Poptávka e-shopu pro síť pizzerie
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Ceny grafického designu v ČR

 1. Zdravim místní osazenstvo.

  Jakožto grafik jsem četl zajímavý článek o cenách designu (link níže) a vůbec se mi nezdají
  zjištěné ceny za jednotlivé úkony. Naše studio má dobré reference a dle mého i kvalitní výstupy,
  ale na uvedené částky určitě nedosáhneme. Z vlastní zkušenosti vím, že to jsou nereálné částky, které v dnešní době jen tak někdo nepřijme. Mám ten názor jenom já nebo je to otázka zručných
  obchodníků?

  http://unie-grafickeho-designu.cz/wp...-strana-58.pdf

  Kolik jste schopni zaplatit nebo jste již rádi zaplatili za dobře odvedenou práci VY?
  Zajímají mne klasické propagační materiály (vizitka, leták, plakát ...).

  Díky. R.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Môj názor je že grafická tvorba na SR a v ČR nie je dostatočne ohodnotená a určite v 90% prípadoch tie čiastky nie sú také ako sú uvedené, ale omnoho nižšie...

 4. Ceny jsou (nejen ve webdesignu) různé. Je pravda že toto patří k spíše té horní hranici, ale myslím že není problém se u některých studií dostat i výše. O státních zakázkách ani nemluvím..

  //Ale stejně je to nějaké pofiderní, student si bere za knižní obálku více než grafik z Prahy? Proč?

 5. Ankety jsem se zucastnil a nemam pocit, ze by ceny byly mimo (kdyz nepocitam tech 600 000 Kc za sazbu knihy :). Prumer 470 kc za hodinu mi neprijde jako ulet.

 6. Této ankety jsem se také zúčastnil a výsledné ceny mi nepříjdou nijak přestřelené, pokud chce člověk dělat kvalitu a nikoliv kvantitu.

 7. Citace Původně odeslal SGD Zobrazit příspěvek
  Ankety jsem se zucastnil a nemam pocit, ze by ceny byly mimo (kdyz nepocitam tech 600 000 Kc za sazbu knihy :). Prumer 470 kc za hodinu mi neprijde jako ulet.
  Teď jde o to, kolik toho grafik zvládne za hodinu udělat a jestli do té hodiny počítá i např. diskutování na webtrhu, což mi u některých grafiků tak i přijde. Já obvykle zadávám grafikovi detailní informace o projektu a zbytek je na něm, domlouváme cenu celkového díla, nikoliv hodinovou sazbu.

 8. Je na tobe, zda-li zvolis hodinovku, nebo konecnou cenu (respektive, jak ti to grafik navrhne), jestli do toho zapocita i diskuzi na webtrhu je vcelku jeho vec :) Ja mel na mysli, ze hodinovka v ankete prehnana neni a ani ostatni ceny tam nejsou mimo realitu. Nebo mas jiny pocit?

Hostujeme u Server powered by TELE3