis, že nějaký seriál vydáván bude a o čem bude, druhý díl byl "Hello World." Jednoduše nikdo se nestaral o jakoukoli promyšlenost. Možnost získat knihu od Cpressu za recenzi je už také pěkně dlouho "mimo provoz" - slibováno bylo "prý" od nové verze (té, co je už pěkně dlouho venku). Nicméně, co vím od lidí, co tam stále píšou, skutek žádný, takže to vypadá, že už žádné knihy na recenzi nebudou. Redakce se také kdysi dohodla s redakcemi některých tištěných periodik na přebírání článků z těchto magazínů na Programujte, což bylo fajn, protože jsem si mohl zadarmo stáhnout a přečíst aktuální vydání různých zajímavých časopisů. Například Connect!, Font, Computer atd. Ale co vím, tato služba je již také přes rok mimo provoz a do provozu už zpět asi uvedena nebude. Jak se na to tak dívám, od doby, co začal Churý vytvářen ony "nové, super eňo ňuňo" verze, které všechno zmnění, šlo všechno více méně do háje. Protože vše bylo odsouváno stylem "Bude v nové verzi.," případně "Počkejte si na novou verzi." Churý je také zářivým příkladem toho, jak naprosto se svou redakcí nekomunikovat, na dotazy neodpovídat a vytvářet jakési tajemno okolo programujte, jeho budoucnosti a vlastní osoby. Nikdy jsem ho moc rád neměl, ale to, co předvádí nyní s tím výpadkem, to je jednoduše diletantství.

  P.S. Pokud mě chcete považovat za zhrzeného člověka - beze všeho, klidně. Já to přežiju.
  Co jsem tak četl na blogu Večeři (to je ten co permanentně spamuji český internet resp. odborné weby, kde se začínající "webdesigneři" dotazují jak zprovnit local-php/mysql/apache, svými kultovními řečmi /*pokud chceš bejt programátor -co k čemu- proveď ruční konfiguraci a nepoužívej Wamp*/), tak s churým dělají něco moc velkého. Jsem zvědav na výsledek

  Edit: Možná jsem to četl jinde
  To je ale závorka, jsem se do toho zakoktal... :nono:

 18. Zdravím Webtržníky, tak abych se vyjádřil :).

  Delší nedostupnost končí, no a nestřelil jsem se, stále žiju :).
  Je mi jasné, že nedostupnost je již delší, ale bylo to nutné. Ne vše se podařilo, jak bych si představoval a nikde o sobě neříkám, že jsem expert, nejsem, udělal jsem chyby, proto se to protáhlo. Za dobu existence tak je první delší výpadek, člověk se chybám někdy nevyhne. A nebylo to z důvodu přechodu na cokoliv, nebylo to plánované a nebyl to ani útok hackera, jak psal iDnes.cz.

  No a dodat pouze můžu, že jak mám svoje kamarády, tak mám zřejmě i svoje nepřátele.

  webcycle: Se Zdeňkem nic nekutíme, jsme kamarádi, ale že bychom něco kutili... :).

 19. Curo a kdy bude asi tak portal znovu nahozeny ?

 20. V řádu hodinách.

 21. Curo napsal:
  webcycle: Se Zdeňkem nic nekutíme, jsme kamarádi, ale že bychom něco kutili :). (Nechtěl jsem sem dávat ten dlouhej quote)

  četl jsem to u tebe nebo u toho druhýho -přísahám :banghead: byla tam zmínka, že to bude něco velkýho.
  Nebo sem zas přebral a bylo to právě o programujte nebo úplně jinde a o něčem jiném :smoking:

  Musím s tím přestat :D :smoking:

 22. webcycle: ale je pěkné, že si to pamatuješ :), větších věcí bude (snad) hodně.

 23. webcycle: Díky za reklamu na můj blog :) Něco se dělá, něco se plánuje...

  No a jinak, mám na kontě "pár" článků. Psal jsem například o instalaci WAMPu a také "oblíbený" článek o linuxu, ale že by to bylo spamování? Tu část v závorce jsem vážně nějak moc nepochopil :))

 24. Citace Původně odeslal Zdenek.Vecera Zobrazit příspěvek
  webcycle: Díky za reklamu na můj blog :) Něco se dělá, něco se plánuje...

  No a jinak, mám na kontě "pár" článků. Psal jsem například o instalaci WAMPu a také "oblíbený" článek o linuxu, ale že by to bylo spamování? Tu část v závorce jsem vážně nějak moc nepochopil :))
  V tu chvíli kdy jsem to psal jsem nějak extra nepřemýšlel nad vhodností či nevhodností daného slova Samozřejmě spam není to správné slovo. Takže sorry

  Tu závorku z odstupem času už taky nachápu:)

 25. webcycle: ;)

 26. Curo: Ty už by jsi neměl dopředu nikdy nic ohlašovat a nikdy se nezmiňovat o žádných časech atd :D Už jsi na tom podobně jako ve Valve:
  http://developer.valvesoftware.com/wiki/Valve_Time

 27. Já psál v řádu hodin, ne jednotkách hodin :)

 28. Řád hodin jsou jednotky hodin, jinak to je řád desítek hodin...

 29. Už mě to taky štve, zrovna, když si potřebuju přečíst jeden článek, na který jsem si vzpomněl.

 30. Citace Původně odeslal fejtis Zobrazit příspěvek
  Už mě to taky štve, zrovna, když si potřebuju přečíst jeden článek, na který jsem si vzpomněl.
  Archiv si zkoušel?
  http://www.google.cz/search?source=i...eta=lr%3D&aq=f

 31. Citace Původně odeslal oondraa Zobrazit příspěvek
  nestřelil se?:)
  :D:D:D Tím to bude :D

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3